اپل می رود که این مک’ به صورت بین المللی زنان روز با Alicia Keys, ملاله یوسف زی و دیگران

بین المللی زنان روز یکشنبه (8 مارس) و اپل را گسترش ‘پشت مک’ سری از فیلم های کوتاه به برجسته زنان که در حال ساخت یک تفاوت در جهان امروز و با استفاده از یک مک به دست آوردن وجود دارد.

به عنوان بیانسه ***بی عیب و نقص, شامل کلمات Chimamanda Ngozi Adichie, نقش, سیاه و سفید, تصاویر قدرتمند و با نفوذ زنان دیده می شود از نوازندگان و فیلمسازان به نویسندگان و فعالان به رئیس مدیران و بنیانگذاران شرکت.

این شروع می شود با یک عکس از ملاله یوسف زی جوانترین برنده جایزه نوبل و یک قهرمان از آموزش دختران. نقطه و سپس پست عکس از Ava Duvernay, ماری کوندو, Greta Gerwig, Diane von Furstenberg, لیدی گاگا, گلوریا استاینم, مگان Rapinoe و شانون Boxx, اولیویا وایلد, Alicia Keys, Elizabeth Banks, ماهور Burke, لیلی, سینگ, Audrey Gelman, Victoria Monet, DJ Switch و مامبای سیاه.

هر عکس را نشان می دهد زنان در آوردن ایده های خود را به زندگی از پشت خود مکینتاش برخی در حالت کار دیگران در خانه با خانواده و برخی از lounging در تخت و تخت.

کمپین تقویت خواهد شد در محتوای اجتماعی با موضعی نسخه از فیلم دارای استعداد های اضافی مانند انگل, تهیه کننده, Kwak گناه Ae سابق رواج روسیه ویرایشگر lips, نایلون Doletskaya و پایدار مد پیشگام هوانگ Ningning.

نقطه ای است که بخشی از یک هماهنگ ماه تاریخ زنان تلاش در سراسر اپل از جمله ‘او ایجاد می کند’ امروز در اپل سری شامل زنان بیشتر کمک به تغییر روایت است.

کلی امتیاز

0/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im