علی Wentworth همسر GMA لنگر جورج Stephanopoulos آزمایش مثبت برای coronavirus

علی Wentworth دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

کمدین و از ABC news لنگر جورج Stephanopoulos تایید او COVID-19 تشخیص در Instagram شنبه, آشکار است که او “هرگز مریض تر.”

“من باید آزمایش مثبت برای کرونا ویروس. من هرگز مریض تر. تب بالا. وحشتناک بدن درد. سنگین قفسه سینه. من قرنطینه از خانواده من است.”

او به همراه سلامت به روز رسانی با جدی عکس از خودش در رختخواب دراز کشیده در حالی که بیمار توصیف نبرد او با کروناویروس به عنوان “خالص بدبختی است.”

در اوایل روز شنبه, Stephanopoulos نشان داد در “صبح به خیر آمریکا” است که او را پخش پس از ونت ورث “توسعه برخی از علائم” سازگار با COVID-19 اگر چه او را تایید نمی کند که آیا او تا به حال ویروس یا نه.

“علی را توسعه داده است برخی از علائم بنابراین او را به طبقه بالا استراحت در حال حاضر” Stephanopoulos خود گفت “GMA” شرکت میزبان. “در حالی که او دوره نقاهت به عنوان او می رود از طریق این من هستم رفتن به رادیو و تلویزیون از خانه و ما به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم.”

زن و شوهر, سهم دو دختر: Elliott, 17 و هارپر 14.

در Instagram, پست, Wentworth خواست همه را به “ماندن در خانه” به منظور محدود کردن گسترش coronavirus یک پیام مشابه او هفته گذشته در حالی که شرکت در #istayhome چالش است.

“#istayhome برای من پدر و مادر من در قوانین و بهداشت کارگران در سراسر جهان!” Wentworth زیر نویس یک Instagram پست بعد از اینکه نامزد دریافت جایزه توسط جولیا رابرتز.

Wentworth آخرین مشهور به قرارداد coronavirus پیوستن به تام هنکس و ریتا ویلسون, Idris Elba و بسیاری از بیشتر که جلو آمده خود را تشخیص.

او اعتبارات اقدام عبارتند از: “زندگی در رنگ” “Seinfeld” “جری مگوایر” “فضا” و “این پیچیده است.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر