تبلیغات ما مانند: LeBron James و معروف دیگر دهان ترویج AT&T تلویزیون صدای فعال سازی تکنولوژی

AT&T است داوطلب خدمت سربازی دسته ای از افراد مشهور از جمله با نام تجاری جدید سفیر LeBron James, برای ترویج جدید خود را با فرمان صوتی تکنولوژی در at&T تلویزیون های برجسته فقط دهان خود را و صدای.

روی پاشنه راه اندازی AT&T تلویزیون comms شرکت با راه اندازی یک کمپین برای ترویج سهولت از آن فرمان صوتی تکنولوژی نمایش ‘معروف دهان.’ برجسته ترین از دهان است LeBron James که امضا چند سال بازاریابی و نام تجاری با همکاری AT&T.

به عنوان بخشی از همکاری جیمز ترویج و جدید AT&T محصولات و خدمات از جمله یک کمپین تبلیغاتی جدید برای AT&T تلویزیون که در سراسر کشور راه اندازی کرده است. در یک سری از نقاط جیمز دیده می شود از بینی خود را بطور عالی یا ظریف یا کمرنگ ریش درخواست خود را از راه دور به “بازی بسکتبال” و دستورات دیگر مانند “بازی تام و جری”.

نسخه سرگرم کننده یک گروه از بالا افراد مشهور – مردم عروسک و انیمیشن ها – نیز به خود چانه شوخ طبع به مبارزات انتخاباتی. ما Evan Rachel Wood شروع کردن در Westworld آبادغرب گفت: “من واقعی” قبل از توزیع آن به امثال RuPaul, الیاس چوب (در ارباب حلقه ها لباس), Missy Elliott, LeBron James, ریک سانچز (Rick & Morty), تریسی مورگان و Cookie Monster.

به همکاری های دراز مدت ستراتیژیک با جیمز راه اندازی با یک بشردوستانه تعهد به Lebron من وعده جامعه ریشه در متقابل ماموریت به استفاده از تکنولوژی سرگرمی و نوآوری به سمت پیشرفت اجتماعی.

به عنوان بخشی از چند سال و چند وجهی همکاری AT&T متحده آن است که متعهد به توسعه یک موسسه آموزش در LeBron James Family Foundation, را به من وعده ایجاد کرد توسط فارغ التحصیل هتل ها که به عنوان مسکن موقت برای من وعده مدرسه دانش آموزان و خانواده ها در نیاز فوری به امن و پایدار مسکن.

“به یکی از بزرگترین شرکت ارتباطات در جهان بر این باورند در کودکان و نوجوانان و کار ما در حال انجام برای بالا بردن خانواده های باور نکردنی است, گفت:” جیمز در یک نسخه. “من بسیار هیجان زده در مورد این همکاری ها و فرصت های ما را به ادامه گرد هم آوردن مردم در سراسر بسیاری از سیستم عامل های مختلف.”

James’ شرکت تولید SpringHill سرگرمی مشغول به کار با AT&T را WarnerMedia در فیلم و تلویزیون از جمله در توسعه آینده برادران وارنر فضای جم فیلم و برنامه های فروشگاه و دانش آموز ورزشکار در HBO.

“از طریق ما کار گسترده با NBA, WNBA و WarnerMedia خانواده از مارک های ما رشد کرده به دانستن LeBron که خیلی بیشتر از ستاره بسکتبال بازیکن گفت:” فیونا کارتر مدیر ارشد تجاری افسر AT&T ارتباطات است. “تعهد خود را به بنیاد توانمند سازی دیگران و داستان سرایی همراه با AT&T ماموریت برای الهام بخشیدن به پیشرفت انسان از طریق قدرت ارتباطی و سرگرمی بی پایان ایجاد فرصت های خلاق.”

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im