تجزیه و تحلیل: Coronavirus خزانه پریتزکر به ملی ویژه و مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر آن را نشان میدهد

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر دستور ایالت فاجعه اعلام در مارس 9 — وقتی ایلینوی تا به حال فقط چهار مورد تأیید از coronavirus. از آن پس او را به تکامل را به یک رهبر ملی در این موضوع است.

که شد کاملا روشن سهشنبه زمانی که برای اولین بار اصطلاح فرماندار جلب خشم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که با عصبانیت توییتی در پریتزکر بعد از او با انتقاد از دولت فدرال پاسخ به COVID-19 همه گیر در ظاهر در سی ان ان.

پریتزکر همراه با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گرفتن اعتبار برای بودن سطح رهبری در چهره coronavirus جنون.

برای ساکنان ایلینوی بسیاری از آنها چسب به روزانه خود را در جلسات این فرماندار دموکرات است که سرنوشت برای او قاطعیت و توصیه های عملی.

پشت صحنه, او حتی گرفتن تجلیل از بسیاری از دولت های برجسته حزب جمهوری خواه به مقامات منتخب و کارکنان.

این مهم است به یاد داشته باشید که نه هر کس در هیئت مدیره. مقدار زیادی از صاحبان کسب و کار ناراحت هستند بیش مجبور به تعطیلی. وجود دارد هزاران نفر از کارکنان ایم که مشاغل از دست رفته با هیچ فوری پایانی در چشم. همچنین وجود پدر و مادر با منابع محدود به نگه داشتن شغل و خوراک بچه های خود را.

اما فرماندار روزانه هدایت quelled ترس از بسیاری از دولت بیش از 12 میلیون نفر.

در حالی که هفته ها و ماه های آینده در این گیر و اتاق را برای اشتباهات تا کنون ایلینوی عمل کرده است به سرعت. دولت در فوریه. 11 برای اولین بار در کشور قادر به تست برای coronavirus بدون نیاز به ارسال نمونه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. فقط دو ساکنان آزمایش مثبت وقتی است که آغاز شد.

فاجعه اعلام در آمد در مارس 9, پس از چهار روز بعد توسط پریتزکر تصمیم به بستن تمام ایلینوی مدارس تنها چند ساعت پس از DeWine همین.

جمعه, مارس 20 پریتزکر در زمان شدید تر مراحل اعلام تکمیل اقامت در خانه سفارش از طریق آوریل 7 به دولت ضربه 585 موارد و پنج مرگ و میر. کومو اعلام کرد به همین منظور تنها چند ساعت قبل از پریتزکر بعد از ظهر جلسه.

پریتزکر کارکنان گفت: فرماندار می دانستم که به این ویروس به طور جدی حتی بدون دانستن چقدر بد آن را می توانید دریافت کنید. و کلمات خود را به Illinoisans شده واقع بینانه است.

“آسان ترین چیزی که به می گویند امروز است که به زودی همه چیز را به بازگشت به راه آن بود. اما من می خواهم صادقانه به شما بگویم در مورد آن بیش از حد. ما هنوز نمی دانیم در تمام مراحل ما می رویم به نگاهی به این ویروس را تحت کنترل” پریتزکر گفت: در روز جمعه.

پریتزکر توسط باندهای همراه با بسیاری از کشور فرمانداران — بسیاری از آنها دموکرات و رئیس جمهور این است که با توجه. آنها در حال صحبت کردن اغلب با یکدیگر سعی کنید برای پاسخ به برخی از مهمترین عواقب وخیم این بیماری همه گیر بدون انتظار برای فدرال کمک کند از جمله اینکه چگونه آن را تحت تاثیر خانه های سالمندان و زندان.

پریتزکر شد در ارتباط با واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee برای راهنمایی به عنوان او تصمیم گرفت برای جلوگیری از بازدید کنندگان از آمدن به دولت خانه های سالمندان. پریتزکر اعلام به همه ایلینوی مدارس آمد در عرض یک ساعت پس از DeWine یک جمهوری خواه توقیف اوهایو مدارس.

پریتزکر برگزار شد 14 روزانه کنفرانس های مطبوعاتی پس از 9 مارس. کارکنان خود را از حدود 25 بوده است کار روزانه و پس از آن.

فرماندار شروع روز خود را در اطراف ساعت 5 به پایان می رسد عموم حدود 10 p. m.

صدای جیر جیر پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن — تنها چند ساعت پس از او به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” بود تعجب پریتزکر و تیم خود را. پریتزکر شد حتی مهم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی آخر هفته در “ملاقات با مطبوعات” زمانی که او گفت: فرمانداران خود را به صورت همه گیر. پریتزکر نیز با انتقاد از کمبود نیروی انسانی در فرودگاه o’hare به عنوان هزاران نفر از مسافران مواجه شده پزشکی و غربالگری. که همچنین با یک صدای جیر جیر به رئیس جمهور در 14 مارس که به عنوان خوانده شده, “دولت فدرال نیاز به [email protected]#t با هم. در حال حاضر است.”

وارث هتل هایت ثروت پریتزکر است ثروتمندترین سیاستمدار نشسته در کشور با ارزش خالص حدود 3.4 میلیارد دلار با توجه به فوربس. مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش خالص برآورد شده است در $3.1 میلیارد دلار است.

در مارس 16, فرماندار اعلام حمایت خود را از معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور. بایدن برنده ایلینوی دموکراتیک اولیه 20-plus درصد است.

در حال حاضر سیاست این است که کمی در نگه داشتن در ایلینوی به عنوان دولت پرانتز برای حدود 3,400 بیشتر موارد از coronavirus هفته آینده.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در خدمت توجه کنید که پریتزکر در حال حاضر یک بازیکن ملی مرحله سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im