این مورد بسیار خسته شده اید کریستف کلمب مجسمه.

پس از تظاهرات که منجر به حذف دو مجسمه کریستف کلمب در ساعت اندکی از صبح روز جمعه — یکی در ایتالیا و دیگری در گرانت پارک شهر (ظاهرا) تنها باقی مانده و تندیس تجلیل جنجالی ایتالیایی اکسپلورر می ایستد کمی بیش از هفت فوت قد در وسط کنون سمت جنوب تقاطع.

معلوم نیست اگر این تندیس مورد توجه قرار گرفته شد.

برنز شکل یک دست akimbo — در کوچک مثلثی بتن عابر پیاده جزیره است که احاطه شده توسط جنوب خیابان های شیکاگو بورس خیابان و 92 خیابان در جنوب شیکاگو محله.

“آن نشده است نادیده گرفته شده است. من در گفتگو با شهر” Ald. سوزان Sadlowski Garza (10) گفت: دوشنبه شب.

“من به دنبال آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت که او شخصا معتقد است که باید آن را جایگزین با مجسمه های مختلف, ایتالیایی, کسی که کمک به جامعه است.

Sadlowski Garza تعجب نیست مجسمه بود و نه در تظاهرات اخیر.

“وجود دارد بسیاری از مردم که هرگز سرمایه گذاری این دور و جنوب در شهر آنها فقط در راه هوایی و هرگز به اینجا می آیند,” او گفت:.

او شنیده ام از تعدادی از ترکیبات که می خواهند مجسمه برداشته شده از جمله اعضای خانواده خود را.

با توجه به وب سایت شهر مجسمه در اصل بخشی از یک چشمه نوشیدن این هدیه ای از شیکاگو hotelier John B. دریک. اختصاص داده شده در سال 1892 آن را اعتقاد بر این بود شیکاگو اولین مجسمه یادبود کلمب. این اصل واقع در خیابان واشنگتن در نزدیکی آنچه شد و سپس سالن شهر بود اما با انتقال به محل فعلی آن در سال 1909.

سخنگوی شهردار لری Lightfoot آدرس نیست, سرنوشت مجسمه به طور مستقیم اما نوشت: در یک ایمیل: “برای اطمینان از یک فرآیند امن برای ساکنان خود را برای ابراز حمایت و یا نگرانی بیش از هر یک از شیکاگو بناهای یادبود و نقاشی های دیواری شهر اعلام خواهد شد یک چارچوب رسمی برای ارزیابی مجسمه با مشارکت جوامع محلی ما.”

برنز رقم در کوچک مثلثی بتن عابر پیاده جزیره است که احاطه شده توسط جنوب خیابان های شیکاگو بورس خیابان و 92 خیابان در جنوب شیکاگو محله.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

اوایل روز دوشنبه Lightfoot صحبت در مورد او تصمیم به حذف دو کلمبوس مجسمه در وسط شب اواخر هفته گذشته است.

او گفت که او دستور داد آنها را “به طور موقت” حذف پس از دریافت “اطلاعاتی که به ما نگرانی بزرگ” است که چیزی بد در مورد اتفاق می افتد. او نمی استادانه درست شده اما مجسمه در گرانت پارک بود صحنه یک درگیری میان پلیس و معترضان در اوایل این ماه که منجر به ده ها تن از افسران و تظاهرکنندگان مجروح شده.

روز یکشنبه حدود 100 ایتالیایی آمریکایی ها و دیگران جمع آوری شده در حال حاضر خالی پایه که در آن یک کلمبوس یادبود یک بار ایستاده بود در Arrigo پارک در ایتالیا. آنها را تقبیح آن حذف و برخی گفتند که فشار به آن بازگشت.

ایتالیایی آمریکایی و دیگر اعضای جامعه جمع یکشنبه در اعتراض به حذف یک کلمبوس مجسمه در Arrigo پارک.
Sun-Times کارکنان عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de