زمانی که خرس بازیکنان صحبت کرد و از روز شنبه در مورد جورج فلوید را قتل خشونت پلیس و آنچه آنها را به عنوان نژادپرستی نظاممند آنها متعهد به انجام بیش از بحث.

بعد کارفرمایی میچ Trubisky و گیرنده آلن رابینسون پیوست سابق خرس linebacker سام Acho در Austin محله. Acho نقش نوح در پنجشنبه آوردن دو ورزشکار از اکثر تیم شیکاگو با او: به Blackhawks’ جاناتان Toews و مالکوم Subban; توله’ Jason Heyward و Jason kipnis می; گاو’ Ryan Arcidiacono و حداکثر Strus و شمال غربی فوتبال آلوم-تبدیل-جوانب مثبت Austin کار و تایلر Lancaster.

Teaming با گروه های محله توسط دست ساخت و Westside اقتدار بهداشت بازیکنان صرف یک ساعت گوش دادن به منطقه نوجوانان و پلیس ارائه می دهد و سپس در زمان یک تور با اتوبوس از محله.

زمانی که بازیکنان شمارش 10 فروشگاه ها مشروب و تنها یک فروشگاه مواد غذایی آنها توافق به عمل آورند. Acho گفت: آنها در حال تلاش برای خرید یک مغازه مشروب فروشی و تبدیل آن به یک ماده غذایی مارت. بچه ها از گروه های محله می تواند کمک به آن را اجرا کنید, یادگیری مهارت های زندگی و آوردن مواد غذایی سالم به این منطقه است.

“آنها نیاز به منابع ما” گفت: Acho که یک عامل آزاد است. “و آنها پول ما نیاز به کمک به سرمایه گذاری در جامعه خود را. آنها نیاز به ما پلت فرم صدای ما برای کمک به گسترش این کلمه … و آنها نیاز به زمان ما است.”

خرس بازیکنان می دانند که آنها باید تمام چهار چیز است.

“هنگامی که شما با دیدن هر نوع کلیشه ای در حال انجام و یا هر نوع تبعیض اتفاق می افتد, من فکر می کنم که هر کسی, اگر آنها همچنان به صحبت کردن و خاموش نمی شود و یا نمی نوبه خود چشم به آن, من فکر می کنم که ما همچنان به این جهان به مکانی بهتر” رابینسون گفت: در هفته گذشته. “من فکر می کنم که بزرگترین چیزی. و [تا] مردم که در واقع زندگی در آن مثل خودم مثل خانواده من مانند هم تیمی های من برای بچه ها به ادامه در جامعه و در ادامه به تاثیر جامعه است.”

خرس بازیکنان سریع بوده می گویند که کلمات به اندازه کافی نخواهد بود. یک بازیکن هر چند با استفاده از کلمات خود را در رسانه های اجتماعی برای شروع یک جنبش است.

شب جمعه گارد James Daniels آیووا آلوم توییتی که “وجود دارد بیش از حد بسیاری از نابرابری نژادی در آیووا فوتبال برنامه. سیاه, بازیکنان ناعادلانه رفتار شده است برای بیش از حد طولانی است.” هم تیمی های سابق خود پاسخ با داستان های خود را در مورد رفتار نامناسب با قدرت مربی کریس دویل است.

بعد از ظهر شنبه مربی کرک Ferentz قرار می گیرد دویل در مرخصی اداری اذعان کرد و خواستار انتقال فرهنگ در برنامه است.

خرس باید زمان صرف شده در جلسات خود در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کانال انرژی خود را به تغییر است. داخل linebacker دنی Trevathan اتحاد نوامبر دور.

“ما باید شنیده شود — من احساس می کنم که در حال حاضر اتفاق افتاده است” Trevathan گفت. “در حال حاضر چه گام بعدی ؟ گام بعدی این است که تاثیر تغییر ایجاد تغییر. که در آن ما باید در هیئت مدیره. ما باید به عنوان یک تیم در حال رفتن به جلو. در همان زمان انجام هر کاری را به عنوان بسیاری از مردم — اجاره اتوبوس اجاره یک dag-رفته big tits, مترو اگر شما به — را به عنوان بسیاری از مردم به عنوان شما می توانید برای رای دادن و برای قرار دادن چیزی به جلو و نه فقط صحبت کردن در مورد این مسائل است.”

هنگامی که بازیکنان در اتوبوس در آستین یک نوجوان به آنها یادآوری کنند که آنها را به بازگشت به خانه پس از سفر زمینه. بازیکنان هر چند قول به بازگشت.

“من فکر می کنم در مورد که در آن ما به عنوان یک کشور, و من فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر به دلیل جورج فلوید به نظر می رسد مانند آنها” Acho گفت. “او می تواند خود را برادر می تواند پدر خود را می تواند پسر خود را. …

“سوال این نیست که چه کار می کنید اگر جورج فلوید به شما بود ؟ سوال این است که اگر جورج فلوید بود و برادر خود را با پدر و پسر خود را با آنچه که نمی خواهد شما را به دیدن عدالت اتفاق می افتد ؟ چه سنگ نمی خواهد شما را تحت? آنچه ارتفاع نمی خواهد شما را به انجام آنچه در آن طول می کشد ؟ ….

“بیایید دست گرفتن این لحظه و نه فراموش کردن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im