اپل ادای احترام به خود را یاد مک جشن معماران و طراحان از سراسر انگلستان

نسخه انگلستان از اپل آخرین نقطه ای مک,’ تورهای سراسر جزایر بریتانیا برای دیدار با معماران و طراحان با استفاده از یاد کامپیوتر به عنوان بخشی از هنر و صنعت خود را.

براق, با, یاد, درخشان, اپل گوی مدلهای macbook هستند این لپ تاپ انتخاب برای معماران و طراحان در تمام رشته ها. برای نشان دادن این ‘ساخته شده در انگلستان’ بازدید از برخی از چهره های معروف از Lewisham به گلاسکو به یک عکس فوری از استعداد و محبوب مکینتاش.

Flicking از طریق عکاسی سیاه و سفید نقطه قطاری من ممکن است شما را از بین ببرد نابغه Michaela Coel ترنر برنده جایزه گریسون پری جیوه جایزه رپ دیو و Bristolian انیمیشن استودیوی Aardman.

آخرین در یک خط از پشت, مک,’ فیلم سال گذشته اپل با تمرکز بر انگلستان نوازندگان از Paul McCartney به David Bowie, Gorillaz به Mark Ronson. سال قبل از آن پرداخت ادای احترام به مک نمایشگاه 12 سازندگان از سراسر جهان از جمله نویسان و عکاسان و نوازندگان.

‘ساخته شده در انگلستان’ شرح زیر است اپل مستند نسخه از این شکست بود که خنده دار قصیده به کار در خانه. در مراحل اولیه این بیماری همه گیر اپل نشان داد ‘خلاقیت می رود’ – نشاط بخشی مونتاژ برخی از تشخیص چهره که نشان داد که چگونه کاربران اپل شده اند با استفاده از محصولات خود را به خلاق بمانید.

در خرداد ماه اپل اعلام کرد که در آن سیستم ایمنی بدن به coronavirus رکود. در حالی که ممکن است را دیده اند یک چشم انداز مثبت در فروش محصول نسبت به پایان Q2 سال 2020 آن تبلیغات کسب و کار گرفته شده است به یک ضربه با شرکت های توقف جستجو صرف در سیستم عامل های مانند فروشگاه app.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im