آفریقایی و آمریکایی لاتین, مادران گرد هم می آیند در لاون دیل پس از چند روز ناآرامی

دوریس هرناندز گفت: یک گروه از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین مادران جمع آوری شده در لاون دیل در طول تماس برای صلح است که او احساس می کند مانند او می توانست جورج فلوید را.

“همه ما تنفس می کند از دیدن بی عدالتی است که متعهد در برابر ما قهوه ای و آفریقایی-آمریکایی مردم به دلیل آنها می خواهند ما را به نامرئی” هرناندز گفت: در روز جمعه تظاهرات.

او در میان گروهی از, لاتین, مادران که جمع شده بودند در سنت اگنس بوهمیا محله در روستای کوچک و راهپیمایی حدود یک مایل شمالی برای دیدار با یک گروه از مادران آمریکایی از سنت آگاتا محله در لاون دیل به تماس برای صلح است. ایستاده در نزدیکی یک نقاشی دیواری در اگدن و مرکزی پارک به تصویر می کشد رهبران حقوق مدني مارتین لوتر کینگ جونیور و سزار چاوز, زنان شعار می دادند “Black Lives Matter” در اسپانیایی و انگلیسی.

فراخوان وحدت می آید, پس از چند روز ناآرامی موجب مرگ فلوید در مینیاپولیس. فلوید کشته شد پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را بازداشت. فلوید شنیده شد خواستار “مادر” در طول نهایی خود را در دقیقه.

بسیاری در این تظاهرات به نام برای زنان به اتحاد جنوب لاون — عمدتا جامعه لاتین در شمال لاون است که عمدتا آفریقایی آمریکایی.

زنان حمل سفید carnations به نماد صدای خود را اغلب صحبت در مورد اهمیت آینده فرزندان خود هستند.

Consuelo مارتینز یک سازمان با قیام پروژه گفت: همه مادران می خواهید برای محافظت از کودکان خود را.

“این خیلی فوق العاده دردناک به فکر می کنم که black مادران باید پس نگران پلیس به قتل فرزندان خود” مارتینز گفت: در اسپانیایی. “من در اینجا به می گویند زندگی مهم است.”

Heather Johnson, یک مادر از سنت آگاتا به نام برای زنان به صحبت با یکدیگر و کشف کردن راه هایی برای کمک به هر یک از دیگر.

“وجود دارد هیچ سیاه و قهوه ای و در برابر هر یک از دیگر” جانسون گفت. “ما نمی خواهیم که ما می خواهیم صلح ما می خواهیم عدالت است.”

دولت Rep. لیزا هرناندز D-سیسرو به جمعیت گفت که در حالی که جامعه مهاجر مبارزات, مبارزات آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر است.

در کنگره ایالات متحده عیسی “چوی” گارسیا گفت: جمعیت تنها راه رو به جلو به کار با هم “پیشبرد سیاست های عمومی مانند پشتیبانی از مردم به پرداخت اجاره خود را بیشتر از مواد غذایی برای هر کس در طول بحران و بی سابقه سرمایه گذاری در disinvested جوامع در سراسر امریکا شروع در اینجا در فقیرترین جوامع است.

Charise واکر از Westside مرکز عدالت به ارمغان آورد او را در سن 8 و 11 و 22 — به تظاهرات به آنها نشان می دهد اهمیت وحدت در مقابله با مسائلی مانند خشونت پلیس.

“ما گرد تمام این افراد به راه رفتن به ماه مارس به صورت مسالمت آمیز با هم به می گویند چیزی در مورد خدا” واکر گفت. “چیزی در مورد تغییرات که همه ما می توانیم و به تقاضا برای انجام بهتر نیست فقط از پلیس اما از خودمان به عنوان یک جامعه به عنوان یک کل می گویند ما رو برای انجام بهتر ما را به عمل بیشتر ما رو به بیشتر درگیر به طوری که ما یک آینده بهتر برای کسانی که پشت سر ما است.”

Elvia ملگن گزارش بر عدالت اجتماعی و نابرابری درآمد ساخته شده است ممکن است توسط یک کمک مالی از شیکاگو جامعه اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر