پیری ونکوور مالکان به شدت می خواهید به ماندن در جایی که آنها

محلی سالمندان کمی بیشتر به احتمال زیاد به پول نقد در خانه های خود و خرید یک جای کوچکتر از همتایان خود در تورنتو و مونترال و کلگری با توجه به یک گزارش جدید از Mustel و Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کانادا.

سالمندان زندگی در خانه های بزرگ ممکن است فکر کردن در مورد گرفتن در مرزها برای کمک به بازنشستگی خود را. دیوید Zalubowski / AP

ونکوور ارشد مالکان در حال برنامه ریزی برای سن در محل برای تا زمانی که آنها می توانند و ویکی Lingle تا تخم یک برنامه برای انجام درست آن.

به جای سر و صدا در اطراف او عمدتا خالی خانه و خانواده به تنهایی او را پر یدکی اتاق خواب با ساکن جوانتر از خودش است.

هنگامی که او و همسرش Wayne McIlroy خریداری شده آنها در نظر گرفته آن را به یک پتانسیل درآمد ژنراتور اما خود مرگ غیر منتظره شتاب جدول زمانی.

“من و همسرم همیشه کار را برای خودمان بنابراین ما تا به حال هیچ حقوق بازنشستگی” گفت: Lingle یک طراحی داخلی مربی. “این طرح بود که همیشه به استفاده از اجاره به مکمل درآمد ما. آنچه که ما برنامه نمی در وین در حال مرگ خیلی زود.”


ویکی Lingle طول می کشد در مرزها به اطمینان حاصل شود که او می تواند به ماندن در خانه و خانواده. “من عاشق داشتن افراد جوان در سراسر چرا که آنها را به مقدار زیادی از انرژی و خلاقیت است.”

جزوه / PNG

محلی سالمندان کمی بیشتر به احتمال زیاد به پول نقد در خانه های خود و خرید یک جای کوچکتر از همتایان خود در تورنتو و مونترال و کلگری با توجه به یک گزارش جدید از Mustel و Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کانادا.

“حدود 40 درصد انتظار برای فروش در برخی از نقطه است که بالاتر از میانگین ملی است” گفت: همین Kottick مدیر عامل شرکت Sotheby. “آنها ممکن است فکر آنها بیشتر حقوق صاحبان سهام در خانه های خود را که اجازه خواهد داد که آنها را برای خرید محل سکونت و چیزی در سمت چپ است.”

در حالی که آن را ممکن است برای Lingle به فروش خانه خود را و زندگی در محل سکونت او را از دست این شرکت و جریان نقدی.

“من انجام داده ام ریاضی و اجاره من جمع آوری می کند این کار” او گفت:.

Lingle اجاره اتاق در طبقه پایین و در طبقه اصلی و به تازگی به پسرش منتقل شده است خانه به دنبال مطالعات خود را.

“من عاشق داشتن افراد جوان در سراسر چرا که آنها را به مقدار زیادی از انرژی و خلاقیت,” او گفت:. “من حدود دو ماه زندگی در این خانه به تنهایی و قبل از من تو را دیدم و آینده موسیقیدان که نیاز به یک مکان برای زندگی است.”

او قدردانی شرکت موسیقی و امنیت همیشه داشتن مردم در خانه.

“هنگامی که شما زندگی می کنند توسط خودتان شما را مجبور به کار در معاشرت های خود را از راه رفتن را از طریق مغازه ها تماس مردم,” او گفت:. “من یک خانه کامل با مردم صحبت کنم اما بیش از حد نه به عنوان همه ما مشغول زندگی است.”

حدود نیمی از جمعیتی که خود را خانه خود را در نظر گرفته نیازهای آینده و زمانی که آنها را در انتخاب خانه است که آنها در اولویت نزدیکی به یک فروشگاه مواد غذایی دسترسی به حمل و نقل و محله ایمنی.

حدود یک سوم به دنبال یک سطح زندگی در فضا, با یک طبقه همکف و یک طبقه همکف اتاق خواب. محل سکونت صاحبان گزارش داشتن یک آسانسور به عنوان اولویت اصلی خود.

شاید به همین دلیل است که 86 درصد از افراد متعلق به نسل قصد اقامت راست جایی که آنها تا به عنوان بسیاری از آن “من بیرون رفتن در یک جعبه.”

“سن افراد و مردم می خواهید به ماندن در خانه های خود ما نیاز به کشف کردن که چگونه به آنها را با ارائه پشتیبانی و مراقبت های بهداشتی” گفت: Kottick. “که در حال رفتن به ایجاد فشارها و چالش برای دولت ها و توسعه دهندگان است.”

Vancouverites به نظر می رسد به ارزش walkability در محلات بیش از دیگر کانادایی, او گفت:.

در میان کسانی که در پیری صاحب خانه در ونکوور که پیش بینی فروش خانه خود را در حدود 87 درصد قصد خرید یکی دیگر از اقامت اصلی و اکثر آنها برنامه ریزی برای خرید condo, این گزارش می گوید.

تک-سطح مزرعه-سبک خانه های جدا شده نسبتا نادر در این بازار پس از چند وجود دارد قابل مقایسه با گزینه های.

“آپارتمان را به وضوح تبدیل به یک مقصد برای افراد متعلق به نسل پیری به خصوص از آنجا که آنها می تواند ارائه دهد دسترسی و تنها در سطح زندگی,” او گفت:. “این بدان معناست که افراد متعلق به نسل در حال رفتن به در ادامه به ایجاد تقاضا برای آپارتمانهای در رقابت با خانواده و بزرگسالان جوان.”

سالمندان را انتخاب کنید که به سن در چند اتاق خواب خانه خانواده در حال مسدود کردن خانواده ها با استفاده از خواص آن موثر تر است.

“تمام کسانی که در خانه با سه اتاق خواب خالی در حال بدست گرفتن فضای زندگی خارج از بازار و مردم در حال رفتن به پیدا کردن که فضا در جایی دیگر گفت:” Kottick.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im