تبلیغات ما مانند: Sephora, بررسی تغییر هنجارهای زیبایی به تاکید تنوع تعهد

Sephora است کاوش چگونه زیبایی در حال تغییر است با ‘قدرت نامحدود زیبایی’ کمپین آن را به عنوان جلوه ای جدید موقعیت تجاری.

مایل به تاکید و تعهد خود را نسبت به تنوع و فراگیر, Sephora است موقعیت خود را به عنوان یک نام تجاری برای کسانی که می خواهند برای به چالش کشیدن وضع موجود. افرادی که به تفسیر خود را از آنچه در آن به معنی زیبا است.

ایجاد شده توسط BETC های سینمایی نقطه که در آن ادعا شده است “عمدا متفاوت از سال های گذشته” می گوید داستان از یک زن در رابطه با refection در طول زندگی خود.

با شروع از دوران کودکی آگهی را پوشش می دهد و تجربیات خود را با زیبایی در سراسر سنین در آن شک و با شکوه ترین دولت است.

Enticingly صمیمی احساسات در هر اکتشاف زیبایی منتقل شده است به عنوان یک شخصی تکامل و رشد در هر مرحله از زندگی از اولین کودکانه آزمایش با آرایش ریمل خیس گونه از اولین غم اشک. نقطه ای است که همراه با شرجی بازیکن شرق, Kelsey Lu را من در عشق است.

همراه با فیلم, Sephora به سفارش نادین Ijewere بریتانیا یک عکاس به توسعه یک سری از چاپ است که حمل با نام تجاری پیام در حالی که تبلیغات آن در بخش های مختلف – عطر آرایش و محصولات مراقبت از پوست.

هر یک از این 12 چاپ داستان غنای زیبایی صرف نظر از سن و جنسیت و بدن و یا سبک.

“قدرت نامحدود زیبایی را لمس قلب مردم است چرا که آن را نشان می دهد که قدرت از زیبایی می توانید در همه. همچنین الهام بخش مبارزات و نام تجاری و موقعیت برای همه Sephora کارکنان — یک راه برای احساس سرمایه گذاری در یک جامعه بسیار فراتر از فروش و عملکرد. همه ما باید از این قدرت در دست ما است. جشن تنوع صنعت زیبایی است بخشی از نام تجاری ما DNA” لیزا Attia معاون ارشد رئیس جمهور, تجارت و تصویر EME.

اضافه کردن به این Attia گفت: “قدرت نامحدود از زیبایی یک امضا که به ارائه قوی بلند پروازانه و همه جانبه از نظر زیبایی. آن را مجددا به نقش صنعت و در نتیجه Sephora موقعیت به عنوان یک رهبر و آن ایجاد اتاق را برای بیان خود و نشان دادن انواع معتبر و قدرتمند و زیبایی را تشکیل می دهند که جهان امروز” Rémi Babinet, موسس, رئيس جمهور و مدیر خلاق BETC ،

رای برای این کمپین با کلیک بر روی آثار خلاق کادر زیر.

اضافه شده در 18 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر