تلویزیون اپل+ سری ‘صفحه اصلی’ به ما طول می کشد در داخل خانه, خلاق, در سراسر جهان

از بالی به سوئد از مالیبو به شیکاگو این قرنطینه قصر.

نه این که هر یک از زیبایی های عجیب و غریب و یا فوقالعاده اصلی خانه در تلویزیون اپل+ docuseries “صفحه اصلی” بودند به طور خاص طراحی شده برای خانه نشین زندگی می کنند اما به عنوان ما در حال معرفی به یکی از خلاق رویایی پس از دیگری و نگاه ما به چشم چهارم زندگی آنها طراحی کرده ام و/یا اشغال ما نمی توانیم اما کمک کند اما فکر می کنم در مورد آنچه در آن باید مانند یک قرنطینه در هر یک از این اماکن است. (پاسخ: در مورد به عنوان عالی به عنوان جدا زندگی می تواند باشد.)

نه تقریبا نیم ساعت قسمت تمرکز بر متفکرین در هنگ کنگ مین هند Austin و مکزیک, در علاوه بر این به چهار که قبلا ذکر شد مناطق. در مراسم افتتاحیه ما در حال انتقال به شگرف Naturhus که به نظر می رسد مانند چیزی است که شما می خواهم در اینده علمی تخیلی فیلم. نسبتا متوسط به دنبال عادی و خانه روکشی در یک gleaming گلخانه شیشه ای — خود شامل سیستم های زیست محیطی زنده با تمام انواع از گیاهان است که نمی خواهد یک شانس ایستادن در سوئد را دارند.

“این مانند در اختیار داشتن ایتالیا در خارج از خانه می گوید:” آندرس Solvarm که همراه با همسرش ناتالی و فرزندان خود زندگی می کردند در خانه برای بیش از یک دهه است. “گاهی اوقات هنگامی که شما برای ساختن یک خانه به شما فشار طبیعت دور اما این خانه پذیرای و استقبال طبیعت است.” قطع به یکی از Solvarm بچه ها باز کردن پنجره اتاق خواب خود را و برداشت یک ساندویچ فوری انگور از تاک.

در شب این Naturhus (یکی از صدها مشابه طراحی خانه های سراسر جهان) میدرخشید با نور گرم و به نظر می رسد مانند چیزی از یک رویا. به عنوان یکی از اعضای خانواده آن را قرار می دهد “این عجیب و غریب کامل حباب.”

از والا به طرزی جادویی مسخره ما به Xanabu انزال وسیع اموال شامل یک jarringly رنگارنگ ساختار با رنگ قرمز روشن بتکده jutting از لبه غربی از کوه های سانتا مونیکا. از هر جا گزیننده, surfer-هیپی و شدید با استعداد معمار و Xanabu صاحب دیوید هرتز طراحی شده تا تعدادی از یاد خانه; در میان بیشتر معروف خلق است “Californication” خانه از پی اس سری به همین نام که هرتز طراحی شده (و زندگی) در سال 1995 به عنوان یک آزمایشگاه انواع نوآورانه برای زندگی با تهویه و نور طبیعی قابل بازیافت و اصلاح مواد و انرژی خورشیدی است. هرتز و همسرش لورا Doss-هرتز انجام عظیم نوسازی و repurposing از Xanabu تگزاس که زمانی متعلق به تونی Duquette های هالیوود مجموعه و طراح صحنه و لباس و هنرمند که پر اموال با پیدا شی و هنر از مجموعه ای از فیلم ها مانند “Kismet,” “پادشاه و من” و “آنا و پادشاه سیام.”

شیکاگو قسمت از “خانه” تمرکز در سمت جنوب خواص به افتخار تستر دروازه.
تلویزیون اپل+

شیکاگو قسمت از “خانه” می درخشد خوبی سزاوار ویژه به افتخار تستر گیتس, یک استاد گروه هنرهای تجسمی در دانشگاه شیکاگو و درخشان نصب هنرمند که چیزهای شگفت انگیز با تار و چوب و شیشه است. گیتس خریداری خانههای ییلاقی در نزدیکی 69 و درچستر زمانی که ارزش ملک بودند پایین و می گوید: “من سرمایه گذاری در زندگی من بود و سرمایه گذاری در بلوک. … زمانی که مردم [مورد بحث] سمت جنوب شیکاگو به عنوان یک خشونت محل یک محل با هیچ زیبایی … من به طور مداوم از دیدن زیبایی.”

گیتس در نهایت خریداری ساختمان درب بعدی و جاهای دیگر در بیشتر Grand عبور از محله. او تبدیل به “گوش دادن خانه” باز دو داستان با ساختار قفسه پوشش دیوار, دیگر, شد, “خانه بایگانی” که در آن دروازه میزبان نمایشگاه های هنری و pop-up ناهار خوری احزاب و شد آنچه که او به نام “فرهنگی تهیه کننده” پرورش و رشد هنر موسیقی, فیلم و دیگر اشکال از بیان خلاق در محله. یک سوم شد “خانه سینما سیاه” که گیتس به عنوان “واحه ای در وسط بلوک” ارائه ظهور فیلمسازان یک محل برای نمایش کار خود را.

“من ساختمان را تشکیل می دهند عشق را سرمایه گذاری می گوید:” گیتس و آن را روشن سرمایه گذاری پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im