مینی ایالات متحده آمریکا با استفاده از ابزار خلاق از گذشته برای برجسته کردن داستان خود را با نام تجاری. ‘به درایو داخلی’ داستان می گوید که چگونه اولین مینی معرفی شد به جهان جدید در روش تعاملی.

بیش از 60 سال پیش انگلیسی Alec Issigonis ارائه یک ایده جدید به جهان – یک فضای کارآمد بهره وری سوخت اتومبیل که موجب انقلاب در خودرو. چه آغاز شده به عنوان یک ایده نوآورانه بر روی کاغذ و در نهایت ساخته شده در جهان تجدید نظر آنچه در آن به معنی به درایو در حالی که جشن قدرت از چیزهای کوچک.

این کمپین با استفاده از ترکیبی از تصویر هنری نور و سایه, همه اسیر در عمل زندگی می کنند. هم عناصر داستان چگونه اولین مینی به دست می آمد.

ایجاد شده در همکاری با آژانس تبلیغاتی 360i, ایتالیایی, هنرمند Virgilio Villoresi و تصویرگر ویرجینیا موری ‘به درایو داخلی’ مراکز حدود 70-فیلم دوم که آشکار در یک دست کتاب داستان.

گردد کوتاه داستان الک سفر خلاق – از لحظه ای که او آمد تا با زمین شکستن ایده از طریق فرآیند تولید و ارائه اولین خودرو به خبرنگاران گفت. این اثر یکی از سحر و جادو و نور در داستان سرایی.

یک ساخت ویدئو نشان می دهد که چگونه هنرمندان بازی با نور و کاغذ را به عمل به زندگی است.

“مینی تجاری همواره در آغوش یک روح خلاق از طریق به جلو فکر کردن ایده ها پس از آغاز این خودرو برای اولین بار در سال 1959 گفت:” استیو Ambeau رئیس بازاریابی و نام تجاری ارتباطات برای مینی ایالات متحده آمریکا است.

“‘این درایو داخلی’ کمپین اجازه می دهد تا مردم برای ارتباط با الهام و رانندگی لازم را به ایده های انقلابی به زندگی است. از طریق درخشش کوچک گردد داستان این کمپین جشن عفونی روح مینی ماشین ساخته شده برای هر کسی که دوست دارد به رانندگی کنید.”

‘به درایو داخلی’ طراحی شده بود و بیش از چند روز در میلان, ایتالیا. نسخه های مختلف از این فیلم همراه با دست نشان داده شده پوستر این برنامه شامل نقل قول از Issigonis خواهد شد به نمایش در سراسر اجتماعی و آنلاین خواص و همچنین در سینما.

این کمپین بخشی از گسترده تر کلنگی مینی ایالات متحده آمریکا ‘درایو’ نام تجاری پلت فرم.

این کمپین یکی از بسیاری از آپلود به درام خلاق آثار بخش است. برای بارگذاری در یک کمپین برای بررسی سرمقاله اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن کار و پشت صحنه ویدئو بر روی آثار خلاق کادر زیر.

اضافه شده در 11 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su