پرستار دیگر ادعای قصاص پس از ابراز نگرانی در مورد PPE دسترسی (به روز رسانی زنده)


آخرین

پرستار دیگر ادعای قصاص پس از ابراز نگرانی به بیمارستان مورد PPE دسترسی

Lauri Mazurkiewicz holds up a standard surgical mask (left) and an N95 mask.
Lauri Mazurkiewicz دارای استاندارد فولاد ماسک (سمت چپ) و یک N95 ماسک. پرستار شکایت شمال غربی بیمارستان یادبود پس از او از کار اخراج شد, او می گوید: برای خواستار بهتر ماسک صورت. | اسکایپ
اسکایپ

سابق پرستار در بیمارستان رحمت مدعی او از کار اخراج شد و پس از او ابراز نگرانی می کند که این بیمارستان را ارائه نمی دهد حمایت کافی برای کارکنان درمان coronavirus بیماران.

رجینا Haglund ظ تبعیض مارس 26 برابر بیمارستان با شیکاگو دفتر ملی روابط کار هیئت مدیره. او از کار اخراج شد مارس 25, گفته برای اقدامات تلافی جویانه پس از او صحبت کرد تا در مورد عدم ماسک محافظ های پر متحده است.

با توجه به هفت-صفحه تشکیل پرونده Haglund مشغول به کار بود در تریاژ برای بیمارستان مارس 22 و دیدم یک بیمار که با ارائه علائم کروناویروس.

بیمار نیست با توجه به یک ماسک به دلیل نبود هیچ گونه مناسب آنهایی که در منطقه تریاژ و بیمار سرفه دو بار در Haglund های پر متحده است. فرد قرار داده شد در انزوا و Haglund گفت او شده است گفت: این بیمار نتیجه آزمون.

هفته گذشته یک پرستار در بیمارستان یادبود نورث وسترن واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا او از کار اخراج شد و پس از ابراز نگرانی های مشابه به همکاران.

دفعات بازدید: آخرین مورد رحمت اتهامات اینجا.


اخبار

8:04 صبح بله شما قطعا می توانید هنوز هم خرید الکل

شما می توانید تماس های اضطراری خود را سفر به liquor store — متحده واقعا متوقف کردن فروش الکل. اما اخیر Facebook پست می خواهم که شما فکر می کنید در غیر این صورت.

“هیچ آبجو و یا فروش الکل در ایالت ایلینویز به عنوان 3 بعدازظهر شروع دوشنبه, مارس 30” می خواند یک تصویر ارسال شده توسط یک حساب کاربری. پس از آن وجود دارد لینک کلیک کنید برای داستان با عناوین مثل این یکی: “NC فرماندار برای متوقف کردن فروش الکل در آغاز روز شنبه, مارس 3rd.” یکی دیگر ادعای “رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تعلیق الکل در کالیفرنیا به عنوان از آوریل 28.”

برخی از این مطالب چنین به عنوان یک مورد, می سی سی پی ممنوعیت مشروبات الکلی که تاکنون کشیده پایین به نظر می رسد تصاویری از یک خبر. اما اگر شما با کلیک بر روی لینک کلیک کنید در پست های دیگر آن را به ارمغان می آورد شما را به یک صفحه است که می گوید: “شما رو pranked.”

شوخی با این حال گم شدن در بسیاری از Facebook کاربران به عنوان آنها به اشتراک گذاری هر دو این وبلاگ نوشته ها و تصاویر به نظر می رسد رسانه ها با این توپ را روی گوه در مجموع اخبار.

جزئیات کامل Politifact واقعیت-بررسی در اینجا.

6:53 صبح پریتزکر می گوید فدرال فرستاده اشتباه ماسک به عنوان ایلینوی گزارش 8 بیشتر coronavirus مرگ و میر

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در روز دوشنبه گفت که کاخ سفید فرستاده ایلینوی حمل و نقل از صدها نفر از هزاران نفر از اشتباه نوع ماسک — به عنوان دولت دیدم هشت مرگ و میر بیشتر و گسترش coronavirus به نیمی از آن در شهرستانهای استان است.

به نظر می رسد تنش بین حزب دموکرات فرماندار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. پس از هفته ها انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به شیوع بیماری در تلویزیون ملی و روزانه در مطبوعات و جلسات پریتزکر در هفته گذشته گفت: او خدا را شکر سفید خانه حمل و نقل از N95 ماسک که پس از پریتزکر خواسته تهمت شخصا برای کمک به.

به جای آن دولت دریافت فولاد ماسک پریتزکر گفت.

پریتزکر را در هفته گذشته گفت که کاخ سفید متعهد به ارسال 250,000 N95 ماسک و 300 هواکش. ایلینوی دریافت محموله از تجهیزات پزشکی از دولت فدرال اما در کسری از آنچه درخواست شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل از تینا Sfondeles و میچل Armentrout.


موارد جدید


تجزیه و تحلیل و تفسیر

7:06 صبح Coronavirus باعث می شود آن را روشن تر از همیشه: مراقبت از سلامت یک حق انسانی

جسی جکسون می نویسد: Sun-Times:

که در حال رفتن به پرداخت هزینه برای این کار ؟

برای ماه که سوال مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک سلاح در برابر حامیان مدیکر برای همه است. در حال حاضر آن است که در ذهن همه آنها به عنوان نگرانی در مورد هزینه های آزمایش و درمان برای coronavirus. این ویروس بسیار مسری است. ما باید همه با علائم برای تست شده و همه با این ویروس به درمان. اگر کسی تردید زیرا آنها ترس آنها نمی توانیم هزینه آنها قرار داده و بقیه از ما در خطر است.

هیچ کس نباید نگران هزینه های درمان است.

ایالات متحده با صرف حدود دو برابر سرانه آن آمیخته سیستم مراقبت های بهداشتی از بسیاری از کشورهای صنعتی است. چرا ما با چنین کمبود ماسک هواکش یا تخت بیمارستان?

اینجا را کلیک کنید برای خواندن جکسون ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im