تبلیغات ما مانند: سنگاپور سگ پناهگاه به صورت یک بسته به نماد تعصب نسبت به سگ

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

یک گروه مستقر در سنگاپور سگ پناهگاه گرد هم آمده اند برای راه اندازی یک کمپین به منظور بالا بردن آگاهی از تعصب مواجه سگ از پناهگاه به ویژه کسانی که با اضافه شدن الزامات خاص مانند از کار افتادگی و یا سن.

کمپین ایجاد شده توسط CAS (علل حیوانات سنگاپور) ASD (اقدام برای سنگاپور سگ) سام (جامعه برای حیوانات اهمیت), زنجیرشده, سگ آگاهی و Mutts نجات همراه با Edelman, ویژگی های نه ساکنان سنگاپور و چند سگ محلی.

با عنوان “کامل صدای زمینه’ کمپین سهام فوق العاده ای به چالش می کشد سگ غلبه و تعصب است که آنها به طور مداوم با آن مواجه. آن راه اندازی شد و در همان روز به عنوان Edelman جهانی بعد از آشنایی با یکی از این شرکت طرح های متمرکز بر تنوع و شمول است.

این فیلم کوتاه در مرکز مبارزات انتخاباتی ویژگی های لیونل قهوهای مایل به زرد ترزا Goh ژان قهوهای مایل به زرد و شارلین کوه ساندرا Aualia, پاملا, Ng, فیونا Ke Devika Panicker و Kalai Vanen گذاری نه فقط شخصی خود را به چالش اما همچنین کسانی که از حیوانات از پنج رفاه حیوانات گروه اقدام به عنوان “صدای زمینه” برای این پناهگاه سگ

“ما باید مبارزه برای غلبه بر مشترک عمومی سوء تفاهم از پناهگاه سگ به عنوان درجه دوم آسیب دیده و یا در غیر این صورت نالایق از یک خانه با محبت و تشویق مردم برای جلوگیری از ساخت ناعادلانه قضاوت در مورد این سگ قبل از برقراری ارتباط با آنها گفت:” کریستین برنادت که از بنیانگذاران علل حیوانات سنگاپور.

“در واقع بسیاری از سگ ما هستند gentlest موجودات که تنها به دنبال یک محیط مراقبت و همدم انسان. حیف است که آنها قادر به بیان خود را به آدرس که ما هیجان زده می شود بخشی از این کمپین که اجازه می دهد انسان ها به عنوان صدای خود را.”

اضافه شده در 28 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>