هدایت سخت-فروش جهان خرید کانال های حزب سبز های اخیر کمپین بر تعهد خود نسبت به حقیقت این ادعا آن “ارائه آنچه در آن می گوید آن را ندارد و تکیه بر چرخش است.”

به درستی به نام, ‘سریع برنده تلویزیون’ فروخته شده است به عنوان “رفتن به محل برای هر سیاستمدار نیاز به رای” تحقیر دیگر احزاب سیاسی برای گفتن fibs برای پیروزی به نفع با رای دهندگان.

طول نقطه خرید کانال میزبان در حال حاضر اجناس مختلف به کمک اصیل سیاستمداران از جمله ‘Faux-sterity Edition بودجه کیف,’ است که ‘پر از تقلیل’ و ‘NHS فروش آماده است.’

در کنار کیف, سریع برنده تلویزیون ارائه می دهد یک NHS ماشین حساب است که همیشه “محاسبه تعداد قابل توجه پرستاران شما می توانید تعهد برای تزریق به بیمه خدمات درمانی بدون در نظر گرفتن واقعیت است.”

سیان بری, co-رهبر حزب سبز و سبز نامزد شهردار لندن امکانات در پخش و خواستار رد دروغ و سیاسی ‘لاوروف’ نفع سختکوش و صادق حزب سبز نمایندگان.

این چهارمین بار است که حزب سبز می کرد, با موجودی با آثار قبلی از جمله نه چندان راز زندگی 5 ساله سیاستمداران مسابقه به شماره 10 و تغییر لحن.

“پیروزی سریع سیاست چیزی است که ما می بینیم همه جا را نگاه می کنیم لحظه و هر کس فقط خسته از آن” رئیس ارتباطات برای حزب جما واکر. “غذای آماده از این فیلم این است که حزب سبز است که در آن مردم می تواند احساس اعتماد به نفس به اعتماد کنند و رای خود را اگر آنها می خواهند برای دیدن چیزهایی که مهم واقع شدن انجام می شود در جوامع خود. تحویل ما را به آنچه ما می گویند ما نمی تکیه بر چرخش برای رسیدن مردم به این باور در ما است.”

اضافه شده در 14 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im