همه تولید فیلم در مالزی در حال حاضر نیاز به مجوز می گوید: دولت وزیر

مالزی مقرر کرده است که همه تهیه کنندگان نیاز به یک مجوز به ساقه و تولید فیلم در کشور از جمله مواد در نظر گرفته شده برای پخش در کانال های سنتی و سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

Saifuddin عبدالله وزیر ارتباطات و چند رسانه ای گفته است که تهیه کنندگان باید اطلاع رسانی ملی توسعه فیلم شرکت (FINAS) حداقل هفت روز قبل از فیلمبرداری با ارسال یک فرم است.

“هیچ کس می تواند در هر فیلم و تولید و توزیع یا پخش فعالیت و یا هر ترکیبی از این فعالیت ها مگر اینکه مجوز صادر شده است اجازه کسی برای انجام این کار گفت:” Saifuddin به نقل از FINAS قانون در پارلمان مالزی.

این به چه معنی است ؟

  • حاکم را تحت تاثیر قرار کاربران رسانه های اجتماعی در سیستم عامل های مانند Instagram و Infinite به عنوان FINAS قانون تعریف می کند ‘فیلم’ به عنوان ضبط بر روی هر گونه مواد از جمله ویژگی ها و فیلم های کوتاه, کوتاه موضوع فیلم مستند, تریلر و فیلم کوتاه برای, تبلیغات, برای مشاهده اعضای عمومی.
  • با توجه به دستورالعمل مجوز برای برنامه های کاربردی در FINAS سایت متقاضیان باید برای ثبت نام به عنوان صاحبان یک شرکت خصوصی محدود با سرمایه گذاری حداقل RM 50,000 (تومان 11,728).
  • فیلم تولید کنندگان نیاز به درخواست برای یک فیلم مجوز تولید و عکسبرداری فیلم گواهینامه با هیچ تمایز میان در نظر گرفته شده نتیجه برای محتوا – از جمله اینکه آیا این طراحی شده است که پخش به طور سنتی و یا ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

وزیر بیانیه شده است با مخالفت سیاستمداران و نمایندگان مجلس که اشاره کرد که دولت را مجبور به اقدام علیه Infinite کاربران و درخواست Youtubers به درخواست برای مجوز.

او بعدها توضیح داد که سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Infinite و یوتیوب وجود نداشت زمانی که قانون تصویب شد و در سال 1981 و گفت: این قانون نیاز به به روز شد.

“من توضیح داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در 100 روز گزارش کارت در ژوئن 20 که این وزارتخانه در حال بررسی تمام قوانین آمده است که در زیر آن است. ما باز به پیشنهادات برای بهبود این قوانین و نه فقط آنهایی که مورد بحث در مجلس را به عنوان مرتبط با زمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im