پکن — تعداد موارد تایید شده از ویروس جدید از چین افزایش یافته است دوباره در این کشور به عنوان مرگ و میر افزایش یافته و به 722 در روز شنبه.

در همین حال حزب حاکم کمونیست مواجه خشم و recriminations از بیش از مرگ یک پزشک که تهدید پلیس پس از تلاش برای صدای زنگ در مورد کوروناویروس بیش از یک ماه پیش.

دولت اعلام کرد که یکی دیگر از 3,399 مردم تشخیص داده شده بود بیش از 24 ساعت گذشته معکوس دو روز کاهش و افزایش مجموع انباشته تعداد موارد در سرزمین اصلی به 34,546.

مسافران کشتی کروز رو بیشتر وای به ژاپن گزارش سه مورد و در مجموع 64 در یک قرنطینه رگ و تبدیل دور دیگر. رئیس جمهور چین در گفتگو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه و خواست آمریکا را به “پاسخ مناسب” به وقوع انعکاس شکایات که برخی از کشورهای در حال زیاده با محدود کردن مسافران چینی.

پس از آنلاین داد و بیداد بر سر دولت را درمان دکتر لی Wenliang حزب کمونیست زده آشتی جویانه توجه داشته باشید گفت آن است که با اعزام یک تیم به “به طور کامل بررسی مسائل مربوطه مطرح شده توسط مردم است.”

Li 34 ساله چشم پزشک طرف قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران و مرگ او تایید شد اوایل جمعه. لی یکی از هشت متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی گفته بود که پلیس او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف او گسترش دروغ.

حتی قاطعانه طرفدار دولت جهانی روزنامه تایمز گفت: درمان لی و دیگر خبرچین بود “شواهد از مقامات محلی’ بی کفایتی برای مقابله با یک بیماری مسری و کشنده است. virus.”

این قسمت مطرح دیرینه شکایت که حزب عدالت و دروغ و یا پوشش بیماری شیوع نشت مواد شیمیایی خطرناک مصرف کننده محصولات و یا تقلب های مالی. شهروندان چینی را می توان زندانی به اتهام شایعه اذهان عمومی یا ایجاد مشکل.

بسیاری از مرگ و میر ناشی از این ویروس شده اند افراد مسن با مشکلات بهداشتی موجود اما متخصصان بیماری های گفت Li کار — چشم پزشکان نشستن بسیار نزدیک به بیماران خود را در طول امتحانات — ممکن است در معرض او را به یک فوق العاده دوز زیادی از این ویروس ساخته شده است که بیماری او شدید تر است.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس که پسر عموی نزدیک به سارس و MERS ویروس ها است که باعث شیوع بیماری در گذشته است.

در ژاپن سه بیشتر موارد تشخیص داده شد شنبه میان 3,700 مسافر و خدمه در قرنطینه الماس شاهزاده خانم. کسانی که در داخل باقی می ماند زير 14 روز در قرنطینه.

شینزو آبه گفت: مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی هلند امریکا Westerdam نمی شود مجاز به ژاپن است. او گفت مشکوک به ویروس بيماران در هیئت مدیره. کشتی با بیش از 2000 نفر در نزدیکی اوکیناوا شد و به دنبال یکی دیگر از پورت خارج از کشور گفت: آژانس مسافرتی رسمی Mie ساکایی.

“ما در حال گرفتن جان” او گفت:. “ما امیدواریم که ما می تواند در جایی به طوری که مسافران می توانند زمین است.”

هنگ کنگ شروع به اجرای یک 14 روز در قرنطینه برای ورود از سرزمین اصلی چین روز شنبه.

“اگر شما با ثبت نام در این فرم شما نیاز به ماندن در خانه. آنها همچنین هشدار داد که من نمی توانید بیرون بروید. من باید در خانه بماند برای 14 روز گفت:” جنیفر چونگ که وارد هنگ کنگ بندر از استان هنان.

هنگ کنگ خودداری کرده است به طور کامل مهر و موم را داده است اما امیدوار قرنطینه خواهد منصرف کردن مسافران از سرزمین اصلی است.

ایالات متحده اعلام کرد بعد جمعه که آن آماده است اما به صرف $100 میلیون دلار برای کمک به چین و دیگر کشورها در مبارزه با شیوع بیماری است. دولت نیز گفت: این کمک ها و تلاش برای ارائه نزدیک به 18 تن لوازم پزشکی اهدا به چینی توسط مردم آمریکا از جمله ماسک و لباسهای گاز و ماسک.

اما یک مرگ و میر در شیوع این بیماری شده است در چین. ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در مورد 6,101 از کسانی که تحت درمان و یا نزدیک به 17 درصد در شرایط جدی هستند. اکثریت قریب به اتفاق از آلوده در چین; حدود 290 دیگران هستند و در حدود دو دوجین دیگر کشورها از جمله ژاپن و تایلند و سنگاپور و کره جنوبی.

ایالات متحده در گزارش 12 مورد.

صدها نفر بیشتر آمریکایی ها تخلیه از زده منطقه در چین آغاز شد و پس از رسیدن جمعه در ایالات متحده, که در آن آنها را در قرنطینه می شود و در پایگاه های نظامی برای دو هفته.

آسوشیتد پرس نویسنده یوری Kageyama در توکیو و آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de