بعد از ظهر نسخه: مارس 24 سال 2020

خوب بعد از ظهر. در اینجا آخرین اخبار شما نیاز به دانستن در شیکاگو است. آن را حدود 4 دقیقه بخوانید که مختصر شما امروز بزرگترین داستان.

مبارک جمعه! این بعد از ظهر خواهد بود ابری با احتمال رگبار. بالا خواهد بود نزدیک به 51 درجه و پایین امشب خواهد بود حدود 42 درجه است. شنبه بارانی خواهد بود با نزدیک به 49 درجه و اما یکشنبه خواهد بود خوب: آفتابی با بالا نزدیک به 55 درجه. از آنجا که شما احتمالا حتی نمی خواهید برای رفتن به یک پیاده روی تا سپس در اینجا برخی از چیزهایی که برای انجام در حالی که در داخل گیر فردا.

داستان بالا

بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به درایو از طریق بیدار; ‘شما باید یک فرصت برای خداحافظی’

امریکا love affair با خودرو تولید کرده drive-thru رستوران خشک پاک کننده ها, کافی شاپ ها, نماز, خدمات مراسم عروسی — و در حال حاضر به لطف coronavirus همه گیر درایو-از طریق بیدار مانند یک برگزار شد روزماری Santilli.

روز چهارشنبه اتومبیل خاموش از خیابان میلواکی به پارکینگ در Kolssak کفن در Wheeling. آنها رشته از طریق مخروطهای نارنجی رنگ و خط-تقسیم به دو رویکرد از او عقب ویندوز.

پشت پنجره اول بود مشاهده اطاق نشیمن. داخل شد و صندلی را برای خانم Santilli خانواده و یک میکروفون به طوری که آنها می تواند به برقراری ارتباط با رانندگان-عزاداران. یکی دیگر از میکروفن تنظیم شده در خارج از پنجره برای رانندگان است.

پس از آن بازدید کنندگان کشیده تا به یک پنجره دوم به نظر خانم Santilli که فوت یکشنبه در 91. او لباس پوشیدن و در سایه های صورتی, مطابق, اسپری گل روی تابوت او با یک روبان نابودسازی: “محبت مادر, مادر بزرگ.”

ما در حال ساخت ما حیاتی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. آخرین اخبار در اینجا.

خانم Santilli متولد شد و در سال 1928 رفت و به لوسی گل دبیرستان و مشغول به کار به عنوان حسابدار. یادبود او کارت نماز را با مته سوراخ آرم های مورد علاقه خود را تیم — توله و Blackhawks.

درایو از طریق ملاقاتها مانند او یکی از راه های خانه های مراسم تشییع جنازه در حال سوار کردن یک بیماری همه گیر است که منجر به ممنوعیت در تجمعات.

“من می دانم که مادر من می خواهم آن را درک” گفت: خانم Santilli پسر ژن است.

“به توانایی برای نشان دادن عشق و حمایت در طول این زمان بسیار وحشتناک و گفت:” اریک Noonan از کامی که فورد اکسپلورر نیز بخشی از کاروان عزاداران. “در یک وضعیت بد این بهترین چیز است.”

دفعات بازدید: داستان کامل از مورین o’donnell.

اخبار بیشتر شما نیاز

  1. COVID-19 برخورد یک ضربه وحشتناک به هزاران Chicagoans اما از آن شده است به ویژه بی رحمانه به Tapirus یک زحمتکش خانواده مهاجر. پس از مبارزه برای زندگی خود را در یک ونتیلاتور لوئیس Tapiru از خواب بیدار در بیمارستان به یاد بگیرند که خود را پسر و همسر هر دو فوت از بیماری است.
  2. بازرس کل جو فرگوسن در حال کار از خانه در طول اقامت در خانه سفارش, اما او نمی کند در تلاش خود را به تمیز کردن شهر دولت است. آخرین گزارش خود را نشان می دهد به طور معمول کثیف نمونه از سوء رفتار از جمله اتهام shakedowns آزار جنسی و سوء استفاده پلیس.
  3. شروع آوریل 1 Gov. J. B. پریتزکر دستور داده است تا همه مردم در ایلینوی “به پوشیدن چهره-پوشش و یا یک ماسک زمانی که در یک محل عمومی که در آن آنها نمی توانند حفظ شش پا اجتماعی فاصله است.” در اینجا راهنمای ما در همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ماسک مانند که در آن به آنها را دریافت کنید, چگونه برای تمیز کردن آنها ،
  4. شرکت مادر Lysol هشدار, امروز, که محصولات خود را نباید داخل استفاده می شود برای درمان COVID-19 رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردن با صدای بلند اگر مواد ضد عفونی کننده می تواند تزریق به مردم است. کاخ سفید را متهم کرد که رسانه ها از بد نمایش دادن نظر خود را.
  5. مقامات گفت: یکی دیگر از 108 نفر کشته شده اند از coronavirus در ایلینوی به عنوان دولت ثبت شده هر دو بیشترین تعداد موارد جدید و بالاترین تعداد نتایج آزمون. با 108 جدید, مرگ و میر, دولت در حال حاضر از دست 1,795 مردم به COVID-19.
  6. وندی است دادن دور رایگان “nugs” به “هر ماشین که رول را از طریق درایو-از طریق” امروز”. شما لازم نیست برای خرید هر چیز دیگری برای دریافت رایگان خود را چهار تکه کتلت مرغ و شما می توانید بین را انتخاب کنید به طور منظم و یا تند.

روشن یکی

همه ما می تواند با استفاده از یک خنده بنابراین ما داوطلب خدمت سربازی این 10 شیکاگو کمیک به شما یکی

آنها می گویند تراژدی + زمان = کمدی. به خوبی آن را گرفته برای برخی از سبک به ظهور از coronavirus بیماری همه گیر.

رادیکال تغییر در شیوه زندگی در آورده با اقامت در خانه سفارش ارائه شده کافی علوفه به صورت طنز. و هر خنده خوش آمدید استراحت از خستگی ترس یا غم و اندوه.

خواسته ما 10 شیکاگو کمدین به خود را به ما بگویید بهترین جوک ها از این عجیب و غریب لحظه های اجتماعی فاصله.

نگران نباشید: آنها بسیار امن برای کار نیست که بسیاری از ما در یک دفتر به هر حال.

اتمام داستان ما برای دیدن چگونه شما می توانید نگه دارید تا با این خنده دار Chicagoans.

از جعبه مطبوعات

خرس در نهایت در ساعت در شب دوم از پیش نویس NFL. Jason Lieser پاتریک فینلی و علامت پتاس نشان می دهد که این تیم باید انتخاب کنید با انتخاب.

کوری فارغ التحصیل مت کول که گیرنده گسترده در بخش دوم McKendree دانشگاه امیدوار است نام خود را می شود به نام.

در اینجا چگونه به تماشای امشب و فردا.

روزانه خود سوال ☕

چه عادات جدید را به شما توسعه یافته در حالی که ماندن در خانه ؟

به ما ایمیل (لطفا نام خود و جایی که شما زندگی می کنند) و ما ممکن است پاسخ خود را در بعد از ظهر Edition.

دیروز ما دختران و پسران به کار روز پس از ما پرسید شما چگونه در حال های حرفه ای خود را با بچه خود را در طول این زمان منحصر به فرد. در اینجا چیزی است که یک نفر گفت…

“او قطع چندین کنفرانس تلفنی امروز. می کند که تعداد ؟ “— کریستین Hulce Romano

با تشکر برای خواندن شیکاگو بعد از ظهر Edition. یک داستان شما فکر می کنم که ما از دست رفته ؟ ایمیل ما در اینجا.

در اینجا ثبت نام برای دریافت بعد از ظهر Edition در صندوق پستی خود را هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de