تمام پنج مرطوب’suwet’en clans دیدار به بحث در مورد آزمایشی زمین عنوان توافق

مولی Wickham (که GoFundMe صفحه تولید شده تقریبا $275,000 در کمک های مالی در بیش از دو ماه) گفت: “به وضوح این موضوع نیست حل و فصل … روشن این مبارزه است برای رفتن به ادامه در است.”

حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و مخالف ساحلی GasLink خط لوله راه اندازی پشتیبانی ایستگاه در کیلومتر 39, فقط در خارج از Gidimt’en ایست بازرسی در نزدیکی هوستون قبل از میلاد در روز چهارشنبه 8 ژانویه سال 2020 است. Jason Franson / PNG

تمام پنج مرطوب’suwet’en clans ملاقات به بحث در مورد دو صفحه توافقنامهای زده بین ارثی ستاد و دولت است.

جلسه اول — در میان Laksilyu clan — برگزار شد در روز سه شنبه در Witset و نهایی برگزار شد و یکشنبه توسط Tsayu قبیله. این Gilseyhu clan برگزار شد جلسه خود در دفتر خیس’suwet’en در Smithers, در حالی که دیگران برگزار شد در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس سالن در Witset.

در این جلسات اعضای قبیله نشان داده شد و مورد بحث دو صفحه توافقنامه در خود دولت و عنوان زمین که زده شد در مارس 1 پس از سه روز از جلسات بین برخی از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و B. C. و دولت فدرال است.

این جلسه برگزار شد و پس از دو هفته افزایش تظاهرات و محاصره کانادا گسترده پلیس پس از بازداشت برخی از مرطوب’suwet’en اعضای جلوگیری ساحلی GasLink پیمانکاران از دسترسی به یک کار سایت در Morice خدمات جنگل, جاده, جنوب هوستون در شمال B. C.

همه قبیله جلسه برگزار خواهد شد در یک جشن هال (به احتمال زیاد Witset اول کشور گروه دفتر) در Witset برخی از زمان بیش از دو هفته آینده برای تصمیم گیری که آیا برای حمایت از این توافقنامه است.

به توافقنامهای را لمس نمی کند و در این نهفته خط لوله مبارزه با بسیاری ارثی ستاد هنوز هم مخالف این پروژه است.

با توجه به مارس 7 پست در Unist’ot’en اردوگاه Facebook صفحه “پس از محدود مذاکرات بین مرطوب’suwet’en ارثی سران و نمایندگان دولت کانادا یک حس سردرگمی است در مجموعه. دولت و شرکت های بزرگ رسانه های لباس های اضافه شده به این سردرگمی با به تصویر کشیدن این مذاکرات به عنوان یک نقطه پایان به تظاهرات هایی که برای هفته ها در حمایت از مرطوب’suwet’en و در برابر ساحلی GasLink خط لوله است. اما این واقعیت باقی می ماند وجود دارد که هیچ توافق اجازه می دهد تا برای این خط لوله ساخته شود و هیچ تماس و ساخته شده اند برای مردم به خود را به پایین محاصره است. با وجود آنچه آنها می خواهند شما را به فکر می کنم و … آن را بیش نیست.”

وجود دارد دو راه بندان در طول Morice خدمات جنگل جاده (جنوب شرق هوستون) که برچیده توسط RCMP ماه گذشته.

بزرگترین و طولانی ترین ایستاده Unist’ot’en اردوگاه و مرکز شفا در 66km علامت جاده در حالی که کوچکتر و بیشتر خالی Gitimt’en بازرسی در 44km علامت گذاری و تاسیس شد در دسامبر. 2018.

سخنگوی Unist’ot’en اردوگاه Freda Huson (بال رئیس خانه تاریک و خانواده Gilseyhu قبیله) در حالی که مولی Wickham (به تصویب رسید به خاکستری خانه Gitimt’en قبیله) صحبت می کند برای Gitimt’en پاسگاه.

در این ویدئو Wickham (که GoFundMe صفحه تولید شده تقریبا $275,000 در کمک های مالی در بیش از دو ماه) گفت: “به وضوح این موضوع نیست حل و فصل … روشن این مبارزه است برای رفتن به ادامه. این قراره یک مبارزه طولانی است. ما در حال استراحت نیست. ما در حال دادن تا ما ایستاده. ما نمی خواهیم دیگر مردم را به ایستادگی کردن.”

Wickham است همچنین حکومت مدیر در دفتر خیس’suwet’en — یک سازمان غیر انتفاعی به نمایندگی از 12 ارثی ندارند.

در یک مصاحبه قبلی ونکوور اعتراض سازمان ناتالی نایت (که یک شهروند آمریکایی) گفت: گروه او نگاه به Unist’ot’en Facebook صفحه برای دستورالعمل.

مرتبط

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im