ضد خط لوله معترضان مسدود کردن دسترسی به ونکوور پورت خدمت با دستور

Category: ونکورسان Comments: No comments

سخنگوی بندر اقتدار می گوید که تا به حال هیچ چاره ای اما به زور معترضان را پس از عملیات بندر می تواند از سر گرفت. اما معترضان می گویند که آنها قصد ماندن.

معترضان مسدود کردن جاده دسترسی به یکی از ونکوور پورت ورودی در ونکوور یکشنبه, فوریه 9 سال 2020 است. معترضان که در حال ایستاده در همبستگی با مرطوب’suwet’en اعضای مخالف به LNG و خط لوله در شمال بریتیش کلمبیا در روز 4 مسدود کردن بنادر اصلی در ونکوور. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

ضد خط لوله معترضان خدمت شده است با یک دستور دادگاه سفارش آنها برای جلوگیری از مسدود کردن دسترسی به چهار پورت در منطقه ونکوور.

این دستور می گوید آنها باید ترک ونکوور فریزر پورت اقتدار اراضی و جلوگیری از blockading بنادر’ نقاط دسترسی.

یک سخنگوی این سازمان می گوید که تا به حال هیچ چاره ای اما به زور معترضان را پس از عملیات بندر می تواند از سر گرفت.

اما معترضان می گویند که آنها قصد ماندن.

آنها در حال اقدام در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال تلاش برای توقف ساخت و ساز از یک خط لوله پروژه که عبور سنتی خود را خاک در شمال غربی بریتیش کلمبیا.

مبارزه خود را به موجب یک جنبش اعتراضی است که دهانه از مراحل B. C. مقننه در ویکتوریا به بنادر در ونکوور به خطوط راه آهن در انتاریو و کبک.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 9, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>