اسقف اعظم Lucius سالن 87 می میرد پس از عقد قرارداد coronavirus; شناخته شده در کلیسای انجیل محافل

شناخته شده سمت جنوب کشیش مرده است پس از ابتلا به کوروناویروس.

اسقف اعظم Lucius سالن بنیانگذار و کشیش کلیسا از عشق و ایمان و یک رهبر در انجیل محافل درگذشت پنج شنبه در رحمت بیمارستان و مرکز پزشکی با توجه به رولاند چاپمن دیپلم وزیر در کلیسا در 2140 W. 79 سنت او 87.

چپمن که گفت که او اسقف اعظم را تعیین قدرت از وکیل گفت: پزشکان به او گفت: “این نارسایی قلب و coronavirus بود که بازی در آن است.”

کلیسا سرویس های اخیر برگزار شد مارس 15, با توجه به چپمن.

.Archbishop Lucius Hall.
.اسقف اعظم Lucius سالن.
ارائه شده

متولد در شیکاگو آینده پاستور با حضور برک کلاس مدرسه و DuSable دبیرستان که در آن او می دانست مشهور گروه مدیر سروان. والتر Dyett که تدریس موسیقی افسانه از جمله Bo Diddley نات “کینگ” کول دوروتی Donegan فون فریمن و Dinah Washington.

او در سال های شکل گیری سپری شد در اولین کلیسای رستگاری 4315 S., Wabash, Ave. او خواند با گروه کر وجود دارد و برجسته بود در ضبط “Beatitudes” و “حفظ Goin” چپمن گفت.

در 15 او یک کلیسا گوینده صدای که شنیده شد در پخش آن در سراسر ایالات متحده و کانادا با توجه به چپمن که گفت: “او یک صدا و یک سبک است که بسیاری از گوینده سعی کنید به تقلید.”

اسقف اعظم هال–که تاسیس کلیسای او در سال 1980 به میزبانی انجیل برنامه “Rock of Ages” در WCIU-کانال 26 در 1960s و 1970s چپمن گفت. و او به رهبری یکشنبه radio خدمات در WVON-هستم.

اسقف اعظم همچنین کمک به سازماندهی انجیل extravaganzas های سنتی هنرمندان از جمله بارت خواهران Treadwell, جامعه, خوانندگان و برگرد. میلتون Brunson.

“این بود که این رویداد از سال برای مردم سیاه و سفید که در آن زمان” چپمن گفت.

به تازگی اسقف اعظم گفت: Sun-Times او شگفت زده در شنیدن یک صدای جدید را به شیکاگو در اوایل 1960s توسط کشیش C. L. فرانکلین دیترویت: دختر خود, آینده سوپراستار Aretha Franklin.

“آرتا بود یک دختر جوان کمی پس از آن و آواز خواندن او بود ‘Amazing Grace,’ ” اسقف اعظم به یاد می آورد.

او گاهی اوقات در عمل به عنوان یک استاد از مراسم و به معرفی در شیکاگو انجیل جشنواره موسیقی در کنار انجیل افسانه مانند Albertina واکر. و او یک رئیس جمهور مذهبی رادیو گوینده کنفرانس شیکاگو و یک معاون رئیس جمهور از پخش وزرای داد تلویزیونی وزارت با توجه به زندگینامه او.

شهردار سابق Richard M. دیلی منصوب و او را به نفوذ منابع انسانی مدیره شهرستان پانل که در آن کارکنان دولت می تواند درخواست تجدید نظر به نگه داشتن شغل خود را پس از آنها دردسر درست می کردم. او در خدمت وجود دارد و حدود 21 سال چپمن گفت.

اسقف اعظم عناوین ساخته شده در سال 1997 زمانی که او دزدی مشکوک که توفنده از طریق سقف کلیسای یاران سالن.

“او lunged در من و من در ترس از زندگی من” او در آن زمان گفت. “او هنوز هم lunged در من پس از ضربه. سپس او نشستم روی زمین. من برداشت چوب بزرگ استفاده می کنیم برای حفاظت از آنجا که من نمی خواهم به او شلیک هر بیشتر.”

“من خدا را, اما من می خواهم به اطراف,” او گفت: Sun-Times.

چپمن بود با او در حدود 5 بعد از ظهر که شب هنگامی که آنها شروع به شنیدن صداهای عجیب و غریب که از سیستم تخلیه گاز.

“پنج یا 10 دقیقه بعد این بدن آمد توفنده از طریق سقف” چپمن گفت. “من رفتم و برداشت تفنگ خود را و آن را به او داد. من فکر می کنم او لگد او کمی بیش از حد”.

مقدمات مراسم تشییع جنازه در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im