اپل تورهای روسیه موزه هرمیتاژ در یک را بر روی آی فون

اپل ‘شات بر روی آی فون’ کمپین داده است آیفون خود را 11 Pro خود را lengthiest چالش و در عین حال — پنج به علاوه ساعت بازدید از موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ روسیه انجام می شود در یکی مستمر شات.

این موزه هرمیتاژ تاسیس شد و در سال 1764 – زمانی که ملکه کاترین کبیر به دست آورد یک مجموعه عظیم از نقاشی – و به روی عموم باز پس 1852 و صورتحساب به عنوان دومین موزه در جهان است. آن مجموعه ها شامل بیش از سه میلیون اقلام و اشغال یک مجتمع بزرگ شش ساختمان های تاریخی از جمله کاخ زمستانی مزین اقامت سابق از روسیه czars.

‘هرمیتاژ. شات بر روی آی فون 11 Pro’ برجسته روسیه tech ‘تستر’ فرهنگ و موزه هرمیتاژ بازی یک میزبان مناسب برای اپل چالش با توجه به مقیاس و زیبایی است. نتیجه ترکیب تکنولوژی با هنر به مردم یک نگاه منحصر به فرد در موزه های بسیاری ممکن است تا کنون در فرد است.

فقط در یک اتهام و یک پسر مدیر Axinya Gog طول می کشد بینندگان در پنج ساعت و 19 دقیقه سینمایی ادیسه در طول این موزه مجموعه های عمومی گذشته آثار توسط استادان مانند رامبراند, رافائل, Caravaggio, Canova و دیگران از ویژگی های بارز زنده رقص و اجرای موسیقی در طول راه. این فیلم به اوج می رسد با 30 دقیقه موسیقی finale از پیانیست و آهنگساز کیریل ریشتر.

پس از تنها-نگاهی به شاهکار اپل گزارش می دهد که هنوز هم وجود دارد 19 درصد باتری باقی مانده است.

دیدن این فیلم را با کلیک کردن بر روی آثار خلاق کادر زیر.

کلی امتیاز

5/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de