تبلیغات ما مانند: Nike Football نشان می دهد که ورزش می تواند یک جامعه با هم و به بچه ها امید

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

نایک ‘از زمینه تا کوتاه می گوید داستان در حال حرکت از Hackney فتیله FC بنیانگذار بابی Kasanga و آمدن او از زندان به جامعه قهرمان.

Kasanga تاسیس Hackney فتیله FC در سال 2015 به عنوان راهی برای مقابله با باند خشونت از طریق فوتبال است. به عنوان یک کودک او تا به حال خود را نشان داده کانتی در فوتبال – اما پس از پیدا کردن خود را درگیر در یک باند او به مدت هشت سال در زندان است.

او تاسیس باشگاه فوتبال چهار سال پیش پس از آزادی او با یک ماموریت برای الهام بخشیدن به افراد جوان در دوران کودکی و مستغلات به کانال انرژی خود را به این ورزش است.

چهار دقیقه فیلم ستاره Kasanga و همچنین باشگاه بازیکنان و طرفداران به تصویر می کشد تاثیر مثبت Hackney فتیله FC تا به حال در جامعه محلی است.

صحبت در توسعه, آگهی, مدیر جس سرمه گفت: “این روند از آغاز تا پایان در زمان چند ماه خوب. به عنوان آن بسیار حساس داستان ما می خواستیم به آن را در زمان لازم به منظور توسعه. ملاقات ما با بابی به عنوان یک اولیه بخشی از این روند به عنوان من به گوش او صحبت می کنند, من فکر کردم در مورد نحوه برقراری ارتباط در اصلی و راه جذاب.

“او به ما گفت در مورد پپ مذاکرات او تیم قبل از بازی و از من خواست او را به صحبت کردن با ما را اگر ما به عنوان تیم خود را. به عنوان به زودی به عنوان او شروع به من می دانستم این بود که من می خواستم به رویکرد کمپین دیدن او صحبت کردن به نسل بعدی مثل یک احساس عاطفی راه برای برقراری ارتباط داستان خود را و به ما اجازه برای نشان دادن شخصیت های مختلف درگیر در Hackney فتیله FC طریق ساده راه اندازی یک بحث pep.”

گفت: Kasanga که دیده می شود این باشگاه رشد از یک تیم مردان نزدیک به دو دوجین تیم برای مردان و زنان و جوانان در کمتر از پنج سال: “من می خواستم برای نگه داشتن بچه ها از خیابانها نگه داشتن آنها را اشغال و آنها را به یک مسیر است.”

کلی امتیاز

5/5
رای

// در این مقاله برجسته

نایک

Nike, Inc. آمریکایی و شرکت های چند ملیتی است که درگیر در طراحی و توسعه و تولید و بازاریابی در سراسر جهان و فروش کفش, پوشاک, تجهیزات, لوازم و servi…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>