تبلیغات ما مانند: وندی پیش فرض مک دونالد در حالی که راه اندازی آن صبحانه حمله

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

مک دونالد جشن ملی تخم مرغ McMuffin بعد به دنبال بیش از شانه خود را در رقیب وندی که وارد مواد غذایی سریع صبحانه جنگ با یک بازاریابی حمله از جمله jabs در هزینه قوس طلایی.

در حالی که مک دونالد بود از دادن رایگان McMuffin ساندویچ در 49 سالگرد اختراع در میدان تایمز بیلبوردهای blared توییت از مردم شعار جدید وندی صبحانه و zinging رقبا.

“مک دونالد به تازگی اعلام کرد که با همکاری NHL به آنها ارائه هاکی خود را pucks شروع 3/2 داده غیر منتظره افزایش در عرضه است. #WendysBreakfastBattle” خواندن یک.

“وندی در حال صبحانه در حال حاضر در ضمن برگر کینگ است که هنوز در تلاش برای کشف کردن این کل ‘ناهار’ چیزی که هر کس صحبت کردن در مورد” جزئیات دیگر.

اما حمله نه آغاز و نه متوقف شده تنها با چند تر از زندگی توییتهایی. وندی شروع یک هفته پیش از اذیت کردن صبحانه با “سابق مک دونالد, آشپز, Mike Haracz” که در یک سری از اجتماعی ویدئوها می خورد از طریق منوی صبحانه صبحانه Baconator, عسل, کره, مرغ, بیسکوییت و سرد-ccino با رها.

به عنوان روز راه اندازی نورد از, وندی قرار داده و خود را به آگهی های تلویزیونی در پاره در شل و ول بیکن و درهم browns از رقبا در حالی که مباهات طراوت خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک اجتماعی پست که اعلام McMuffin مرده است.

آن را نیز ارائه مصرف کنندگان عسل رایگان مرغ کره بیسکویت با خرید از طریق وندی نرم افزار تلفن همراه.

“به تاریخ برخی دیگر در این دسته باید اجازه صبحانه مصرف کنندگان پایین با ارائه ساندویچ صبحانه با منجمد, تخم مرغ خورده و قبل از بیکن پخته شده. همه که تغییرات گفت:” کارل Loredo مدیر ارشد بازاریابی افسر وندی شرکت. “ما شناخته شده برای ما بالا-کیفیت غذا و صبحانه متفاوت است. سعی کنید هر یک از ما craveable موارد – ما اعتقاد داریم که این منو را تبدیل به مورد علاقه خود را.”

فعالیت های دیگر شامل نمونه در رویدادهای مهم مانند X-بازی و دیتونا 500 و جذاب منحصرا با @وندی 3.6-plus میلیون پیروان توییتر در پشت صحنه.

کلی امتیاز

0/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>