تبلیغات ما مانند: زنان از سراسر جهان متحد برای ‘#SheTransformsTech’ کمپین

یک گروه از زنان در تکنولوژی باید با هم متحد شده و به نماد نابرابری جنسیتی در جهان فن آوری برای ‘#SheTransformsTech’ کمپین رسانه های اجتماعی.

نیویورک-بر اساس آژانس تبلیغاتی فانتزی بسیج شبکه خود را از خلاق زنان که لنت استعدادهای خود و زمان به حمایت از جهان پالس یک اتصال شبکه اجتماعی زنان در سراسر جهان برای تغییر.

فانتزی ایجاد #SheTransformsTech کمپین برای آگاهی به بی عدالتی در سراسر جهان در تمام جنبه های تکنولوژی از توسعه برای دسترسی به. در محور کمپین یک crowdsourced تصویری که در آن جهان پالس عضو از سراسر جهان به اشتراک گذاری خود را در رابطه با فن آوری از طریق شخصی خود فیلم برداری فیلم ها.

زنان از ایالات متحده, کانادا, نیجریه, کامرون, هند, پاکستان و تانزانیا فیلیپین برجسته صحبت کردن در مورد چگونه تکنولوژی جهان اریب نسبت به مردان از جمله این واقعیت است که سیستم عامل طراحی شده عمدتا توسط و برای مردان در نظر نمی ایمنی از زنان است.

ویدیو متحده حقایق در مورد دولت جهانی زنان و فناوری و راه این زنان و جهان, نبض جامعه هستند به طور فعال در حال کار برای بهبود آمار موجود و سطح زمین بازی برای همه مردم دسترسی به فن آوری است. آن اجرا می شود در سراسر جهان نبض پروفایل های رسانه های اجتماعی با هشتگ #SheTransformsTech.

این کمپین را به اوج رسیدن در یک گزارش رسمی که تحویل داده خواهد شد به تکنولوژی رهبران سیاستگذاران و سازمان ملل متحد به عنوان بخشی از پکن +25 فرایند بررسی از حقوق زنان پلت فرم حصول اطمینان از زنان در حال حاضر یک صدا در فن آوری جهانی گفتگو.

“با #SheTransformsTech ما می توانید سرعت بخشیدن به زنان جهانی پیشرفت و kickstart افزایش زنان قدرت جمعی فعال از طریق فن آوری و حمایت مردمی در جوامع در سراسر جهان گفت:” Jensine Larsen, بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از جهان پالس.

“در 10 سال ما را به عقب نگاه در 2020s به عنوان نقطه عطف به برابری جنسیتی. آن زمان برای زنان-led طرح به افزایش است و در حال حاضر مسیر جایگزین به فناوری بزرگ امپراتوری و برای تبدیل صنعت فن آوری برای برابری جنسیتی.”

کمپین حمایت متقابل بخش ائتلافی از شرکای برای حقوق دیجیتال و حقوق زنان.

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im