آمازون خارج از MWC میان Coronavirus نگرانی

آمازون اتحاد پیوست یک میزبان از نام های بزرگ به طور رسمی برداشت از کنگره جهانی موبایل به عنوان Coronavirus نگرانی ادامه به کوه در جامعه کسب و کار.

به جای برنامه ریزی شده در پایان این ماه در بارسلونا جمع آوری جهانی, تساوی نمایندگان از سراسر جهان برای نمایش آخرین فن آوری و سخت افزار در لبه پیشرو در بخش های تلفن همراه, ساخت آن را یک سر چشمه اخبار بلکه بالقوه عفونت است.

تایید آن هیچ نشان می دهد آمازون سخنگو گفت: “با توجه به شیوع و ادامه داد: نگرانی در مورد رمان Coronavirus آمازون خواهد برداشت از برگزاری نمایشگاه و شرکت در کنگره جهانی موبایل سال 2020 برنامه ریزی شده برای فوریه. 24-27 در بارسلونا اسپانیا است.”

آمازون لغو شرح زیر است مشابه حرکت توسط امثال LG Nvidia و اریکسون که قبلا لغو شده و یا به طور چشمگیری کوچک خود را با حضور.

که برگ MWC به عنوان یک سایه از آن عادی خود اگر چه آن را هنوز هم برو جلو با امثال سامسونگ در حضور و غیاب البته با تا حد زیادی کاهش تعداد نمایندگان.

بیش از آخر هفته تعداد کل Coronavirus مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 908 اگر چه تعدادی از عفونت های جدید نشان می دهد نشانه هایی از اوج با 40,171 اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر