ضد paywall, گی, بار مدیر عامل شرکت رونمایی طرح عضويت در میان coronavirus

زمانی که گی, زمان اجرایی تگ وارنر ساخته شده یک وعده هرگز به پشت paywall او نمی تواند پیش بینی کرده اند که جهانی همه گیر و پس از آن تبلیغ صرف خشکسالی قرار خواهد والای خود تعهد در تقابل با واقعیت عملی که گی بار خواهد نیاز به درآمد بیشتر از خوانندگان در جهت رسیدن به طرف دیگر. خود سازش است راه اندازی یک جدید عضویت در طرح نامیده می گی بار+.

پیش از آن 507th مجله مسئله عمر طولانی تجاوز+ رسانه ها عنوان شاهد “coronavirus سرعت بخشیدن به آنچه که در حال حاضر بسیار بلند پروازانه چند سال تغییر و تحول برای بار گفت:” درام.

وارنر پیوست و به عنوان مدیر اجرایی در سال 2018 به عنوان یک زن 24 ساله با برخی از سال ها از رسانه های مشاوره زیر کمربند خود را, او به یاد می آورد: “من بار, گی,’ بازار هدف.”

فوری او تمرکز به کشیدن آن لگد زدن و جیغ به دوران مدرن با ایجاد آن حوادث زندگی می کنند و نمونه کارها رسانه های اجتماعی زیر (که در حال حاضر تعداد 1.4 m on Facebook, 385,000 در توییتر و بیش از نیم میلیون نفر در Instagram, کمک به ماهانه رسیدن به 28.65 m.

او همواره آوازی حریف از paywalls. به عنوان یک نتیجه, گی, بار+ یک ‘عضویت’ با هیچ دردار محتوا با تکیه بر انگیزه برای جلب عضویت.

وجود خواهد داشت یک سرپرستی عضویت در خبرنامه; مجله اشتراک (با انتخاب پوشش); همه مسائل منتشر شده از سال 1984 ساخته شده در دسترس از طریق آن برنامه های اولویت دسترسی به, گی, بار, رویدادها, سمینارها و پانل های رایگان و مارک کالا و همچنین به عنوان مزایای بیشتر با شرکای تجاری.

برای غیر اعضای گی بار در وب سایت است که دوباره طراحی شده و باقی خواهد ماند و کاملا رایگان برای تمام کاربران.

تغییر بار

گی بار بود که یک ناشر سنتی تنها چند سال به عقب. صرفا با تمرکز بر چاپ مجله به صورت دکه های روزنامه فروشی آن را به حال یک “شایسته حضور دیجیتال و, خرید پرتال” بود اما عمدتا متکی به درآمد آگهی.

“ما احتمالا به عنوان سنتی به عنوان آن می شود” اعتراف كند.

قرار ملاقات خود را در سال 2018 شاهد سرمایه گذاری در رشد اجتماعی است که “به طور چشمگیری گسترش یافته برسد و متنوع مخاطبان واقعا LGBTQ+”.

با این مخاطبان ساخته شده است وجود دارد متعدد جدید و فرصت های درآمد. آن موقعیت خود را به عنوان یک مشاوره و دروازه ورود به این مخاطبان است. و پس از یک سال با نام تجاری مشارکت استراتژیک مشاوره و تولید تلاش ها با برترین برندها شامل 65% از کل گروه درآمد.

آن را به عنوان اگر دیجیتال, تبلیغات, تحویل, بار, گی, درآمد قابل توجهی. بسیاری از موضوعات در اطراف جنسیت و تمایلات جنسی و تجاوز+ فرهنگ شده اند به تدریج demonetised بیش از حد تجاری اقدامات ایمنی. آن را طولانی نیست قبل که به عنوان بسته برنامهای به خوبی آغاز شد و برخورد به طور مستقیم با مشتریان. “پس از سالها مبارزه با آگهی سیستم – ما گفت:” هی این کار نمی کند برای ما و یا مخاطبان دیگر.'”

این کمبود باید ثابت یک مبارزه دشوار برای بسیاری از. در LGBTQ+ media, درآمد تنوع شده است یک ضرورت و نه یک لوکس. در سال گذشته, Gay Star News قطع شد توسط یک “دشوار” محیط کسب و کار. آن را پس از بازگشت به کسب و کار پس از خریداری توسط نمادین Labs که نجات آن از فراموشی. در ضمن صورتی اخبار زده طلا در اسنپ چت و سیستم عامل های دیگر و بازی با آینده در تجارت الکترونیکی. پس از همه, که می داند چه بهتر مخاطبان می خواهید از این عناوین است ؟

ضمن اینکه صنعت چاپ کشور تا به حال مشکلات آن است. این مجله است که باید پایه و اساس از زمان بود و برای سال ها به “پشته اونا بالا, فروش em ارزان’ استراتژی”. آن کار نمی کند. وارنر گفت: “ما غرق شد با undercutting رقابت حتی به اندازه ما از دست دادن-پیشرو محتوای ما در زمان. من حاضر به شرکت در یک مسابقه به پایین – به ویژه هنگامی که ما در حال برقراری ارتباط با جامعه است که شایسته تر است.”

به عنوان یک نتیجه, فرکانس مجله شده است به کاهش سه ماهه – آن خواهید بود یک چاق تر و جامع بخوانید. موجود مشترکین قرار داده خواهد شد در “معادل گی بار+ عضویت… بدون هیچ هزینه اضافی” خواهد شد و برای اولین بار در خط برای آینده منافع همانطور که از ژوئن سال 2020 است.

“ما می خواهیم شروع به استفاده از این محصول برای بزرگتر اکتشافات و روزنامه نگاری تحقیقی ویژگی ها – که جدیدتر منطقه برای ما. عکس, مقالات شعر و تاریخی اکتشافات گسترش خواهد یافت در تجدید عنوان است.”

این بازسازی از مجله در نظر گرفته شده است تا منعکس کننده چگونه اخیر خود را رسانه های اجتماعی رونق منحرف آن جمعیتی مخاطبان کج جوان و بین المللی است. در ضمن Covid-19 رانده است یک افزایش در اشتراک است. وارنر خلاصه آن را تا به خوبی این ادعا از قرار دادن در لندن بررسی رستوران در مجله است طولانی رفته است.

“ما فکر نمی کنم ارائه فقط یک اشتراک مجله کافی است دیگر – پس از آن هیجان انگیز قادر به ارائه ما پرداخت مخاطبان بیشتر است.”

چرا عضویت?

عضویت شروع می شود در £5 ماه و پشته با بسته بندی قدرت پردازش. چند لایه طرح عضویت در جریان بوده است به مدت سه سال; مشارکت قدرت پردازش خاص بودند و وقت گیر به امن.

عمده آن از نقطه فروش خواهد بود که دسترسی به پنج دهه ارزش گی بار در مجله. این می تواند به اثبات جذاب به اعضای جدید نگه دارید به حفر کردن به رکن لحظات گی فرهنگ و تأمل در آن نقض احتمالی از جریان اصلی.

وارنر گفت: “به من گفت: زمانی که من آمد به بار من هرگز قرار paywall ، اگر چه شما می توانید چالش این حرکت به عنوان یک نسخه از آن, من فکر می کنم آن چیزی کاملا متفاوت است.”

هیچ یک از محتوای وب سایت موجود است که رفتن پشت “paywall”. آن باقی می ماند رایگان و نشانه شناسی از “عضویت” را به عنوان مخالف “paywall” تداعی حس تعلق این نشریه با هدف کانال.

وارنر تاکید کرد: “این فوق العاده مهم است که عجیب و غریب عناوین باز باقی می ماند. ما دیده ایم بسیاری از تغییر و تلفات و کسانی که جدید در تجاوز+ روزنامه نگاری و من فکر نمی کنم که تغییر بیش از هنوز رتبهدهی نشده است.”

او معتقد است که ما شاهد “با کیفیت بیشتر عجیب و غریب روزنامه نگاری از همیشه قبل از” و اضافی خواننده درآمد کمک خواهد کرد که آن را در دامن بالاتر است.

“عضویت در مدل مورد ارائه یک درصد از ما به طور کلی مخاطبان چیزی بسیار معنی دار تر فردی و متصل است. آن را در مورد درخواست اکثریت مخاطبان خود را به تراشه.”

وارنر نشان می دهد که این ترفند این است برای ایجاد یک محصول است که ازدواج های تجاری با هدف مصرف کننده امتیاز. او توضیح می دهد: “برخی از عضویت یا اشتراک طرح نمودار بالا در امتیاز اما پایین تر بر روی هدف’ – مانند جریان ویدئو خدمات و یا بزرگ روزنامه عناوین. شما واقعا ذهن اگر آن را در Hulu یا آمازون نخست شما فقط می خواهید دسترسی به آن نشان می دهد. بالا هدف اما کم امتیاز نمونه در حال اهدای خدمات و یا GoFundMe است. شما احساس می کنید یک ارتباط عاطفی به داستان فرد و یا باعث شود تا شما را به پول اما انتظار هیچ چیز در بازگشت به جز این که احساس گرم.”

نگهبان عضویت در طرح نمودار بالا در امتیاز و هدف و به نظر می رسد به کار. مصرف کنندگان دریافت اندروفین عجله برای حمایت از روزنامه نگاری و بخشی از تولید آن است. آنها همچنین دسترسی به گزارش برنده جایزه.

ساختمان سبک-همان ارتباط با تجاوز+ مخاطبان وارنر در حال حاضر تمرکز همه گیر اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de