بعد از ظهر نسخه: آوریل 20, 2020

خوب بعد از ظهر. در اینجا آخرین اخبار شما نیاز به دانستن در شیکاگو است. آن را حدود 4 دقیقه بخوانید که مختصر شما امروز بزرگترین داستان.

امروز آب و هوا است که مطمئن شوید که برای درمان خود Monday blues: این بعد از ظهر آفتابی خواهد شد با نزدیک به 63 درجه است. بعدها برخی از ابرها در حرکت همراه با کمی شانس از دوش امشب ما به عنوان قطره به پایین از 37 درجه است. فردا انتظار یک روز زیبا: آفتابی با نزدیک به 50 درجه است.

داستان بالا

نزدیک به یک چهارم از دولت COVID-19 مرگ و میر وابسته به خانه های سالمندان

مرگ و میر در خانه های پرستاری در سراسر ایالت ایلینوی در حال حاضر حساب برای کمتر از یک چهارم از دولت 1,290 coronavirus مرگ و میر با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط دولت است.

در مواجهه با فشار به افشای میزان که COVID-19 است گسترش از طریق ایلینوی,’ خانه های سالمندان رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را منتشر چهره های جدید روز گذشته نشان می دهد که 1,860 ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات باید آزمایش مثبت برای coronavirus و 286 آنها فوت کرده اند.

مراقبت دراز مدت امکانات در طبخ شهرستان را تا بحال دیده می شود بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر. داده ها نشان می دهد 804 ساکنان و کارکنان در Cook County, خانه های پرستاری آزمایش مثبت برای coronavirus با 146 نفر از آنها را به تسلیم شدن به این بیماری است.

ما در حال ساخت ما حیاتی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. آخرین اخبار در اینجا.

هشت امکانات در طبخ شهرستان دیده می شود حداقل 20 مورد از COVID-19: بریدگویو بهداشت و درمان مرکز کارلتون در, دریاچه, مرکز, صفحه اصلی برای هیسپانیک سالمندان, بالا بردن, مراقبت از شیکاگو شمال, Glenview, تراس, سمفونی Bronzeville سمفونی از ساحل جنوبی و Westchester بهداشت و مرکز توانبخشی.

Westchester بهداشت و مرکز توانبخشی دیدم اکثر موارد با 43 نفر تست مثبت برای این ویروس و بالا بردن مراقبت شیکاگو شمالی به دنبال با 42 نفر.

کسانی که زندگی در خانه های سالمندان هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت و می تواند تجربه علائم شدید چرا که بسیاری از آنها از قبل موجود شرایط پزشکی.

برخی از بزرگترین خوشه های COVID-19 نفر در سراسر کشور اتفاق افتاده است و در جوامع بازنشستگی و سایر تسهیلات مراقبت دراز مدت از جمله یک خانه سالمندان در Joliet که در آن بیش از 20 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل از تام Schuba.

اخبار بیشتر شما نیاز

  1. ایلینوی دریافت کرده یک دوم حمل و نقل شخصی تجهیزات حفاظت پرواز در چین برای کمک به دولت در مبارزه با شیوع کروناویروس. آخرین حمل و نقل موجود “بسیاری از ماسک های جراحی.”
  2. ایلینوی مقامات بهداشت گفت: یکی دیگر از 59 نفر فوت کرده اند از coronavirus امروز در حالی که دولت بستری سطوح باقی می ماند نسبتا مسطح است. نیز وجود دارد 1,151 موارد جدید آوردن این دولت در مجموع به 31,508 موارد مثبت.
  3. یک Cook County, اصلاحات افسر کشته پیمانکاری COVID-19. شیلا ریورا, 47, احتمالا اولین گارد زندان به مرگ از عوارض مربوط به coronavirus بستگان او گفت:. او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک اصلاحات افسر از سال 2012.
  4. تحت تسکین بسته پیشنهادی امروز Chicagoans که دیده اند حقوق خود را کوچک و یا ناپدید می شوند در طول این بیماری همه گیر را یک سال به پرداخت اجاره انباشته شده در طول این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. Ald. مت مارتین قصد دارد به پیشنهاد فرمان در چهار شنبه مجازی شورای شهر نشست.
  5. اوایل سرشماری اعداد نشان می دهد بیش از نیمی فرم از طریق پست به ایلینوی خانوار و نزدیک به نیمی از کسانی که به شیکاگو فرستاده شده و با پر کردن با وجود همه گیر فلج در اثر توسعه. دولت 55.1% پاسخ نرخ دهم-بهترین ها در کشور است.
  6. قبل از ایلینوی می تواند بازگشایی اقتصاد آن را در حالت ایده آل باید در رسیدن به این ظرفیت برای آزمون تا 100,000 نفر در روز برای coronavirus. فقط در آن می تواند وجود داشته باشد برخی از نوع از یقین در مورد گرفتن و نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل خود می نویسد: ما هیئت تحریریه.

روشن یکی

جورج Gruhn جهان مشهور گیتار و بانجو و ماندولین فروشنده که خانواده و زندگی در غرب حومه رودخانه جنگل بیشتر از سال های دبیرستان به حال 45 سال دوستی با جان Prine.

این برنده جایزه گرمی عامیانه خواننده که فوت کرد در اوایل این ماه از coronavirus عوارض یک مشتری به طور منظم در Gruhn گیتار فروشگاه در نشویل.

جان Prine خریداری سه گیتار از جمله این سفارشی 1969 Martin D-35 در Gruhn گیتار در نشویل, تنسی, تنها سه روز قبل از شب سال نو نیمه شب کنسرت در Opry خانه.
جورج Gruhn

و هر چند او را در ماتم از دست دادن دوست خود Gruhn گفت: او را به یاد داشته باشید Prine به عنوان کسی که همیشه خود را مطرح ارواح.

“آن نشاط بخشی به او گفت:” Gruhn, 74 برو-به گیتار فروشنده برای هر کس از علاقمندان به Prine, اریک کلاپتون, Vince Gill, کیت شهری و دیگران. “او تا به حال یک نگرش مثبت است. … او نیست به کسی بگویم که چقدر متاسفم او در مورد سلامت خود را. او خدا را شکر زنده, حلق آویز کردن با دوستان خود و نوشتن آهنگ.”

دفعات بازدید: داستان کامل از ساندرا مرد.

از جعبه مطبوعات

اولین شب از “آخرین رقص” در خدمت هیچ کمبود لحظات سرگرم کننده برای خریداران طرفداران. در اینجا شش ایستاده است که از والاتر از ESPN مستند مایکل جردن و گاو’ ’97-98 عنوان اجرا شود.

روزانه خود سوال ☕

خوشحال 4/20! چگونه انجام شما می خواهید شما می توانید جشن اول آوریل 20th پس ایلینوی قانونی تفریحی علف هرز ؟

به ما ایمیل (لطفا نام خود و جایی که شما زندگی می کنند) و ما ممکن است پاسخ خود را در بعد از ظهر Edition.

جمعه, ما پرسید: شما به ما بگویید چه شما فکر می کنم که سخت ترین چیز در مورد اجتماعی فاصله. در اینجا چیزی است که برخی از شما گفت…

“نه قادر به رفتن به دندانپزشک برای من روش کانال ریشه. من شده اند در درد و من تنها می تواند درد پزشکی است.” — ملیسا دمینگوز

“قادر به دیدن دانش آموزان من.” — مایک فینبرگ

“من به تنهایی زندگی می کنند. دیگر از غریبه زن و شوهر در طول سفر به فروشگاه مواد غذایی, من را دیده اند هر کسی در زندگی واقعی برای تقریبا یک ماه.” — لورل Purves

“نه قادر به رفتن به کنسرت, که من تا به حال شده است به دنبال به جلو به.” — لوری الفارو

با تشکر برای خواندن شیکاگو بعد از ظهر Edition. یک داستان شما فکر می کنم که ما از دست رفته ؟ ایمیل ما در اینجا.

در اینجا ثبت نام برای دریافت بعد از ظهر Edition در صندوق پستی خود را هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de