راهنمایی راه اندازی 2020 بهار تندر ابتکار عمل را به چینی کوچک و متوسط پا در طول Covid-19

Alibaba است راه اندازی ‘2020 بهار تندر ابتکار’ برای کمک به شرکت های کوچک و متوسط در چین موفق در طول تلاش شرایطی از بیماری همه گیر کوروناویروس (Covid-19).

در کارکنان یادداشت اعلام راه اندازی رئیس و مدیر اجرایی دانیل ژانگ گفت: این طرح شامل, اما نه محدود به کمک به صادرات شرکتهای کوچک و متوسط متمرکز گسترش به بازارهای جدید از طریق AliExpress, Lazada و Tmall جهان است.

او گفت: Alibaba نیز کمک به یک زیر مجموعه از این شرکتهای کوچک و متوسط تبدیل و توسعه کسب و کار خود در بازار چین را از طریق اقداماتی مانند حمایت از منابع هزینه کاهش و پیگیری سریع پردازش.

برای انجام این کار راهنمایی فعال تولید کمربند انکوبه یک گروه از “سوپر تولید کننده IP” نامگذاریهای و پرورش 10 دیجیتالی تولید خوشه با تولید خروجی به ارزش ده ها میلیارد در سال است.

آن امیدوار است این اقدامات کمک خواهد کرد 1,000 کارخانه درک مستقیم به مصرف کننده فروش بیش از 100 میلیون RMB در عرض سه سال و کمک به بخش کشاورزی رونق طریق دیجیتالی و ایجاد 1,000 Alibaba دیجیتالی کشاورزی مراکز در سراسر چین است.

Alibaba نیز خواهد شد کمک به کاهش چالش های تامین مالی برای بیشتر شرکتهای کوچک و متوسط با گسترش “فوری حل و فصل” خدمات تا 30 ژوئن. مورچه های مالی آنلاین بانک های تجاری را با صدها نفر از بانک های سنتی به ارائه صفر-تماس با وام به ده ها میلیون نفر از کوچک و کوچک کسب و کار.

“ما در حال زندگی در زمان فوق العاده ای و Covid-19 نبرد جنگیده بودن در مقیاس جهانی است. جامعه ما اقتصاد ما و زندگی روزمره ما ویران شده اند همه گیر شده است; به ارمغان آورد در مورد تغییر به یاد ماندنی. ما هم با بقیه جهان در حال رو به آینده ای پر از عدم قطعیت است و مهم تر از همیشه است که ما اقدام فوری گفت:” ژانگ.

“همه گیر شده است تحمیل فوق العاده ای درد به جهان ما, اما آن را نمی تواند متوقف امیدوارم که از بودن به دنیا آمد. در جهانی و چین در مبارزه با این بیماری همه گیر Alibaba ثابت کرده است که یک سنگر در جنگ از طریق ما اقدامات و بتن. این بیماری همه گیر خواهد شد و در نهایت به پایان رسید و ما در نهایت به آغاز زندگی جدید است. ما باید با یکدیگر با شرکتهای کوچک و متوسط که نیاز به کمک و تبدیل Alibaba است به منابع قدرت برای شرکتهای کوچک و متوسط. ما باید به نوبه خود “خطر” آورده با این بیماری همه گیر به “فرصت” برای شرکتهای کوچک و متوسط به آماده شدن برای آینده از طریق انتقال دیجیتال. در حال حاضر زمان برای راهنمایی دادن به جامعه ما و به عقب بر گردیم به ما شرکتهای کوچک و متوسط.”

در طول بحران مالی 2008 Alibaba نورد سه عمده طرح امداد برای شرکتهای کوچک و متوسط برای زنده ماندن به آنچه شرح داده شد به عنوان یک “اقتصادی زمستان” برای آنها. این ادعا سه طرح – “ابر تاریک” “وحشی بادها” و “بهار تندر” – جمعی کمک 40 میلیون شرکتهای کوچک و متوسط به طور کامل جذب می شود اعتماد به نفس و اعتقاد راسخ خود را پلت فرم تجارت الکترونیک برای آوردن زندگی جدید به کسب و کار خود را.

گذشته از Alibaba, دیگر مارک های بزرگ و شرکت های فن آوری مانند BMW و JD.com در چین شروع به راه اندازی تلاش های عمده re-تقویت اقتصاد و کمک به برندهای در مقابل مصرف کنندگان یک بار دیگر.

// در این مقاله برجسته

Alibaba

Alibaba Group Holding Limited چینی چند ملیتی تجارت الکترونیک, خرده فروشی, اینترنت, هوش مصنوعی و تکنولوژی کنگلومرا تاسیس در سال 1999.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im