آنتونی Gismondi: شخصیتهای 2020 بین المللی ونکوور شراب جشنواره

Category: ونکورسان Comments: No comments

اگر شما برنامه ریزی در حضور در جشنواره شراب متخصص Anthony Gismondi ارائه می دهد یک لیست کوتاه از شخصیت و کار بین المللی اتاق مزه ارزش بازدید.

کلوویس Taittinger را به نمایندگی از خانواده شرکت ریختن, در میان دیگران, شامپاین Taittinger N/V چای در سال 2020 بین المللی ونکوور جشنواره شراب. PNG

این جشنواره شراب هفته در ونکوور و این بدان معناست که یک شهر پر از شراب جهانی شخصیتهای تبادل اجناس خود را.

شکی نیست شراب در حال تجربه یک بیت از رکود در میان مصرف کنندگان جوان تر که به یک دلیل و یا دیگری در حال ساخت گزینه های مختلف از پرهیز شاهدانه و همه چیز را در میان. هر راه شما را در آن نگاه کنید در این 40 سال به علاوه نرخ رشد ثابت در حال آمدن است به پایان است.

چه فروش و همیشه توانایی واقعی درگیر در مشتری خود را و شاید مهم ترین قادر خواهید بود برای گفتن داستان خود را قاطعانه.

اگر شما برنامه ریزی در حضور در این جشنواره ما با ارائه یک لیست کوتاه از شخصیت و کار بین المللی اتاق مزه ارزش بازدید. اگر حضور ما به ذکر یکی از شراب آنها ریختن شما باید قادر به خرید محلی.

ژان فردریک Hugelthe 13th نسل خواهد بود ریختن خانواده اش یاد شراب رشد در Riquewihr در این منطقه آلزاس. شما می تواند یک تجربه زیبا و معطر سفید با برچسب Hugel & Fils کلاسیک مسقط ($29.99); آن پادزهر مناسب به تند غذاهای آسیایی که بسیار در ونکوور.

این سرگرم کننده خواهد بود به گرفتن تا با جیمز Sichelپسر پیتر و دیانا Sichel — افسانه ای بوردو شخصیتی بود که یک نیروی ظهور شتو پالمر و قلعه d’ Angludet. امروز Sichel مشغول است با چند chateaux از جمله بسیار مقرون به صرفه و خوشمزه Château Argadens 2016 بوردو Supérieur($24.99)فوق العاده آشنایی با ترکیب بوردو ،

یک و تنها کلوویس Taittinger را به نمایندگی از خانواده شرکت ریختن, در میان دیگران, شامپاین Taittinger N/V Brut($69.99). کلوویس و خواهر خود را Vitalie بصورتی پایدار و محکم در شارژ از روز جاری عملیات در Taittinger در زمانی که شراب هرگز بهتر شده است. Taittinger همه چیز در مورد ظرافت و پیچیدگی است. انتظار طولانی ترکیب تیم انتظار به صحبت می کنند به Clovis, فیلسوف.

Bodega Colomé باید یک سطل لیست بازدید از شراب و هنردوستان با توجه به آن کوه بالا تنظیم در 2300 متر بالاتر از سطح دریا در آرژانتین. فدریکو Ninoسر از فروش جهانی در اینجا خواهد بود برای ریختن یک انتخاب فوق العاده از شراب از ایالت سالتا از جمله شخصی مورد علاقه Amalaya گران Corte 2016 مالبک-Cabernet فرانک($39.89).

گرگ Corra پرشور هواخواه از شراب استرالیا و مدیر داخلی شرکت بازرگانی. او شده است به یک جزء اصلی از اونس شراب مشروط در جشنواره برای نزدیک به دو دهه و غرفه است که باید برای طرفداران از شراب است که شما هرگز در اینجا مشاهده کنید. ما B. C. Liquor Store انتخاب است اچتا بشکه اتاق سبز 2014 Grenache-Syrah($29.97).

B. C. شراب و شراب سازی صاحب ریچارد دا سیلوا خواهد بود در اتاق مزه ریختن چند Da Silva تاکستان شراب. خانواده در حال رشد بوده است انگور در سراسر Okanagan ولی برای بعضی از 40 سال و در دا سیلوا یک منبع محلی دانش است. شراب را به دنبال دا سیلوا, 2015 Cabernet Sauvignon-شیراز(35 دلار).

همچنین جدید به اتاق مزه است سانتیاگو Cilleyمدیر کل از فانتوم کریک آمریکا که رسما باز می شود در ماه آوریل است. Cilley دارای رزومه قابل توجه از کار در جکسون با خانواده شراب در سونوما Bulgheroni تاکستان در دره نپا و تنظیم شده است به ترک علامت خود را در B. C. سیاه حکیم نیمکت. مطمئن باشید برای بررسی از شراب در اینجا و گرفتن آنچه که از این نقطه عطفی کارخانه شراب سازی در جنوب Okanagan. اکثر tasters را جذب به قرمز اما دو تا برچسب که شما را شگفت زده هستند فانتوم نهر شهرکهای 2017 Pinot Gris(30 دلار) و فانتوم نهر شهرکهای 2017 شراب سفید(30 دلار).

در نهایت شاید جالب ترین مرد در اتاق Ermes Scardova. آموخته ایتالیایی خواهد بود فروتنی ریختن شراب از امیلیا رومانا در مدیچی Ermete غرفه. Scardova یک-از-نوع شراب مرد که دانش و سبک داستان سرایی است از مرتب کردن بر اساس است که مورد نیاز خواهد بود به جلو و شراب کسب و کار را از ورطه آن به سمت پایین با سرعت فوق العاده خطرناک. طعم مدیچی Ermete N/V Phermento Lambrusco Metodo Ancestrale($29.99).

ببینید شما در اتاق مزه.

مرتبط

آخر هفته شراب میدارد

Château Argadens بوردو Supérieur 2016 بوردو فرانسه

$21.99 | 90/100

UPC: 3394150048720

Argadens قرمز مدرن بوردو بر اساس غلظت میوه با پوست متعادل بافت. تاکستان میانگین سن در حال حاضر بیش از 30 سال و آن کاشته شده به بوته, Cabernet Sauvignon و Cabernet فرانک نشسته در خاک رس-سنگ آهک و خاک در یک طرح. سایت بالاترین در میان تپه از Entre-Deux-Mers منطقه شراب. ترکیب 63/32/5 تقریبا معکوس کشت در تاکستان. بینی هماهنگ است ابراز تیره میوه ها با خوبی-مجتمع بلوط در این مرحله آن است که شراب شما می توانید از سن پنج تا 10 سال است. آن را پالمر یا d’Angludet اما وجود شباهت در سبک. واقعی شراب.

Famille پرین Vacqueyras Les Christins 2017, Rhone دره فرانسه

$26.99 | 89/100

UPC: 631470007086

مخمل خواب دار فوق العاده رسیده و متراکم با گیلاس و تمشک تانن هستند ابریشمی و کافی کشویی, چاق و چله, میوه برای گرم شدن به پایان برسد. تخليه بریزید و به بزرگ, عینکی, در کنار بو بره. میوه می آید و سنگی در خاک رس تراس 8 هکتار تاکستان در Sarrians کمون. مخلوط 80/20 تقسیم Grenache و Syrah در حال حاضر به طور متوسط 50 سال و همه تخمیر و سالخورده در ترکیبی از foudres و مخازن بزرگ است.

Sorelle Bronca Particella 232 Brut, طبیعت چای سبز Prosecco Superiore N/V, ونتو, ایتالیا

$39.99 | 90/100

UPC: 8033162560206

وجود دارد یک صفحه بعد در میان تپه های بین ولدببیدن و کنگلینو صفحه اصلی ایتالیا عالی ترین شراب گازدار. داستان یک خشک کن سبک Prosecco با تمرکز بر terroir. وارد Bronca خواهر و جدید آلی cuvée استخوان-خشک Prosecco از یک طرح بالا در تپه Farro دی Follina. Particella 232 طبیعت است که 40 سال, و این میوه در سن چهار ماه در آن ته نشین بدون شکر. این موس کوچک و تصفیه بینی گل با گرد خشک شده گیاهان وحشی. حمله مرکبات به جلو با کمی خامه و هلو و دیوانه شور به پایان برسد. قابل توجه و بسیار مواد غذایی پسند. انگور عمدتا Glera با مقادیر کمتر از Bianchetta و Perera.

Amalaya گران Corte مالبک-Cabernet فرانک 2016, Calchaqui دره ایالت سالتا آرژانتین

$39.89 | 88/100

UPC: 779810476116

Amalaya مدرن آرژانتین تولید کننده واقع در کفیت, Salta. 2016 برداشت به همراه داشت بالاترین تولید در 20 سال. آن باز می شود با افزایش اسیدیته و تند, سیاه, یادداشت های میوه قبل از کولر, لاغر کام با savoury, تند قرمز طعم میوه و گوجه فرنگی. وجود دارد خوب است, شدت, اما پایان کوتاه است. آن را آماده برای نوشیدن و بهترین خدمت با لغو احکام صادره ی گوشت بره یا گوشت. ترکیب یک 85/10/5 مخلوط مالبک Cabernet فرانک و Tannat.

Taittinger Brut رزرو N/V, شامپاین, فرانسه

$90 | 91/100

UPC: 3016570001030

گل عسل پخته گلابی و توت فرنگی و مرکبات در قرعه کشی شما را به شیشه ای. حمله ظریف و مداوم با بیشتر از همان. خدمت با فقط در مورد هر چیزی. چای Réserve ترکیبی از Chardonnay (40 درصد) Pinot نوآر و Pinot Meunier (60 درصد) شراب از بیش از 35 مختلف تاکستان که سالخورده کامل 36 ماه در آن ته نشین و اغلب طولانی تر است. نسبت بالایی از Chardonnay منحصر به فرد در میان خوب غیر Champagnes فهرست آن چیزی است که مجموعه این شراب جدا از بسیاری از دیگران است.

مرتبط

دستور

فلفل سیچوان می آید در دو گونه های متمایز بنابراین شما در حال رفتن به می خواهید به توجه. آنهایی که قرمز خفیف هستند و پر از وزوز و لمونی در حالی که آنهایی که سبز هستند piney قدرتمند و ایجاد یک بیحس کننده سوزن سوزن شدن اثر را در دهان خود. نه گرم مانند فلفل چیلی اما هر دو مکمل گرمای شدید. که یکی از شما انتخاب می کنید تا حد زیادی تحت تاثیر عطر و طعم از این سنتی سیچوان ظرف ماکارونی اقتباس سفت Shore نویسنده از کسی که شام میخورد-رانده آشپزی خانه و دور.

دن دن نودل با سس گوشت

1 قاشق غذاخوری (15 میلی لیتر) سس سویا نور

½ قاشق چایخوری (2.5 میلی لیتر) جوش شیرین

6 تا 8 اونس (160 به 226 گرم) گوشت چرخ کرده

1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) زنجبیل رنده شده

1/2 تا 1 قاشق چایخوری (2.5 تا 5 میلی لیتر) زمین فلفل سیچوان

2 قاشق چایخوری (10 میلی لیتر) سرکه سیاه

2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) فلفل قرمز و سس لوبیا (با نام مستعار doubanjiang یا toban djan)

2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) سس سویا تیره

2 فنجان (500 میلی لیتر) مرغ سهام تقسیم

2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) نشاسته ذرت

2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) اردک چربی یا گوشت خوک

1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) فلفل cracked

12 تا 16 اونس (340-454 g) تازه رشته فرنگی رامش

فلفل قرمز و روغن به طعم و مزه

در یک کاسه ترکیب نور و سس سویا را با جوش شیرین. گوشت چرخ کرده گوشت خوک و اضافه کردن به کاسه همراه با زنجبیل و فلفل سیچوان. مخلوط را پوشش میدهد و در یخچال به مدت حداقل دو ساعت. در یک کاسه ترکیب سرکه و فلفل قرمز و سس لوبیا, تاریک, سس سویا 1 فنجان سهام و نشاسته ذرت. ماهوت پاک کن زدن تا زمانی که ترکیب و کنار بگذارید.

در یک ماهی تابه کوچک روی حرارت متوسط گرم باقی مانده سهام مرغ و فصل به طعم و مزه با نمک. در wok در حرارت بالا گرم چربی است. اضافه کردن گوشت و تکه های فلفل قرمز و سرخ کنید تا پخته شده را از طریق. کاهش گرما در حد متوسط هم بزنید سس مخلوط به ترکیب آرد ذرت و سپس اضافه کردن به wok. هم بزنید تا غلیظ حدود سه دقیقه است.

در همین حال در یک قابلمه بزرگ را در سه لیتر آب را به جوش آورد. آشپزی رشته فرنگی رامش با توجه به بسته جهت تخلیه و تقسیم بین کاسه. بالا با گوشت و سس, زنجبیل خرد شده و فلفل قرمز و روغن. خدمت گرم سوپ مرغ در سمت برای استفاده به عنوان مورد نیاز است.

باعث می شود 2 نفر.

زنجبیل خرد شده

1 فنجان (250 میلی لیتر) پیاز سبز خرد شده

2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) خرد شده زنجبیل تازه

3 قاشق غذاخوری (45 میلی لیتر) روغن کانولا

1 قاشق چایخوری (5 میلی لیتر) سس سویا نور

½ قاشق چایخوری (2.5 میلی لیتر) نمک حلال

¼ قاشق چایخوری (1 میلی لیتر) سرکه شری

در یک کاسه کوچک ترکیب سبز و پیاز و زنجبیل و روغن سس سویا نمک و سرکه.

شراب مطابقت

سیچوان, فلفل, تکه های فلفل قرمز و زنجبیل خرد شده تماس بگیرید برای یک لیوان خنک کننده شراب و یا با برخی از قند باقی مانده.

Van Westen تاکستان Vino Grigio 2018, Naramata نیمکت Okanagan دره $19.90

تازه و روشن با مجموعه ای رسیده Naramata نیمکت باغ طعم میوه با خامه رسیده عسلک و پخت ادویه جات ترشی جات. مناسب برای رام کردن گرما در دن دن ظرف ماکارونی.

جاده 13 Roussanne 2017, Similkameen دره $26

عجیب و غریب, unctuous شراب سفید که غنی عسلی گلابی و آناناس و خامه درده و وانیل طعم هر دو خنک و مکمل فلفل قرمز/زنجبیل طعم در آنچه که یک ظرف پر سر و صدا.

مرتبط

اصلاح: این داستان به روز شده با یک عکس به درستی شناسایی کلوویس Taittinger.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>