اندرو مرسیه: بودجه سال 2020 ایجاد خوب شغل پایدار از طریق پررنگ زیرساخت دستور کار

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: NDP سیاست از ساختمان عمده زیرساخت های تحت CBAs به معنی فرصت های تضمین شده برای کارآموزان زنان در معاملات بومی کارگران و دیگر نمایندگی از گروه های.

این Pattullo پل بازسازی خواهد رفت جلوتر جدید استانی طرح بودجه. Jason Payne / PNG

حزب دموکراتیک ملی آخرین بودجه یک پیروزی برای کارگران است. سرمایه گذاری های جدید در جاده و بیمارستان و مدارس و مهد کودک پردیس مسکن و برنامه ریزی برای کشف جایگزینی برای مسی تونل اطمینان حاصل شود که B. C. در حال برنامه ریزی برای آینده و خوب ایجاد مشاغل پایدار در این فرآیند است.

این بودجه نیز می بیند ادامه جسورانه زیرساخت دستور کار تحت این استان را جامعه مزایای چارچوب است. این Pattullo پل برادوی در راهرو و کشش از Trans-Canada بزرگراه بین کملوپس و آلبرتا تمام خواهد شد و در ادامه تحت, جامعه, مزایای موافقتنامه (CBAs) با معاملات ساختمان اتحادیه های کارگری.

B. C. معاملات ساختمان اول-کلاس های آموزشی و کارآموزی سیستم. بودجه حق عضویت (نه دلار مالیات ما صرف بیش از $21.4 میلیون نفر سالانه در آموزش است. ما مراکز آموزشی نمایندگی هفت از 10 بزرگترین حامیان مالی کارآموزان در B. C., بزرگترین حمایت از کارآموزان و سوم بزرگترین حامی بومی کارآموزان.

حزب دموکراتیک ملی سیاست ساخت و ساز عمده زیرساخت های تحت CBAs بدان معنی است که نه تنها دولت دسترسی به برخی از امن ترین, بسیاری از کارگران ماهر در صنعت از طریق اتحادیه ما اعزام سیستم; اما این که این پروژه ها را تضمین فرصت برای کارآموزان زنان در معاملات بومی کارگران و دیگر نمایندگی از گروه های.

مسیحی انجمن کار در کانادا (CLAC) و دوستان خود را در این پیمانکاران مستقل و کسب و کار انجمن (ICBA) باید به دنبال یک مهاجم روابط عمومی استراتژی به قاب CBAs به عنوان یک بحث تصمیم گیری در سیاست. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. CBAs نوع پروژه قرارداد کار — زمان-آزمایش مدل ارائه در تدارکات از طریق مشارکت با معاملات ساختمان اتحادیه های کارگری است که استفاده شده است در یک فرم و یا دیگری توسط دولت از همه راه راه از W. A. C. Bennett به گلن کلارک گوردون کمپبل و هر کس در میان است.

جدید ترین مثال از یک پروژه کار توافق در عمل است جان هارت سد ساخته شده است در بودجه و زمان توسط اعضای B. C. معاملات ساختمان. کنتراست که با سایت C سد که ندارد یک هواپیما متصل شده بود در بودجه $8.3 میلیارد دلار است و در حال حاضر هوا به در آمده $10.7 میلیارد دلار است. بیش از 2 میلیارد دلار بیش از بودجه.

CLAC این ICBA و دیگر گروه های کسب و کار به تازگی به ارمغان آورد در دادگاه علیه دولت این ادعا که CBAs نقض منشور حقوق و آزادی. این طرح دعوی در دادگاه بود much ado about nothing.

در آن زمان دادگاه عالی بریتیش کلمبیا کمتر از چهار ساعت برای رد این ادعا به عنوان افزایش به سطح ادعا شنیده می شود با دادگاه است. از دست دادن طرف نشان داده اند که آنها را درخواست فایل که به نظر می رسد به یک زباله بیشتر از مالیات دهندگان را (خود را) در وقت و پول.

CLAC و دوستان خود را در حال درخواست از دادگاه به وضع قانون اصلاحات رادیکال است که یک شکست تحقیرآمیز در همه جا تلاش شده است. آنها در اثر درخواست دادگاه به رسمیت شناختن قانون اساسی “حق-به-کار می کنند.” معرفی راست-به-کار قوانین خواهد upend ما روابط کار سیستم در سراسر کشور و علت مهم اقتصادی اختلال. این قوانین رایج نخ بافته شده در سراسر ایالات متحده فقیرترین متحده است. آنها رانندگی پایین دستمزدها و استانداردهای زندگی.

این نوع اصلاحات باید تصمیم توسط مردم بریتیش کلمبیا در یک انتخابات نه پنهانی از طریق درب پشت در دادگاه است.

برتر جان هرگن و وزیر دارایی کارول جیمز باید تحسین برای قرار دادن منافع اهالی بریتیش کلمبیا اولین و حفظ این دوره با پررنگ چشم انداز قرار می دهد که کارگران و اهالی بریتیش کلمبیا در خط مقدم دولت در دستور کار است. جامعه مزایای موافقتنامه اطمینان حاصل شود که فرصت های شغلی برای نیروی کار و توسعه محلی اقتصادی تاثیر حداکثر هستند به طوری که مزایای این پروژه ها در این بودجه اقامت در جوامع ما.

اندرو مرسیه است مدیر اجرایی B. C. ساختمان معاملات که نشان دهنده 35,000 اتحادیه کارگران ساختمانی در B. C.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>