پس از یک جستجوی روح مستند انقراض شورش توطئه های بعدی آن حرکت

این نیست که چگونه از آن قرار بود. پس از بررسی های شدید قبل از ازدواج در سال انقراض شورش را نافرمانی مدنی تاکتیک ساخته شده اند کار برکنار شده و در دست Covid-19. پس از گذراندن آن مستند در جستجوی روح های فعال گروه معتقد است اگر دولت بریتانیا می تواند انجام کارهای غیر قابل تصور به بنیادی این تهدید وجودی و سپس آن را می تواند درمان این بحران زیست محیطی با همان ضرورت است.

“جنبش تمایل به بالا رفتن و سپس آنها را غوطه. وجود دارد یک بیت از یک دوره ماه عسل اتفاق افتاد که پس از آوریل هنگامی که هر کس در این قیام فوری و ناگهانی” یاد می آورد کلر Farrell, co-founder of Extinction شورش. “ما صرف تمام مستند فکر کردن در مورد چگونه ما در حال رفتن به در حال حاضر زمان بعدی ما در خارج وجود دارد. چگونه می تواند ما را در انجام کارهای متفاوت چگونه می توانیم همه چیز همان است؟”

انقراض شورش محاصره راه خود را به هر کس رادار در آوریل 2019 زمانی که گروه فعال در زمان نگه دارید و اشغال شهرهای بزرگ در سراسر جهان نشان به نام محیط زیست است. فراتر از توقف حمل و نقل این گروه تبدیل سایت های مانند پل واترلو به نیا-تخیلی بهشت که در آن بوی مواد غذایی گیاهی وگان پیچید از طریق هوا و هر کس نگاه کردن به یکدیگر به عنوان خورشید ضرب و شتم. برای 11 روز راست پل بود, تجاوز در توسط ماموران پلیس انجام بهترین خود را برای دریافت پل بازگشت به آن هدف در نظر گرفته شده در حالی که هدف از این بازی بود به ماندن قرار داده است.

این جنبش نیست برای همه – مسافران خشمگین شد با تاخیر و برخی از منتقدان آن را سخت به نقطه برخی از این گروه را آشکار عوامفریبی. در پایان موج دوم اعتراضات در ماه اکتبر – که منجر به 1,642 دستگیری, به گفته پلیس شهری – در حالی که 66 درصد از استرالیایی به نام تغییر آب و هوا به عنوان بزرگترین تهدید جهانی یک نظرسنجی نشان داد 54 درصد از مردم گفت: آنها مخالف بودند با تظاهرات در مقایسه با 36 درصد به نفع.

“زمانی که ما به عقب برویم به زودی آن را در روح ساختمان بازگشت دوباره است. جنبش های اجتماعی جزر و جریان” فارل ادعا می کند. “ما تا به حال این تمدید شکستن به دلیل Covid. برای برخی از مردم آن را بسیار disorientating. اما همچنین برای افرادی که در حال کار تمام وقت در جنبش آن را به ما داده است یک فرصت برای پرداختن به برخی از ما سازمانی بدهی.”

فراتر از استفاده از شیوع بیماری به عنوان یک خوش آمدید مهلت به اصلاحات خود را در داخل و خارج از آن شده است نگه داشتن برخی از شتاب رفتن را از طریق دیجیتال اقدامات است. در خرداد ماه آن را رونمایی کرد ‘#NoGoingBack’ – برای اولین بار در یک سری از فیلم های کوتاه ایجاد شده برای یادآوری عموم مردم به حفظ محیط زیست بالا از ذهن زمانی که خدمات عادی از سر گرفته است. کامل از ویژگی های طول فیلم با عنوان “مشکل ساز” نیز به دلیل آزادی.

انقراض شورش ساخته شده است این هیچ راز است که به آن فکر می کند شرکت های بزرگ هستند که ریشه همه شر است. پس از مارس تصاحب آن نوشت: به شدت دقت باز نامه ای در درام به تبلیغ و سازمان خود را ترغیب آنها به استفاده از قدرت خود را از اجبار برای مقابله با جهانی آب و هوا اضطراری است. آن بسیج همفکر بازاریابان و طراحان و comms کارکنان به نمایندگی از برندهای به درایو پایدار تلاش. پس از آن, آن فعالان ساخته شده راه خود را به جشنواره کن شیرها برای دیدن نقطه نظر خود را ساخته شده است.

“در اولین مرحله از انقراض شورش مردم می گویند چرا شما به این دولت به این دلیل که شرکت های برگزاری همه قدرت” یاد می آورد فارل. “آن را سخت به استدلال می کنند که در نقطه آغاز انقراض شورش از آنجا که بسیاری از مردم می گویند آن را به کسب و کار است که آسیب ها و کسب و کار خود که رفتن به پیدا کردن راه حل اما واقعا نیاز به دولت را به انجام کار خود را به خوبی.”

با یک نرم relaunch مجموعه تاریخ 28 اوت گروه تمرکز در انگلستان خواهد بود در وستمینستر و ویلز مجمع. وجود خواهد داشت چهار روز از منطقه ای اعمال می افتد در اطراف بریتانیا و از 1 سپتامبر تظاهرات و تجمع در خارج از مجلس. دو هفته بعد آن را سر به ویلز مجمع به عنوان آن را برمی گرداند از زنگ تفریح.

“این مهم است که این یک برنامه ساده. اما تمرکز بر رفتن به مجلس بسیار روشن است. من امیدوارم که به سادگی از رفتن به مجلس دوباره صحبت می کند به مردم در پی coronavirus از آنجا که ما دیده ایم که اگر یک وجودی خطر ابتلا به مردم, دولت می تواند به انجام کارهای غیر قابل تصور مانند قرار دادن هر کس در مستند. بنابراین مسلما این نشان می دهد به قدرت دولت به تصویب جدی تغییر سریع اگر امنیت عمومی است که دیده می شود در یک قبر به اندازه کافی خطر است.”

هنوز با این بیماری همه گیر در حال انجام سرقت توجه در حال انقراض شورش نگران آن است که مردم ممکن است کمتر متمرکز در این سال ؟ “من شنیده ام بسیاری از مردم گفت که آنها نگران است که” اذعان می کند Nuala Gathercole لام انقراض شورش مطبوعات هماهنگ کننده. “اگر چه آب و هوای رانده شده و به پشت ذهن برخی از مردم از سوی دیگر زمانی که coronavirus ضربه و مردم نمی تواند نگه دارید از اقلام روزمره مردم رو حس ما سیستم های خطاپذیر بودن.

“من نمی دانم اگر ما نشستن در بهتر یا بدتر اما پتانسیل برای متفقین جنبش مردم که نبوده است مراقبت از طرق مختلف توسط این دولت بسیار بالاتر از آن بود قبل از Coronavirus و زندگی ماده تظاهرات.”

ژوئن سیاه زندگی ماده تظاهرات برجسته این واقعیت است که مردم در جامعه ندارند و لوکس بودن بازداشت به طوری که در آن است که نقش خود را در انقراض شورش را نافرمانی مدنی استراتژی ؟ این زمان در اطراف آنها امیدوار به جذب بیشتر مخاطبان متنوع از معترضان?

پس از مصاحبه 303 معترضان و حضور در جلسات دادگاه 144 فعالان به اتهام جزئی نظم عمومی جرم یک مطالعه از دانشگاه اکستر در دانشگاه Keele و استون دانشگاه نشان داد کسانی که در ماه اکتبر تظاهرات سال گذشته اکثریت طبقه متوسط تحصیل کرده و جنوبی.

“یکی از چیزهایی که مسئله برای من در مورد مردم توصیف جنبش ما به عنوان سفید طبقه متوسط تنها این است که آن را پاکسازی مشارکت مردم در جنبش” ادعا می کند فارل. “و مردم وجود دارد از رنگ در جنبش که احساس نادیده گرفته و به دلیل غیر قانونی که نقد.”

او اذعان کرد که محیط زیست همواره به عنوان یک مسئله برای ممتاز. “و این به دلیل آن است که احتمالا. شما به عنوان نگران چیزهای دیگر که با فشار دادن بیشتر به مردم فقیر و به مردم رنگ او همچنان ادامه دارد.

فارل گفت که این مهم در نظر گرفتن نقد و اذعان می کند که انقراض شورش نیاز به انجام بهتر و کار کردن که چگونه به گرد هم آوردن مردم. “من فکر نمی کنم این غیر ممکن است به تصور ما همکاری با جنبش های دیگر که انجام آنچه انجام می دهند مثل کار با موضوع زندگی” او آمده است.

انقراض شورش بازگشت به نزاع این پاییز به احتمال زیاد تحت تاثیر شدت بالقوه ‘موج دوم’ از coronavirus عفونت. در هر صورت پس از آن روح در جستجوی مستند, شیوه بازگشت آن خواهد شد که تاثیر ماندگار در آینده از این گروه فعال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im