انجام یک ارکستر است که یک فعالیت فیزیکی یکی بر اساس شور و شوق و موسیقی دقت است. عمل ارکستر سمفونیک لندن را هادی Sir Simon Rattle است که پایه و اساس حقیقی راه اندازی نقطه برای LSO فصل مبارزات انتخاباتی, ‘رقص روی لبه یک آتشفشان.’

WPP با نام تجاری آژانس Superunion پرده برداری از اولین عمل زندگی می کنند فیلم به مناسبت راه اندازی آن در فصل جدید مبارزات انتخاباتی دو سال از اکتشاف از موسیقی های نوشته شده در طول چهار دهه از قرن 20th.

Superunion همکاری با پیدا استودیو و رقصنده الا رابسون Guilfoyle برای ایجاد یک به طور چشمگیری زیبا و انفجاری و مسحور زنده فیلم اکشن است که قطاری از موسیقی اکشن.

این چهارمین انتخاباتی Superunion کار کرده با LSO پس از راه اندازی با نام تجاری جدید در سال 2017. تمام مبارزات را visualised حرکت از baton هادی سر و صدا اما آخرین فیلم برای اولین بار به استفاده از عمل زندگی می کنند به جای CGI را ضبط حرکت به زندگی است. به منظور ماندن درست به اصلی با نام تجاری مفهوم Guilfoyle رقص بود طراحی به تکرار این حرکت آقا سیمون باتون به عنوان او انجام Stravinsky این مراسم از بهار است.

فیلمبرداری و تولید صورت گرفت بیش از سه مرحله است که وقایع در یک سری از ساخت فیلم است. برای اولین بار بود که پارچه های رقص که در آن Guilfoyle رقصید با پارچه برای ایجاد لایه پایه ، به اطمینان حاصل شود الا به دنبال سر و صدا به انجام حرکت به 50-کلیپ دوم از موسیقی او طراحی شده 19 فرد ‘نیش اندازه’ توالی. استفاده از قرمز هلیوم دوربین هر دنباله به ضرب گلوله کشته شد در انزوا از بالا در 5K در 50 فریم در ثانیه.

در مرحله دو رقصنده برجسته انفجاری لحظات در موسیقی با بیانی حرکات با sparklers عود نارنجک دود و گرد و غبار گچ. این گلوله در 100 فریم در ثانیه.

در پس از تولید کامل-طول قطعه رقص ایجاد شده بود از فردی 19 توالی و سپس retimed تا بازی Sir Simon در زمان. این retimed توالی شد و سپس پردازش با یک قرار دادی اثر اکو برای ایجاد یک شعله آتشین-مانند اثر. نتیجه یکی است که در آن رقصنده می شود یک فرمت از باتوم در یک, انتزاعی, مد زیبا.

این فیلم مورد استفاده قرار خواهد گرفت دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی و همچنین به عنوان برجسته بر روی صفحه نمایش در باربیکن.

استوارت ردفرد اجرایی, مدیر خلاق در Superunion گفت: “این یک مرحله بسیار هیجان انگیز از تکامل هویت برند – از آنجا که هویت را آغاز و تقریبا پنج سال پیش ما شده است صحبت کردن در مورد با استفاده از دیجیتال حرکت داده برای ایجاد یک بیان فیزیکی که ما می تواند فیلم. ‘رقص روی لبه یک آتشفشان’ به ما داده است که فرصت و همکاری با پیدا استودیو دیده است ما را به ایده ما فراتر از انتظارات ما است.”

Sir Simon Rattle افزود: “‘رقص روی لبه یک آتشفشان عبارت Alban التماس و دیگران استفاده می شود برای توصیف تب و جو در آلمان در دهه 1930 ، آن را به یک فوق العاده ای از بیان است که الهام بخش ما را به کشف آنچه اتفاق می افتد در جهان موسیقی را در نیمه اول از قرن 20th. عصر تولید برخی از تاریک ترین موسیقی ممکن است.”

اضافه شده در 25 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de