پس از 140 روز Blackhawks آماده بازی NHL بازی دوباره

این Blackhawks را بازی NHL بازی شنبه.

هرگز یک عبارت ادا هزاران بار در 94 سال سابقه از حق رای دادن شده است به طوری که قابل توجه است.

اما در روز چهارشنبه — 140 روز پس از آخرین زمان درست بود — که حکم خوانده شده به عنوان قابل توجه و ویژه حتی به مربیان و بازیکنان که در آن شرکت خواهند کرد.

“این واقعا مهم برای بازیکنان خود را در زمان به عقب و فقط روال بازی یک بازی به طور منظم — همه چیز شما را برای اعطا به عنوان شما را از طریق یک فصل عادی” مربی جرمی Colliton روز سه شنبه گفت.

“آنها انجام نشده است که در یک مدت زمان طولانی. شما باید خود را scrimmages . . . اما هیچ چیز به آنها را آماده مانند یک بازی واقعی است.”

در واقع Hawks بازی خواهد کرد خود را تنها نمایشگاه بازی NHL راه اندازی مجدد — خود را یک فرصت برای آماده شدن برای انجام و یا می میرند مقدماتی حذفی دور در 5:30 p. m. در برابر بلوز.

“St. Louis شده است یک تیم خوب برای یک مدت طولانی یکی از بهترین تیم ها در لیگ, پس از آن می تواند خوب به بازی در برابر آنها” شاهین ستاره پاتریک کین گفت. “ما در حال رفتن به عرصه [راجرز محل در ادمونتون آلبرتا] که رفتن به بسیار متفاوت با طرفداران اما بسیاری از چیزهای دیگر در جریان است. . . . ما واقعا می خواهید به استفاده از آن به عنوان یک بازی که در آن ما می توانیم خودمان را آماده.”

بلوز جاروب به طور منظم فصل سری در برابر Blackhawks اما این مهم را در چهار نمایشگاه است.
AP عکس

آگهی ضرب و شتم پنگوئن 3-2 در اولین نمایشگاه بازی NHL راه اندازی مجدد روز سه شنبه در تورنتو و بازی بدون دردسر رفت. Oilers و شعله های آتش را شکست راجرز در محل بعد از آن در شب است.

Coronavirus احتیاطی همه جا بودند اما ترس نمی شد. NHL اعلام روز شنبه از صفر مثبت از 4,256 آزمون در هفته پایانی موضعی اردوگاه های آموزشی کاسته مقدار زیادی از اضطراب و کیفیت هاکی در آگهی ها-پنگوئن بازی نگاه را تحت نزدیک به آن به طور منظم در یک فصل بازی.

هاوکز و بلوز خواهد شد و امیدواریم که به بازی که حتی با هیچ چیز در نتیجه.

“این خوب است که این طرز فکر است که آن را تنها یک بازی پس ما حق را به مخلوط در بازی در سری بنابراین ما می خواهید برای دریافت سرعت ما تا” شاهین defenseman دانکن کیت گفت.

پس از ورود به حباب یکشنبه بازها ساخته شده اند بیشتر از وضعیت عجیب و غریب. دروازه بان Collin دلیا دست آورد برخی می خندد در رسانه های اجتماعی با یک عکس از او بازی را به عنوان خود را در یک بازی ویدیویی و کین ذکر شده در بازی بسکتبال و cornhole در این میدان از راجرز محل.

از لحاظ فنی که سرگرم کننده نیست و باید برای پایان دادن به جمعه اگر چه کین کیت و کاپیتان Jonathan Toews مطمئن نگاه و صدا جدی سهشنبه.

اما روز شنبه ارائه خواهد شد تنها فرصت برای هاوکز برای آماده شدن برای بازی 1 در روز شنبه در برابر Oilers زمانی که سرگرم کننده واقعا باید برای پایان دادن به.

Colliton گفت: کادر مربیگری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت در شروع دروازه بان اما کوری کرافورد شرکت به طور کامل در سه شیوه پس از بازگشت شنبه از COVID-19 و احتمالا بازی خواهد کرد حداقل بخشی از بازی مقابل بلوز. Defenseman کانر مورفی است که دارای لیت و لعل زیاد با آسیب کشاله ران تمرین شنبه به طور کامل.

Colliton ضمنی نیز هاوکز را استفاده عادی خود را صف به جای یک پیش فصل-مانند چیز درهم و برهم از NHL آمریکایی و هاکی لیگ بازیکنان.

“ما تنها یکی از [نمایشگاه] بنابراین قطعا وجود دارد برخی از ضرورت به هر کس در” Colliton گفت. “[ما] با استفاده از این بازی به عنوان یک فرصت به یاد داشته باشید که چگونه ما قرار است به بازی . . . و تابستان هاکی از بازی خود را. چون شنبه آمده است که قصد ندارم به آن را انجام داده. ما بازی بسیار دقیق و ساختار یافته و منظم بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر