آلبرتا برای اولین بار تایید کرد COVID-19 بیمار شد و به احتمال زیاد آلوده توسط B. C. مرد

Category: ونکورسان Comments: No comments

وجود دارد در حال حاضر شده است 107,897 تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و 3,658 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت به نظر می رسد از روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز توسط شاهزاده, کشتی, آن را به عنوان حفظ یک الگوی برگزاری حدود 25 کیلومتری ساحل, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا در 8 مارس سال 2020 است. کالیفرنیا آماده برای پیاده شدن مسافران از یک ویروس-آمار کشتی کروز به عنوان مقامات برگزار کردن هر گونه خطر برای جوامع محلی. شاهزاده بزرگ که دارای 21 رمان coronavirus عفونت در میان 3,500 مردم در هیئت مدیره است به حوض در اوکلند شنبه پس از چهار روز برگزار سواحل در نزدیکی سان فرانسیسکو. جاش peter bradley / خبرگزاری گتی ایماژ

هیچ خبری شد خبر خوب روز یکشنبه در B. C. به عنوان استانی وزارت بهداشت تا به حال چیزی برای گزارش در مورد COVID-19.

اما در آلبرتا که در آن سه presumptive موارد اعلام شد و در روز یکشنبه, top medical رسمی گفت که استان را بیمار برای اولین بار تایید کرد که این رمان coronavirus احتمالا آلوده توسط یک مرد از میلاد

و فدرال دولت کانادا به اجاره یک هواپیما را به خانه کانادایی رشته شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: کانادا ساخته شده است این تصمیم پس از دولت آمریکا خواست برای کمک به. کشتی حمل 3,500 مردم از جمله 237 کانادایی و این انتظار می رود برای بارانداز در اوکلند روز دوشنبه از جایی که کانادایی خواهد شد, پرواز به کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در انتاریو ارزیابی قرار داده و در قرنطینه به مدت دو هفته.

بریتیش کلمبیا 26 و 27 مورد تأیید دو سالمند در لین دره مراقبت مرکز اعلام شد و در روز شنبه. آنها گرفتار این ویروس از 50 سال مراقبت کارگر و هیچ یک از این سه سفر کرده بود به آلوده کشور است.

بلند مدت مرکز مراقبت پس از بیماری تنفسی پروتکل و همه ساکنان شده اند به نمایش در آدریان دیکس های وزیر بهداشت گفت: در روز شنبه.

بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر teared در روز شنبه هنگامی که صحبت کردن در مورد در معرض خطر سالمندان در با COVID-19 و تمام بیماری های تنفسی: “من خواستار همه ما در B. C. به انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از سالمندان ما و بزرگان ما در جامعه ما و آنها را امن نگه دارید.”

در حالی که سازمان بهداشت جهانی به ثابت به طور کلی مرگ و میر برای COVID-19 در 3.4 درصد مطالعات نشان می دهد آن را به مراتب بالاتر برای جمعیت.

کانادا دارای 60 مورد تأیید و حداقل اضافی چهار presumptive موارد است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در کانادا که از بعد از ظهر یکشنبه.

تا ظهر روز یکشنبه وجود دارد 107,897 تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و 3,658 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

بیش از 60 ، 000 نفر در سراسر جهان بهبود این مرکز گفت.

ایران 6,566 موارد و 194 مرگ و میر; ایتالیا 5,883 موارد 233 مرگ و میر; کره جنوبی 7,314 و 50 مرگ و میر. در فرانسه وجود دارد 949 موارد 11 و میر در حالی که آلمان 1,039 موارد و صفر و میر.

در ایالات متحده وجود دارد 469 موارد و 19 مورد مرگ و میر و حداقل هشت متحده از جمله واشنگتن اعلام کرده اند متحده اضطراری.

دولت کانادا یک وب سایت اختصاص داده شده به این ویروس با به روز رسانی سفر راهنمایی و مشاوره در مورد چه باید بکنید اگر شما نشان می دهد نشانه های وزارت بهداشت ،

B. C. سلامت استان افسر دارای یک لیست طولانی از تجربه برخورد با پاندمی ویروس ها.

هنری است مبارزه ابولا H1N1 و فلج اطفال در طول زندگی حرفه ای اش بود و در خط مقدم در مبارزه با سارس در تورنتو در سال 2003.

او قبل از میلاد در این استان افسر بهداشت در سال 2018 شد سرپرست B. C. مرکز کنترل بیماری ها در طول H1N1. او همکاری نویسنده کانادا همه گیر برنامه ریزی و نویسنده از آب و صابون و حس مشترکیک راهنمای به نگه داشتن میکروب در خلیج طریق بهداشت شخصی خوب.

– با یک فایل از کانادا مطبوعات

[email protected]

twitter.com/gordmcintyre

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>