آسیایی شبکه غذایی استفاده کرده است برخی از آن استعدادهای برتر برای کمک به ایجاد دستور العمل با یک پیچ و تاب و با استفاده از پلاستیک برای نشان دادن وضعیت اسفبار حیوانات آسیب توسط فضولات انسانی.

غذا کانال با همکاری حیات وحش خیریه WWF به ایجاد یک سری از دستور العمل های که از ویژگی های تعجب آور مواد تشکیل دهنده مانند خرد شده فنجان های پلاستیکی.

ایده پشت این کمپین این است که شوک foodies به داشتن یک درک بهتر از آسیب های پلاستیکی است که باعث اجبار مردم را به فکر کردن در مورد آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای صرفه جویی در محیط زیست است.

تبلیغات بخشی از جریان موسوم به ‘شما پلاستیک رژیم غذایی’ که با هدف ترویج یک معاهده در اطراف پلاستیکی آلودگی رهبری WWF.

کیم می گوید Stengert رئیس ارتباطات استراتژیک و روابط خارجی در WWF-سنگاپور: “تنها راه ما در حال رفتن به ساقه جریان پلاستیک به طبیعت است در سطح جهانی پاریس آب و هوا توافق اما در برابر پلاستیک آلودگی است. از G20 به مجمع سازمان ملل متحد ‘، پلاستیک رژیم غذایی’ در حال حاضر یک یادآوری ثابت به سیاست و تصمیم گیران در همه جا که اقدام فوری مورد نیاز است و که بیش از 1.6 m نفر از 180 کشور در حال شمارش را بر روی آنها به توافق بر یک در سطح جهان الزام آور پیمان پلاستیک.”

تلویزیون تبلیغات ایجاد شده توسط خاکستری مالزی خواهد شد از ویژگی های در سراسر آسیایی, مواد غذایی شبکه در 30 و 60 ثانیه اسلات در سراسر مالزی و اندونزی و کامبوج و میانمار, فیلیپین, سنگاپور, تایلند, ویتنام, دلار هنگ کنگ, مغولستان, تایوان.

اظهار نظر در همکاری گراهام جلب اجرایی, مدیر خلاق خاکستری مالزی: “آن را سخت به فکر می کنم از یک شریک بهتری برای برجسته کردن این واقعیت است که پلاستیکی است که در حال حاضر تقریبا در همه چیز ما از خوردن و نوشیدن از آسیا بزرگترین شبکه غذایی آن را درخشان به خود را پشتیبانی می کند. پلاستیک خود را نشان می دهد رژیم غذایی یک حقیقت تکان دهنده اما از همه مهمتر به مردم یک نقش فعال در ایجاد تغییرات دولت های جهان نیاز به ایجاد است.”

تبلیغات شامل سارا بنیامین سرخ کردن تند صدف با یک تکه پلاستیک جام Sherson لیان پخت و پز تا آرامش صدف فرنی با خرد بشقاب پلاستیکی دبی وانگ پخت سس سویا دریا و باس با گرانول پلاستیک نی و تبادل نظر دستور العمل در مورد چگونگی ساخت ریحان میگو را با یک ورقه پلاستیکی بطری.

اضافه شده در 20 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im