Janelle Monáe می ایستد در یک خلیج در ویرجینیا امواج زني در فوت او. او وجود دارد به عنوان یک ستاره بر روی فرش قرمز – به جای او یک مدافع برای عدالت اجتماعی است.

تجاری برای نیویورک تایمز’ ‘این 1619 پروژه می یابد Monae در لبه آب در سواحل همپتون ویرجینیا در نقطه آسایش سایت که در آن برای اولین بار به بردگی گرفته آفریقایی ثبت شد آورده بودن به بریتانیا در آمریکای شمالی مستعمرات; این همان محل الهام گرفته از پوشش, عکس برای ‘1619 پروژه’ شماره مجله.

در کوتاه تک صدایی او می گوید “هیچ جنبه ای از کشور ما می دانیم که امروز شده است دست نخورده توسط برده داری است که به دنبال.” بیننده را به اندیشیدن که فکر می کردم به آنها خیره خاکستری بای. سپس آن را در انواع “عبارت از” 1619 پروژه: چگونه برده داری به شکل امریکا.”

‘به 1619 پروژه و تاثیر آن محور موج بعدی از تبلیغات از نیویورک تایمز را” حقیقت این است که ارزش این نام تجاری مبارزات انتخاباتی. تجاری برتر خواهد شد در طول مراسم اسکار در 9 فوریه و ویژگی های خواننده, بازیگر و تهیه کننده Monáe.

“نقش ما به عنوان یک نهاد مستقل سازمان خبری است که به زیرخاک در اوردن حقایق و سطح مهم است که صدای افزایش درک از جهان ما زندگی می کنند. ‘به 1619 پروژه’ نمونه ای از قدرت و اهمیت گفتن این داستان گفت:” دین Baquet اجرایی سردبیر نیویورک تایمز.

کمپین مرکزی پیام “این حقیقت می تواند تغییر نحوه نگاه ما به جهان” برجسته چگونه عمیقا گزارش روزنامه نگاری مانند 1619 پروژه,’ برانگیخته متفکر گفتگو در مورد بنیادی نقش برده داری است که در کشور ما با بررسی شکل دادن به نیروهای ما در گذشته و حال و آینده.

این کمپین که شامل تلویزیون ملی, دیجیتال, رسانه های اجتماعی, و چاپ, تبلیغات, توسعه یافته در همکاری با آژانس خلاق Droga5.

قدیمی, هانا جونز, بار, روزنامه نگار و معمار از “1619 پروژه” گفت: “هر آمریکایی کودک می آموزد در مورد فلاور. در عین حال یک کشتی به نام شیر سفید است که وارد 1619 و مردم آن انجام شده است فقط به عنوان مهم به داستان آمریکا است. ما گزارش کاوش های باستان شناسی این لحظه در تاریخ ما و در انجام مشتعل یک بحث شدید میان مورخان دانشگاهیان و خوانندگان از همه نوع و همه سنین است. اما این قدرت از نیویورک تایمز — به جرقه مهم و گو است که اجازه می دهد تا ما را به بازبینی پیش فرض های ما.”

اضافه شده در 06 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im