تبلیغات ما مانند: Wagamama را استقبال مشتریان به آن انیمیشن الهام گرفته از سرزمین عجایب

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

در مواظب برای جدید Wagamama مشتریان MullenLowe ایجاد یک انیمیشن زیبا با الهام از انیمیشن هنر است.

کاسه به روح فیلم به ارمغان می آورد Wagamama موسس فلسفه – مواد غذایی نه تنها خوراک ما حلقه آن تغذیه روح ما’ – زندگی را از طریق تصویر به نمایش ترمیمی احساس از خوردن آن fusion مواد غذایی است.

دست کشیده و کامپیوتر هنری مصور, این فیلم به دنبال یک زن جوان او به عنوان سر به رستوران برای دیدار با بگیرید و یاد دهید. اما به جای تمرکز بر روی Wagamama منو با این نسخهها کار به التماس کردن به یک تصویر از احساس آن الهام گرفته است.

از طریق او رامش او سقوط از صندلی خود را به یک اثیری جهان ساخته شده از مواد تشکیل دهنده او در مورد به بلعیدن. هر فریم در فیلم وجود دارد به عنوان یک انیمیشن منحصر به فرد الهام گرفته از تصویر است که با هدف به تجسم ژاپنی پدیده ‘کایزن.’

MullenLowe همکاری با شور و استودیوهای انیمیشن و کرون انیمیشن, مدیر, Mads Broni, در این فیلم است. همچنین ویژگی های یک قرار دادی پیگیری ایجاد شده توسط سی و دو, موسیقی و هنرمند نامرئی ذهن.

رسانه ای است که به کار گرفته شده توسط The7Stars و آن را راه اندازی کرده است در سراسر سینما و آنلاین.

در کمپین راس Farquhar, مدیر ارشد بازاریابی افسر در Wagamama گفت: “Wagamama همواره مشتاق دانش آموز از ژاپن و در سال در آن انگلیسی عمومی تنظیم شده است به طور گسترده ای در عشق سقوط با انیمیشن ما خوشحال به معرفی نام تجاری جدید مخاطبان از طریق این نوع هنر زیبا.

“ما افتخار ما خدمت به مهمانان با غذا است که نه تنها پر از حلقه اما تغذیه روح و این فیلم به ارمغان می آورد که در حقیقت به زندگی در چنین همهجانبه و متمایز راه است.”

اضافه کردن به این علامت الوود خلاق و مدیر اجرایی خلاق در MullenLowe گروه بریتانیا اظهار داشت: “Wagamama در خدمت مواد غذایی تازه است که باعث می شود شما احساس خوبی از کاسه مستقیما به روح خود را. ما مدیر Mads Broni و شور استودیوهای انیمیشن به زندگی به ارمغان آورد که احساس قشنگ و با استفاده از هنر ژاپنی انیمیشن. چه بهتر مناسب برای رستوران است که کمک به ارمغان بیاورد که کمی از ژاپن و فراتر از آن به ما بالا خیابان.”

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>