Paulie را در گرند اسلم. کاهش یافته سوم اعتصاب. Scotty غلاف با پیاده روی کردن هومر. چهار متوالی کامل بازی از چهار های مختلف استارت در لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری.

جف Freakin’ بلوم, شوخی می کنی ؟

2005 Chicago White Sox بودند رنگارنگ گاهی اوقات دیوانه کننده هیجان انگیز و فراموش نشدنی مجموعه ای از بازیکنان جوان و با استعداد جانبازان ساخته شده است که کلید مشارکت و قهرمانان بعید است.

آنها تا به حال سه روش متفاوت آرام: Shingo Takatsu های 36 ساله ستاره سابق مسکن برای Yakult چلچله که هر تپه ظاهر شد با صدای بلند ناقوس زنگ در تلفن همراه ایالات متحده زمینه سخنرانان; Dustin Hermanson که ثبت 34 موجب صرفه جویی از طریق سپتامبر اما دیدم او فصل برش های کوتاه توسط یک مصدومیت و بابی جنکس 24 ساله تازه کار با لرزان گذشته یک قلب بزرگ و 100 مایل در ساعت fastball.

فرانک توماس تنها آینده Hall of Famer در فهرست بود کنار بسیاری از فصل به طور منظم و کل postseason توسط آسیب است. اما Sox بود که جانباز wacko کارل اورت که معروف گفت: “شما نمی توانید می گویند وجود دارد دایناسورها زمانی که شما هرگز آنها را دیدم. کسی در واقع دیدم آدم و حوا با خوردن سیب. هیچ کس تا به حال دیدم یک تیرانوسور رکس.” او همچنین در مورد ماه فرود.

رفتن به 2005 فصل هیچ کس چیدن Sox به انجام هر کاری خاص است. Sports Illustrated آنها دارای شماره 17 تیم در بیس بال. یک سی بلاگر اضافه شده توهین به جراحت زمانی که او در رتبه بدترین پنج تیم در تمام ورزشی به ریشه برای: لس آنجلس کلیپرز آتلانتا هاکس به Tampa Bay شیطان اشعه کلیولند براونز و در پایین بسیار جوراب سفید. حتی پس از ساکس تاسیس خود را به عنوان واجد شرایط رقیب ایالات متحده آمریکا

امروز اشاره کرد شیکاگو هنوز یک توله شهر: “در این کشور آگاهی [the White Sox] هستند “جری اسپرینگر نمایش’ نسبت به [توله که مانند] ‘اپرا.’ “

خدای من.

هنوز هم. ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است. و با تشکر از NBC Sports, شیکاگو, ما reliving فصل 2005 از طریق تکرار از 70 پیروزی از آن قهرمانی های نجومی از جمله تمام 11 postseason برنده است.

این یک فصل پر از نمایشی مانند فیلم لحظات که هیجان زده این منتقد فیلم و در فصل 2005-بلیط دارنده. که در اینجا بازی های مورد علاقه من از جادویی که در سال.

آوریل 4th, روز افتتاحیه: White Sox 1 سرخپوستان 0

پل Konerko می شود کلید ضربه دو در هفتم و علامت Buehrle می رود هشت نوبت اجازه می دهد فقط دو بازدید و پیاده روی.

بازی زمان: 1 ساعت و 51 دقیقه. این روزها در 1:51 علامت ما خوش شانس هستید اگر آن را ششم زمین باز یافته.

مه 8: White Sox 5 جیز آبی 4

با تشکر از صفحه اصلی اجرا می شود توسط Juan اوریبه و Jermaine رنگ ساکس نژاد به یک 5-0 سرب و آویزان بر بهبود رکورد خود را برای فصل باور نکردنی 24-7.

کارل اورت زمینه به دو بازی است و گرفتار سرقت و هنوز هم باور نمی دایناسورها.

ژوئن 24: White Sox 12, توله 2

داغ و سرگرم کننده در تابستان! آن 95 درجه در زمان بازی به عنوان Sox میزبان Cubbies در سلول. ساکس سینه باز تنگ بازی با پنج اجرا می شود در پنجمین و چهار در هفتم تقویت شده توسط خانه اجرا می شود از Frank ThomasA. J. Pierzynski و جو Crede.

سپتامبر 25th: White Sox 4, دوقلو, 1

(همچنین: Royals 5, سرخپوستان 4)

اکثر طرفداران به احتمال زیاد مسدود شده این از خاطرات جمعی اما ساکس’ برای اولین بار از محل کوسن منقبض شده بود از عظیم 15 بازی در اوت. 1 به مخاطره آمیز 1½ بازی در اواخر ماه سپتامبر. اگر آنها منفجر کرده بود که رهبری آن شده اند که بزرگترین دو ماه سقوط در تاریخ بیس بال.

بنابراین بله یکشنبه 9/25/05 بود و محوری در تاریخ White Sox تاریخ است. همیشه قابل اعتماد Buehrle انداخت کامل-بازی برنده بیش از دوقلوها در مقرون به صرفه 1 ساعت و 53 دقیقه و فقط به عنوان مهم بیچاره Royals بهبود رکورد خود را به 53-102 با پیاده روی کردن برنده شدن بیش از سرخپوستان تداوم ساکس’ سرب بیش از کلیولند به 2½ بازی.

Whew.

اکتبر 5th, دستگاه های کمک شنیداری بازی 2: White Sox 5, Red Sox 4

با جوراب سفید کردن 4-2 به دفاع از قهرمان جهان در پنجمین زمین باز یافته Tadahito Iguchi طول می کشد دیوید چاه عمیق برای اجرای هومر دادن حق ساکس سرب آنها هرگز واگذار.

اکتبر 7th, دستگاه های کمک شنیداری بازی 3: White Sox 5, Red Sox 3

ساکس چسبیده بودند به یک 4-3 منجر شود که Red Sox لود پایگاه با هیچ کس در ششم. مدیر Ozzie Guillen به نام اورلاندو “ال دوقو” هرناندز بود که در جایی بین 40 و 100 سال برای بیرون آمدن از اغل گاو یا حشم. هرناندز ناشی از pop-outs از Jason Varitek و تونی Graffanino قبل از گرفتن جانی دیمون در یک بررسی نوسان strikeout با شمارش کامل.

اکتبر 12th, ALCS بازی 2: White Sox 2 فرشتگان 1

پایین ninth inning. نمره گره خورده 1-1. دو outs هیچ کس در, A. J. Pierzynski در صفحه. A. J. تعقیب زمین به خاک برای اعتصاب سه فرشتگان گیر (و سابق White Sox) جاش پل رول توپ به تپه و ما در حال رفتن به فوق العاده نوبت, اما صبر کنید Pierzynski دو سرعت به پایه اول و umps قاعده آن یک سوم کاهش یافته است اعتصاب و سپس خرج کردن دونده پابلو Ozuna دزد دوم قبل از جو Crede له یک 0-2 زمین خاموش چپ-زمینه دیوار و بوم! فقط می خواهم که ballgame است.

اکتبر 16th, ALCS بازی 5: White Sox 6 فرشتگان 3

جثه کنتررس رزین چهارم متوالی کامل بازی ساکس با پیروزی 6-3 و آنها در مسابقات جهانی برای اولین بار از سال 1959. ما هرگز خواهد شد چهار مستقیم کامل بازی دوباره در طول عمر ما.

اکتبر 23rd, جهان سری بازی 2: White Sox 7 Astros 6

من شنیده ام یک سمت جنوب ساکس فوران به عنوان با صدای بلند به عنوان لحظه ای که پل Konerko آمار هفتم-زمین باز یافته گرند اسلم برای قرار دادن Sox پیش رو با دو تا اسکات Podsednik که تا به حال ضربه به طور منظم فصل خانه اجرا در 568 صفحه ظاهر آمار که کتاب داستان راه رفتن کردن هومر.

اکتبر 25th, جهان سری بازی 3: White Sox 7 Astros 5

در طولانی ترین بازی (زمان-wise) در جهان تاریخچه سری به آن نقطه جف بلوم گام تا بشقاب در 14 زمین باز یافته برای چه خواهد بود تنها در خفاش در این سری است و فقط دوم خود را در بت در کل postseason و البته او می رود عمیق برای قرار دادن Sox جلوتر است.

علامت Buehrle که به طور معمول شروع پارچ کوتاه بازی ها بر می آید برای بستن این مسابقه دو ماراتون.

اکتبر 26th, جهان سری بازی 4:

White Sox 1 Astros 0

یک و تنها ویلی هریس (به یاد داشته باشید او را؟) می شود خرج کردن-آمار تنها در 8 باز یافته و در نهایت می آید در سراسر به نمره در

سری MVP Jermaine رنگ پایه رسید. در نهم آستروس قرار دادن یک دونده در دوم با یکی از, اما خوان اوریبه باعث می شود یکی از بزرگ جلب در جهان سری تاریخچه سلاح سرد توسط یک ناپاک pop-up در می ایستد و سپس پرت کردن اورلاندو Palmeiro در یک انفجار بازی و فقط می خواهم که ساکس اولین عنوان در صرف سال 88.

برخی از 174 بازی و 205 روز پس از آن که 1-0 برنده در روز افتتاح آن را تنها اتصالات ساکس نزدیک آن را با یکی دیگر از پیروزی 1-0.

که به نام برنده به صورت چسبیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im