تبلیغات ما مانند: punchy گلدوزی برجسته جنسیتی در محل کار عبارات در IWD کمپین

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

VCCP مشخص شده است, روز بین المللی زنان (IWD) با تولید یک سری از کوسن دوزی با جنسیتی عبارات به استنباط ناراحتی از همه کسانی که تكيه بر آنها.

جنسیتی عبارات مانند “فقط یکی از دختران به سازماندهی آن’ را انتخاب کنید تا این موضوع از وجود تبعیض در محل کار با گلدوزی درس طراحی شده برای تماس ناخودآگاه جنسیتی.

رهبری مدیر خلاق لورا الهه شعر و موسیقی, کمپین می پرسد اگر جنسیتی عبارات نشستن به راحتی با شما. توسط immortalizing عباراتی مانند ” چه کسی او PA. بیایید از او بپرسید’, ‘او می شود بیش از حد احساسی در مورد همه چیز” و ” شما خنده دار برای یک دختر.

اظهار نظر در دستگیری کار الهه شعر و موسیقی گفت: “این ممکن است به صحبت کردن در مورد هر چیزی که کمی شما را بشنود در هر اتاق. بنابراین ما ایجاد شده و این به عنوان یک نرم کمی اشاره به فراگیر تر در راه ما صحبت کنید.”

دارن Bailes اجرایی, مدیر خلاق در VCCP افزود: “آن را بیش از حد آسان به پرتاب در زبان است که تنبل و غلطی آژانس جهان ما می خواهیم به بخشی از. لورا زیبا و خلع سلاح بالشتک به ما یادآوری می کنند که زنان را به حال به اندازه کافی از این زباله که واژه ها به عنوان مهم به عنوان اقدامات”.

IWD است یک بار دیگر نقشه کشی بزرگ نام برندها در آن ambit با اپل با انتشار یک سری از فیلم های کوتاه با تمرکز بر زنان مانند آلیشا کیز و ملاله یوسف زی.

کلی امتیاز

5/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>