در پی دو بی پروایی نشان دادن و اعمال خشونت در فرهنگ و هنر پلیس و حمل و نقل از مقامات ملاقات جمعه برای بحث در مورد استراتژی برای tamp کردن فعالیت های جنایی در شیکاگو قطار و اتوبوس.

در این جلسه با توجه به یک پلیس شیکاگو سخنگوی وزارت بود “به بحث در مورد گزینه های پیشرفته استراتژی برای جلوگیری و مبارزه با جرائم از جمله هر گونه تنظیم برای حمل و نقل استقرار که در آن لازم است.”

تمرکز بر فرهنگ و هنر ایمنی تشدید اوایل این هفته پس از یک نوازنده بود و با چاقو مشغول Jackson خط قرمز پلت فرم. روز بعد یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در حالی که خروج از خط آبی قطار در UIC-Halsted ایستگاه. مظنون شدند و به زندان گرفته شده در هر دو حوادث.

در حالی که این دو حادثه قابل توجهی را توجه رسانه ها تا حد زیادی به دلیل زمانی که و که در آن آنها رخ داده است — هر دو در یا در نزدیکی مرکز شهر و در روز روشن — فعالیت های جنایی در فرهنگ و هنر است که در حال افزایش در سراسر شهرستان.

بین شکرگزاری و کریسمس در سال 2019 CTA اتوبوس و قطار بودند صحنه 458 جنایی حوادث با توجه به CPD. که 24 درصد از مدت مشابه در سال 2017.

پرونده های پلیس نشان می دهد در 10 سال گذشته وجود داشته است تقریبا 6,200 سرقت و اقدام به سرقت در فرهنگ و هنر اموال. از کسانی که 835 به پایان رسید در بازداشت.

تیراندازی در قطار, اما قابل ملاحظه ای کمتر رایج است. CPD سوابق نشان می دهد از ژانویه سال 2010 وجود داشته است پنج nonfatal تیراندازی در فرهنگ و هنر آموزش می دهد. در همان زمان وجود داشته است هشت قتل در فرهنگ و هنر قطار و ایستگاه سیستم عامل است.

تازه ترین تیراندازی مرگبار در فرهنگ و هنر اموال اتفاق افتاده در ماه دسامبر زمانی که 20 ساله به ضرب گلوله کشته شد در این Howard ایستگاه راجرز در پارک.

به عنوان بخشی از سازمانی مختلط اعلام کرد در ماه گذشته توسط موقت CPD Supt. چارلی بک مسئولیت بیش از فرهنگ و هنر و همه توده های حمل و نقل در شیکاگو خواهد بود قرار داده شده و تحت کنترل CPD جدید مبارزه با تروریسم واحد.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که قرار دادن بیشتر از یک حضور نه تنها بر روی سیستم عامل اما سوار قطار خود” بک گفت ABC7 در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im