بعد از ظهر نسخه: مارس 21 سال 2020

خوب بعد از ظهر. در اینجا آخرین اخبار شما نیاز به دانستن در شیکاگو است. آن را در مورد یک 5 دقیقه ای بخوانید که مختصر شما امروز بزرگترین داستان.

این بعد از ظهر آفتابی خواهد شد با نزدیک به 51 درجه است. کم امشب خواهد بود حدود 37 درجه است. فردا خواهد بود گرمتر: تا حدودی آفتابی همراه با بالا و نزدیک به 63 درجه و برخی از دوش گرفتن در بعد از ظهر.

داستان بالا

CPS اصلی در حال حاضر تحت بررسی بررسی برای ‘رفتار نامناسب با دانشجو

یک مدارس عمومی شیکاگو اصلی متهم از مجروح شدن یک مدرسه کارمند با پرتاب یک بطری در ماه گذشته نیز تحت بررسی برای “رفتار نامناسب” با یک یا بیشتر از دانش آموزان است.

وحی از بررسی توسط مدرسه منطقه بازرس اداره می افزاید: به یک لیست از مشکلات برای فرانکلین ابتدایی هنرهای مرکز اصلی Kurt Jones, که باقی می ماند در این هفته است. یک درخواست خواستار حذف او امضا شده است توسط بیش از 650 نفر به عنوان امروز است.

ما قبلا گزارش شده است که CPS’ قانون اداره و اداره پلیس شیکاگو به دنبال یک مارس 20 حادثه که در آن جونز گفته آمار فرانکلین رستورانی کارگر در این صورت با یک بطری آب. سوابق پزشکی نشان می دهد او پس از توسعه بدتر شدن سردرد و تصادم.

جونز شده است با جرم و نه به او شده است علنا از شناسایی توسط پلیس شیکاگو به عنوان مجرم در این مورد. CPD و CPS گفت: مربوطه تحقیقات مداوم باقی می ماند یک ماه پس از حادثه.

و آن را به حال شده است که بیش از سه ماه پس از آن-بازرس کل نیکلاس Schuler دفتر گفته جونز “ما دریافت کرده اند اتهامات علیه شما مربوط به رفتار نامناسب با یک دانش آموز(ص)” با توجه به نامه ما به تازگی به دست آمده است.

ما مصاحبه دو فرانکلین پدر و مادر که در ارائه نسخه های جداگانه ای از شکایات آنها فرستاده شده به CPS.

یک نامه می گوید “بسیار نگران کننده رفتار” پدر و مادر کودک را شاهد بود در مدرسه از جمله جونز گفته “مالش کودکان پشت شکستن گردن خود را به آنها آغوش” همه اقدامات را ساخته اند که به دانش آموزان “فوق العاده ناراحت کننده است.”

بازرس اداره کل به طور معمول بررسی مجموعه ای از اتهامات به عنوان به زودی به عنوان آنها را دریافت کرده و بلافاصله می فرستد یک توصیه به CPS یا نه به حذف کارمند در سوال. در این مورد IG را نمی توصیه می کنیم از بین بردن جونز, CPS سخنگوی امیلی بولتون گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل از نادر عیسی.

اخبار بیشتر شما نیاز

  1. پس از هفته ها گمانه زنی بیش از سرنوشت برخی از شیکاگو بزرگترین جشنواره های تابستانی, رسمی, واژه, وارد, امروز که Chicago Blues جشنواره و انجیل جشنواره لغو شده است. نگاه کنید به دیگر جشنواره ها شده اند که nixed.
  2. ایلینوی مقامات دیگری گفت: 119 نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایلینوی امروز به عنوان دولت پیش بینی فرمت اقامت در خانه سفارش (شهردار لری Lightfoot گفت: آن را می تواند به خوبی به ژوئن). در مجموع 1,468 که مردم از وقوع.
  3. طرفداران مسکن اصرار به شیکاگو سازمان مسکن به باز کردن آن نزدیک به 2000 تعداد واحدهای خالی از سکنه به مردم دچار بی خانمانی در طول بیماری همه گیر. خواسته های خود را به عنوان پناهگاه بی خانمان در سراسر شهر از ترس غرق شدن در روزهای آینده.
  4. به بیرون درز ضبط شده با قرار دادن یک نور افکن در شهردار لری Lightfoot را “قاطع و غالبا بی تاب سبک” با شیکاگو aldermen در یک لحظه زمانی که هماهنگی بسیار مهم است. بسیاری از aldermen گفت ProPublica ایلینوی آنها احساس تماشاگران این شهر در مبارزه با کروناویروس.
  5. در روز یادبود هولوکاست ضد افترا لیگ منتشر کرده است بررسی پیدا کردن نزدیک به دو سوم از یهودیان آمریکایی کمتر احساس امن تر از آنها را از یک دهه پیش. ADL میانه ارشد دیوید گلدنبرگ گفت: با بیشتر ضد سامی حوادث رخ داده در روزانه را پیدا کردن است “تعجب آور است.”

روشن یکی

هنگامی که کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست شروع به پرواز کردن قفسه شاید شما فکر می کنید: مواد غذایی است ، من باید شروع به رشد خود من ؟

آن را یک ایده خوب می گوید لیزا Hilgenberg یک horticulturalist در شیکاگو گیاهی باغ در گلنک.

فکر می کنم از آن به عنوان “اعتماد به نفس” گفت: Hilgenberg. اما آن را نیز یک راه خوب برای جشن روز زمین و روز درختکاری — پنج شنبه و جمعه به ترتيب — در حالی که گرفتن در خارج, حتی اگر آن را فقط برای پر کردن چند گلدان در یک ساختمان بالکن.

“شما واقعا یاد بگیرند که با انجام” Hilgenberg گفت. “شروع به کوچک و فقط گیاه چیزی.”

لیزا Hilgenberg یک horticulturalist در Chicago Botanic Garden, نشان می دهد, کاشت سبزیجات و درختان میوه و گل های خوراکی — به عنوان یک راه برای جشن گرفتن هر دو زمین و روز درختکاری و به استرس. | ارائه

با وجود برف اخیر در منطقه شیکاگو آن را خیلی زود به کاشت شروع فصل سرد دانه خارج مانند کاهو و کلم و هویج و تربچه و منداب. آن را نیز زمان مناسبی برای کاشت درختان میوه مانند سیب یا گلابی رقم.

“مطمئن شوید که به یاد داشته باشید برای متوقف کردن و بوی گل و لذت بردن از این زیبایی که واقعا بسیار نشاط بخشی — نه به ذکر است تمام ویتامین D شما در حال گرفتن از کار کردن در آفتاب” Hilgenberg گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل از استفانو اسپوزیتو. و اگر شما آماده برای گرفتن دست خود را کثیف در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد یک باغ, بالکن, عرشه یا پاسیو.

از جعبه مطبوعات

خرس سکوت در مورد اینکه آیا آنها در حال رفتن به ورزش کارفرمایی Mitchell Trubisky را سال پنجم گزینه پیش از آوریل 4 مهلت. با این پیش نویس این هفته, GM Ryan سرعت گفت: از Trubisky گزینه: “ما عبور از پل که هنگامی که ما از طریق این آخر هفته.”

سرعت نیز روشن ساخته که امروز آن را باز رقابت در تنیس بین وقت ادی Piñeiro و تازه وارد Ramiz احمد امضا شده با این تیم در هفته گذشته. احمد لگد در کالج در نوادا است.

روزانه خود سوال ☕

با اعلام امروز که شیکاگو بلوز جشنواره و دیگران شده اند لغو می شود و ما می خواهند بدانند که: آنچه را مورد علاقه خود را در جشنواره تابستانی در شیکاگو ؟

پاسخ به این ایمیل (لطفا نام خود و جایی که شما زندگی می کنند) و ما ممکن است پاسخ خود را در بعد از ظهر Edition.

دیروز ما پرسید شما چگونه می خواهید شما می توانید صرف 4/20 در میان اقامت در خانه نظم و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در اینجا چیزی است که برخی از شما گفت…

“من آرزو می کنم من سیگار یک doobie در انوری در حالی که تماشای یک بازی توله!” — Mousi تلورا

“من آرزو می کنم من در شمال خیابان, ساحل, سیگار کشیدن برخی از کش و فقط به دنبال در امواج دریاچه میشیگان نورد در.” — لیندسی Lawson

“می خواهیم تا به حال یک گردهمایی بزرگ در خارج و گذشت در اطراف یک مفصل است.” — سارا خار

با تشکر برای خواندن شیکاگو بعد از ظهر Edition. یک داستان شما فکر می کنم که ما از دست رفته ؟ ایمیل ما در اینجا.

در اینجا ثبت نام برای دریافت بعد از ظهر Edition در صندوق پستی خود را هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net