خوب بعد از ظهر. در اینجا آخرین اخبار شما نیاز به دانستن در شیکاگو است. آن را در مورد یک 5 دقیقه ای بخوانید که مختصر شما امروز بزرگترین داستان.

این بعد از ظهر خواهد بود ابری با بالا نزدیک به 81 درجه است. امشب را ببینید یک کم از 68 درجه است. فردا: آفتابی آسمان و بالا حدود 80.

داستان بالا

زندانی باز آتش در NW سمت ایستگاه پلیس با 3 پلیس زخمی; زندانی شات چندین بار

پلیس شیکاگو ماموران جمع آوری خارج از 25th منطقه ایستگاه پلیس پس از حداقل سه افسر پلیس زخمی شدند وجود دارد. | Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

یک carjacking مشکوک بودن حمل و نقل در پلیس wagon به 25 منطقه ایستگاه پلیس در بزرگ و مرکزی افتتاح شد آتش سوزی صبح امروز زمانی که درب باز شد و زخمی شدن سه افسر پلیس یکی به طور جدی ابراز نگرانی کرد.

زندانی به نوبه خود به ضرب گلوله کشته شد چندین بار در خارج از ایستگاه پلیس 5555 W. Grand Ave. منابع گفت.

یک افسر کشته شد در گردن است و در بیماری جدی است. دو افسر کمتر دچار زخم های جدی. یکی از شات خود را در جلیقه محافظ اما گلوله نمی, نفوذ, در حالی که دوم مجروح شد و در ران. دو تن دیگر از ماموران گرفته شد به بیمارستان برای دردهای قفسه سینه Supt. دیوید براون گفت. زندانی وضعیت ناشناخته بود.

معلوم نیست چگونه این زندانی تا به حال اسلحه از او شده است باید جستجو کرد قبل از او قرار داده شده در پلیس واگن. که سوال خاصی به تمرکز مداوم بررسی است.

زندانی بود و دستبند به دست در جلو و شروع به تیراندازی در ایستگاه سالی بندر امن داخلی منطقه ای که در آن زندانی هستند و حمل و نقل از پلیس وسایل نقلیه به داخل ایستگاه با توجه به یک منبع. این منبع گفت که تیرانداز به نظر می رسد شده اند بسر برده از پشت در زمانی که او دستگیر شد اما موفق به دریافت خود را بسر برده دست در جلوی بدن خود را در طول حمل و نقل به ایستگاه.

براون گفت که تیراندازی اتفاق افتاده حدود 9:40 a. m. و درگیر یک مظنون در یک carjacking. سرپرست صحبت با خبرنگاران به طور خلاصه در خارج ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی که در آن به طور جدی زخمی افسر افسر گشت در 25 منطقه که با CPD 17 سال در نظر گرفته شد. جراحان مشغول به کار بودند وجود دارد برای ایجاد ثبات در او.

چهار دیگر ماموران گرفته شد و به مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود. مشکوک گرفته شد به Stroger بیمارستان براون گفت.

“من از هر کس که در شهر ما به پیوستن به من در دعا برای شیکاگو افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و مجروح صبح امروز در حین انجام وظیفه. ما در حال ادامه برای نظارت بر وضعیت و ارائه خواهد شد به روز رسانی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس” شهردار لری Lightfoot توییتی.

“امروز یک سوزاننده یادآوری از خطر مردان و زنان ما از ما اداره پلیس هر روز آنها قرار داده و بر روی لباس خود را و خانه های خود را ترک. این است که قربانی آنها را به منظور خدمت و حفاظت از این شهر و دیگر ساکنان.”

خواندن کامل گزارش کارکنان در توسعه این داستان در اینجا.

اخبار بیشتر شما نیاز

  1. ایلینوی ” بالا خانه جمهوریخواه جیم Durkin اتحاد پیوست لیست در حال رشد از قانونگذاران خواستار مجلس مایک Madigan فورا استعفا دهد. Durkin گفت Madigan است “قادر به اجرای مسئولیت خود” و که او را به یک فایل قطعنامه به خانه رای در یک بلندگو.
  2. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر هشدار داد ایلینوی است که در “خطر نقطه” در جنگ علیه COVID-19 به مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یکی دیگر از 1,772 جدید کروناویروس موارد امروز — بالاترین تک روز شمارش از آنجا که ممکن است زمانی که ویروس ضربه مرگبار آن اوج. افزایش است که بخشی از روند نگران کننده است که دیده می شود در ماه ژوئیه روزانه به صورت میانگین شوت به بیش از 1100 نسبت به 764 هر روز در ماه گذشته.
  3. Ald. ری لوپز گزارش یک سوم نمونه از خرابکاری با هدف قرار دادن املاک خود را در برایتون پارک است. آخرین حمله در بخش اتاق می آید کمتر از یک ماه پس از خرابکاری شکست یک پنجره در خانه اش را به آتش کشیدند و همسایه گاراژ.
  4. سابق اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری Herman Cain, 74 سالگی از عوارض ناشی از کوروناویروس. روشن نیست که یا جایی که او آلوده شد اما او در بیمارستان بستری شد کمتر از دو هفته پس از حضور در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در ماه ژوئن.
  5. یک مظنون قاتل زنجیره ای در زندان در اوهایو متهم شده است با این 1997 قتل یک زن در رها توقف کامیون در نزدیکی ایلینویز’ مرز با Wisconsin. ساموئل ویلیام Legg III, 52 متهم به قتل درجه اول در مرگ 39 ساله Julie A. Konkol.

روشن یکی

دوم e-روروک مخصوص بچه ها خلبان را به راه اندازی در ماه اوت

اسکوتر به صورت اتفاقی ریخته در پیاده رو مسدود کردن ایستگاههای اتوبوس پرتاب به dumpsters و حتی گاهی اوقات نشسته در درختان: همه ما به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده است در تابستان گذشته زمانی که e-اسکوتر قرار داده شد در سراسر شیکاگو برای اولین برنامه آزمایشی. حتی یک حساب توییتر ChicagoScooterFails اختصاص داده شده به chronicling پوچی.

اما وجود دارد یک تغییر عمده در حال اجرا در دومین برنامه آزمایشی است که راه اندازی در Aug. 12 که ممکن است همه چیز را کمی کمتر هرج و مرج در این زمان در اطراف: تمام اسکوتر خواهد شد مجهز به قفل که نیاز به سواران برای قفل کردن روروک مخصوص بچه ها به یک شی ثابت — مانند قفسه های دوچرخه در خیابان نشانه یا بازنشسته شیکاگو متر پارکینگ — منظور پایان دادن به سفر خود را.

دوم برنامه آزمایشی برای e-اسکوتر آغاز خواهد شد Aug. 12. | فایل عکس

تغییر دیگر e-روروک مخصوص بچه ها سواران متوجه خواهد شد این است که مرزهای یافته است که شامل تقریبا همه بخش هایی از شیکاگو به جز لیک فرانت دنباله این 606 دنباله و شهر مرکزی کسب و کار منطقه که شامل حلقه.

آینده خلبان توزیع خواهد شد تا 9,999 اسکوتر در سراسر شهرستان از سه شرکت مختلف: پرنده آهک و چرخش مسئولان شهرستان امروز اعلام کرد.

برای اطلاعات بیشتر در برنامه آزمایشی خواندن میچ Dudek داستان کامل.

از جعبه مطبوعات

شش بازی به 2020 فصل White Sox در همه بیش از حد آشنا مکان: انتهای جدول رده بندی به دنبال در AL مرکزی رقابت است. مدیر ریک alexandria pro uk نیست وحشت و در عین حال اما خود را شروع تبادل نیاز به بهبود در عجله به نوبه خود در اطراف این فصل است.

این Blackhawks دو روز دور از خود حذفی, درب بازکن, در برابر Oilers همچنین یک بیت از تشویق شب گذشته از کوری کرافورد را آرام 11-از-11 تلاش در نمایشگاهی در برابر بلوز. کرافورد ممکن است این تیم را بازیکن مهم ورود این سری در برابر ادمونتون.

روزانه خود سوال ☕

با دوم برنامه آزمایشی برای راه اندازی به زودی, شما چه فکر میکنید e-اسکوتر در شیکاگو ؟

به ما ایمیل (لطفا نام خود و جایی که شما زندگی می کنند) و ما ممکن است پاسخ خود را در بعد از ظهر Edition.

دیروز به افتخار ملی, بال مرغ بعد ما از شما خواسته برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را به بال مرغ. در اینجا چیزی است که برخی از شما گفت…

“DAK کره ای بال در گرنویلل در اجواتر. آنها از این دنیا!” — سوزان سوان

“در شیکاگو قطعا هارولد است. اما من در تگزاس در حال حاضر, بنابراین در اینجا آن را استخوان پدر. آنها را به بهترین دودی بال تا کنون.” — Tauron ساقی

“بابا به لیمو فلفل در سمت جنوب!” — Lakisha Barrone

“خروجی سالن در بزرگ و چوبی. خود Chipotle در مرتع پرورش احشام خروجی بالا و عسل سس BBQ همه عالی!” — خاویر گومز جونیور

با تشکر برای خواندن شیکاگو بعد از ظهر Edition. یک داستان شما فکر می کنم که ما از دست رفته ؟ ایمیل ما در اینجا.

در اینجا ثبت نام برای دریافت بعد از ظهر Edition در صندوق پستی خود را هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net