Aldergrove مرد رفع شکسته دوچرخه برای کودکان و نوجوانان

فلز salvager استیو Genik خسته شده بود از در نظر گرفتن استفاده از دوچرخه به scrapyard بنابراین او شروع به رفع آنها تا به جای

استیو Genik طول می کشد شکسته و پیر دوچرخه رفع آنها و اهدا آنها به بچه ها و دیگران که نمی توانیم آنها را. فرانسیس گرجستان / PNG

یک Aldergrove مرد اهدا کرده است تقریبا 500 دوچرخه در پنج سال به کودکان و نوجوانان نیاز به یک مجموعه جدید از چرخ.

در حالی که کار به عنوان یک فلز قراضه salvager, Steve Genik اغلب خواسته را شکسته دوچرخه و یا کسانی که می دانستند فراتر رفته با کمی سواران.

“من در گرفتن این واقعا خوب استفاده از دوچرخه به قطعات کامپیوتر,” او گفت:. “من فکر کردم آن را شرم آور است. بعضی از بچه ها اصلا دوچرخه.”

Genik رسیده به یک دوست در چیللیوکک که مشغول به کار در یک زنان انتقال خانه برای دیدن اگر او می تواند از آنها استفاده کنید. هنگامی که او تا به حال هیچ مشکل پیدا کردن بچه ها او شروع به تعمیر و بازسازی دور انداخته دوچرخه به دور است.

پنج سال — و تقریبا 500 دوچرخه بعد — Genik است که هنوز جمع آوری و اهدای دوچرخه های مورد استفاده معمولا از طریق کلمه از دهان خود در Facebook صفحه.

بسیاری از دوچرخه رفتن به بچه ها, اما برخی از پیدا کردن راه خود را به بزرگسالان از جمله کارگران مزرعه از مکزیک که استفاده از آنها را به دوچرخه خود را از مسافرخانه به زمینه و یا به شهر برای مواد غذایی.

“وقتی که من بچه بودم دوچرخه خود شما بود آزادی” گفت: Genik. “پدر و مادر ما فرستاده و ما را به بازی و ما می خواهم سوار از Abbotsford به چیللیوکک یا ماموریت. اما آن را در حال حاضر متفاوت. دوچرخه ها گران است.”

گاهی اوقات یک دوچرخه را پیدا کردن راه خود را به Genik فقط به عنوان او می شنود و در مورد خاص بچه. با شبکه ای از مکانیکی تمایل دوستان و کمک از کسب و کارهای محلی او شده است قادر به مقابله با پروژه های بزرگتر.

این کریسمس او همکاری با F7lthy ساختگی یک فروشگاه سفارشی خودرو در کوکیتلام برای ایجاد یک فراری قرمز مرد عنکبوتی دوچرخه با چرم صندلی برای یک پسر در ساری. بار دیگر یک فیلم رزمناو دوچرخه با چرخ آموزش کامل مناسب برای یک نوجوان مبتلا به اوتیسم و مسائل تعادل.

“زمانی که او می شود این پروژه های خاص, ما خوشحال به کمک” گفت: F7lthy صاحب تیم Lajambe. “Strider دوچرخه بزرگ هستند. ما می توانید آنها را با رنگ سفارشی و شخصی سازی آنها را.”

می شه این فروشگاه دوچرخه در Aldergrove گاهی اوقات اهدا قطعات و کمک می کند تا با پیچیده تعمیرات.

Genik گفت که در حالی که او جهات کار بزرگ خیریه انجام, او لذت می برد آشنایی مردم او کمک, که از جوامع در سراسر سرزمین اصلی پایین تر.

“شما رشد می کنند تا به شما یک کار و این همه برای خودتان. این واقعا کمک به هر کس دیگری. اما اگر شما باز به آن وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تغییر است. اگر همه کمک آن دنیای بهتری خواهد بود. اگر فقط تعداد کمی از ما انجام آن را می سازد تفاوت” او گفت:.

Genik تشویق هر کسی با یک دوچرخه قدیمی برای پیدا کردن کسی که با استفاده از آن می توانید با تماس با سازمان است که در کار با مردم به حاشیه رانده شده.

او رانندگی از طریق چیللیوکک به تازگی هنگامی که او را دیدم یک مرد بی خانمان حمل دوچرخه شکسته.

“من به او گفتم من می خواهم تجارت دوچرخه خود را برای یک بهتر است. من فکر می کنم او بسیار خوشحال است.”

مرتبط

[email protected]

twitter.com/glendaluymes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de