چیزی عمیقا رضایت بخش در مورد تماشای گنده رفتن کپک زده از طریق عکاسی مرور زمان و یکی ممکن است فکر می کنم که برگر کینگ نمی خواهم به نشان می دهد کاملا coiffed برگر سبز و تله با قالب. اما آنچه که زنجیره ای بود برای نشان دادن خاموش خود را متعهد به حذف مصنوعی و مواد نگهدارنده در آن امضای ساندویچ.

در ‘کپک زده گنده’ مواد غذایی هنرمند دیده می شود قرار دادن با هم یک اندازه بزرگتر. ساندویچ مناسب به نظر می رسد با تشکیل دهنده انباشت اشیاء بدست آمده به کمال است. سپس صبر کنید. این شتاب تا عمل را نشان می دهد برگر رو به وخامت در برابر چشمان ما در طی 30 ثانیه است. ابتدا کاهو wilts سپس سفید, fuzzy قالب طول می کشد بیش از گوشت patty پس از آن سبز رنگ می شود. برگر مسطح کردن به عنوان قالب به ما پیدا کردن که این اقدام صورت گرفت بیش از 34 روز. آن را به پایان می رسد با متن “زیبایی بدون مواد نگهدارنده مصنوعی’.

اقدام گستراند به لحن چه تفاوت می کند یک روز به عنوان خوانده شده توسط Aretha Franklin.

در عکس های نمای نزدیک عکس از قالب ها همراه با تعداد روز که گذشت از ساندویچ آماده شد با استفاده از تگ خط از TVC.

فاسد برگر بخشی از یک تلاش جهانی برای مواد غذایی سریع اذوقه رسان است مندرج برای حذف نگهدارنده های مصنوعی از اندازه بزرگتر و بیشتر از آن در محصولات غذایی است. این برند اعلام کرد که آن را به دست یک نقطه عطف با از بین بردن نگهدارنده های مصنوعی از گنده ساندویچ در اکثر کشورهای اروپایی و انتخاب بازارهای در ایالات متحده است.

برگر کینگ نوشت: در انتشار آن است که در حال حاضر نورد از گنده ساندویچ بدون مواد نگهدارنده و رنگ یا طعم دهنده های مصنوعی از منابع در ما که این محصول در حال حاضر در دسترس در بیش از 400 رستوران در کشور و رسیدن به تمام رستوران ها تا پایان سال است. در ایالات متحده بیش از 90 ٪ از تمام مواد غذایی در برگر کینگ رستوران ها از رنگ و طعم دهنده و مواد نگهدارنده مصنوعی از منابع. با نام تجاری اظهار داشت: همچنین حذف MSG و شربت ذرت با فروکتوز بالا از تمام مواد غذایی.

“در برگر کینگ رستوران ما بر این باورند که واقعی طعم غذا بهتر است. به همین دلیل ما در حال کار سخت برای حذف مواد نگهدارنده و رنگ و طعم از منابع مصنوعی از مواد غذایی ما در خدمت همه کشورها در سراسر جهان گفت:” فرناندو ماچادو, رستوران, مارک های بین المللی جهانی افسر ارشد بازاریابی.

یک تعجب می کنم, اما, چگونه گنده با نگهدارنده های مصنوعی را به تجزیه در مقایسه با. و چگونه رقبا مانند مک دونالد مقایسه?

اضافه شده در 19 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

2/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im