تبلیغات ما مانند: حمل و نقل هوایی جین جشن یک جهش روز تولد 21 با رایان رینولدز

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

جهش بعد بچه ها تولد معمای. در هنگام تولد تنها هر چهار سال یک بار آن را دشوار است به دانستن زمانی که به جشن می گیرند. حمل و نقل هوایی جین بازی با این مفهوم در یک جهش جشن روز برای 84-سال تولد 21.

در صورتی که برای تلفن های موبایل گیج کننده است می دانیم که حمل و نقل هوایی جین صاحب رایان رینولدز و معوج طنز است که در پشت این تلاش است. رینولدز به نظر نمی رسد در تبلیغ این بار به جز صدای او بیش از آن در توصیف تناقض Arlene Manko تولد در 29 مارس سال 1936. این بدان معناست که در این سال او رسمی تولد 21 حتی اگر سن او ده ها سال است ، به جشن رایان رینولدز و حمل و نقل هوایی می خواستم تا مطمئن شوید که او برای اولین بار حقوقی نوشیدنی حمل و نقل هوایی جین.

این داستان نشان می دهد Arlene در خانه اش به عنوان رینولدز توصیف او غیر معمول سالگرد. “من از لحاظ فنی از پنج سال که ازدواج کردم” می گوید: Manko در نقطه, برگزاری یک لایه تصویر از روزنامه ازدواج اعلام. او می گوید: او منتظر 30,679 روز برای اولین بار حقوقی نوشیدنی. “من تا به حال هفت بچه در ده سال شما فکر می کنم گاهی اوقات من نمی خواهم به نوشیدن؟”

او ادعا می کند او به دنبال قوانین از آنجا که شما نمی تواند مشکل هنگامی که شما انجام آنچه شما گفت: اگر چه او ادعا می کند او را هیچ فرشته ای که او را دیده رفتن به یک فروشگاه و نمایش ID, لباس پوشیدن و در لباس های مختلف پنهان. سپس او ادعا می کند او را آماده برای حزب.

پس Manko منتظر 84 سال و حمل و نقل هوایی جین او را و اهل او اولین قانونی نوشیدن یک لیوان جین با آب جوش و یک پرتقال. پس از یک جرعه او فریاد می زند: “کریم موسی!”

در پایان او می گوید: او تا به حال هرگز شنیده رایان رینولدز که رینولدز پاسخ در صدای بیش از “نادیده گرفتن او شده است نوشیدن.”

در حالی که تبلیغ ندارد, دارای گونه های برامده مستقیم و بی واسطه از برخی از رینولدز’ حمل و نقل هوایی دیگر تلاش های آن را سرگرم کننده و دمدمی و برجسته یک رویداد که قبلا در مورد آواز در گیلبرت و سالیوان اپرای کوچک دزدان دریایی در پنزنک آهنگ یک پارادوکس که در آن شوکه فردریک آواز می خواند “من یک پسر کوچک از پنج.”

حداکثر تلاش رینولدز’ تولید سازمان تولید تبلیغ در پشت سر هم با آژانس تبلیغاتی 160over90.

کلی امتیاز

5/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>