آخرین

همه lakefront پارک west Lake Shore Drive بازگشایی دوشنبه

یک بستنی چوبی فروشنده پدال تلفن همراه خود بستنی چوبی ایستاده کردن یک مسیر را از طریق پارک لینکلن به دنبال مشتریان, دوشنبه, مه 25 سال 2020 است. | Tyler LaRiviere/آفتاب نیوز
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

شهر شیکاگو یکشنبه اعلام کرد که چندین شهرستان از خدمات خواهد بود و در حال اجرا جمعه از جمله بازگشایی برخی از پارک ها و کتابخانه ها در سراسر شهرستان.

هر چند Lakefront دنباله بسته باقی خواهد ماند همه lakefront پارک west Lake Shore Drive خواهد شد به مسئولان شهرستان گفت:. که شامل لینکلن پارک گرانت پارک برنهام پارک هارولد واشنگتن پارک و جکسون پارک و همچنین جکسون پارک زمین گلف و Diversey محدوده رانندگی.

بسیاری از شیکاگو کتابخانه عمومی محله شعب — همراه با هارولد واشنگتن کتابخانه مرکز در حلقه خواهد بازگشایی دوشنبه نیز با اجتماعی جدید فاصله و دستورالعمل های ایمنی که شامل هدایت مسیر و محدود ظرفیت, مقامات گفت. یک لیست از باز کردن شاخه و ساعت خود را می توان در اینجا یافت نشد.

همچنین این شهر خواهد بود بازگشایی شهرداری پرداخت مرکز در 400 W. برتر سنت در انتخابات گفت: هر چند ساکنان هنوز هم تشویق به استفاده از کیوسک و یا پورتال آنلاین. رانندگان با پرداخت نشده بلیط که نیست جریمه قبل از مارس 18 اطلاع داده خواهد شد از تاریخ به دلیل خود را برای جریمه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

7:58 صبح شیکاگو COVID-19 کشته و نزدیک 6,000

ایلینوی ثبت یکی دیگر از 43 مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز یکشنبه آوردن دولت همه گیر مرگ و میر به 5,904.

ایلینوی وزارت بهداشت همچنین اعلام کرد اضافی 867 نفر تست مثبت برای کوروناویروس.

که به ارمغان می آورد دولت را مورد مجموع به 127,757 پس از ایلینویز’ اولین مورد گزارش شده بود بیش از چهار ماه پیش اگر چه اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر بهبود.

مقامات دولتی در بر داشت موارد جدید در میان 20,700 آزمون پردازش شده است.

بیش از 1 میلیون نفر آزمایش شده اند به طور کلی در سراسر کشور و دولت نورد رای مثبت در طول هفته گذشته فقط 5 درصد است.

به گزارش روز جمعه و خانه های پرستاری را به خود اختصاص کمی بیش از نیمی از ایلینویز’ COVID-19 مرگ و میر — اما تنها حدود 15 درصد از آن موارد است. در حالی که اکثر قربانیان شده اند, مسن, روز یکشنبه و میر شامل دو مرد در 30s خود را.

خواندن گزارش کامل از بن پاپ اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:04 صبح من برون شهری و بسیاری از دانش آموزان من در حال دست دادن با آموزش از راه دور

در نامه ای به خورشید بار سردبیران تارا Ehrenberg از ملرس پارک می نویسد:

با تشکر از شما برای پوشش چالش آموزش دانش آموزان در طول بیماری همه گیر. من معلم کلاس سوم در ملرس پارک. بسیاری از دانش آموزان من در میان میلیون ها نفر در ایالات متحده که در حال گرفتن همان فرصت های آموزشی به عنوان همسالان خود به دلیل فقدان آنها کافی دیجیتال دسترسی داشته باشید.

آن بوده است به چالش کشیدن تبدیل به e-learning. من گم شده 25 درصد از کلاس من نیست چرا که همه دانش آموزان من دسترسی به فن آوری است. آنها ممکن است تلفن های همراه است, اما آنها لازم نیست دسترسی به اینترنت به وفور از منابع آنلاین در دسترس به مدارس در حال حاضر.

قرار می دهد که آنها را در یک نقطه ضعف به دلیل همکلاسی های همکار خود را قادر به تماشای فیلم های آموزشی و یا بازی های آموزشی / آموزش بازی ها در حالی که آنها فقط در تکمیل برگه های آنها را به من بدهید.

ما سرپرست تا به حال به درخواست برای مجوز از دولت اجازه می دهد تا معلمان در مدارس برای آماده سازی یادگیری بسته برای دانش آموزان ما. ما در حال رفتن به مدرسه هر دو هفته برای ارائه کار برای ما دانش آموزان که نمی تواند تکمیل یادگیری خود را آنلاین.

خواندن این نامه بیشتر به خورشید بار ویراستاران در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im