حکم بازداشت صادر شده در کشنده ریچارد نوار سلاح سرد مورد

Category: سانتایمز Comments: No comments

یک هفته پس از Pilsen barista شد چاقو به مرگ توسط مردی که گفته می شود پرتاب ضد همجنس تهمت در او — و روز بعد از suspect منتشر شد بدون هزینه — حکم بازداشت صادر شده است در ارتباط با این حمله رخ داده است که در خارج از غرب شهر بار پلیس گفت: روز شنبه.

حکم صادر شد دوشنبه 30 سال پس از کشنده سلاح سرد Feb. 21 کنت Paterimos به گفته سخنگوی پلیس شیکاگو آنتونی Guglielmi. آن را به حال شده است به عنوان از بعد از ظهر شنبه Guglielmi گفت.

Kenneth Paterimos
Kenneth Paterimos
Facebook

یک مرد از همان سن را بازداشت گرفته شده در اواخر شب حمله در خارج از ریچارد بار در 491 N. میلواکی Ave. اما او بعد از آن منتشر شده پس از این ادعا دفاع از خود به قتل رسانده اند.

پلیس نمی خواهد بلافاصله تایید اگر حکم صادر شده برای همان فرد است.

مردی که در ابتدا مورد پرسش بود توسط کارآگاهان U. s. Marine Corps کهنه که به اعدام محکوم شد باتری سه سال پیش پس از او کشیده تفنگ در شمال غربی حومه و پنجه او را به زمین با توجه به سوابق دادگاه. شیکاگو سان تایمز نیست نامگذاری او به دلیل اتهامات جنایی شده اند واصل شده است.

Paterimos, 23 بود چاقو در گردن و پشت و بازو, مقامات گفت.

اعضای خانواده جمع آوری شده در سمت غرب شنبه صبح برای تشییع جنازه او. او اخیرا کار در گام پایین کافه در Pilsen کار او لذت می برد چرا که آن را اجازه داده او را به ملاقات و صحبت با افراد جدید, بستگان, گفت:.

جمع خانواده و دوستان برای بیدار و تشییع جنازه برای Kenneth Paterimos در روز شنبه.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

مقامات و Paterimos’ خانواده گفت: ex-دریایی فریاد زد نژادی و ضد همجنس تهمت در Paterimos در طول مبارزه در داخل نوار و سابق دریایی لگد شد.

Paterimos نوار سمت چپ به زودی پس از رفتن به خانه و خانواده اش گفت و به رهبری بود برای نزدیکی خط آبی ایستگاه هنگامی که او بارها و بارها با ضربات چاقو در خیابان.

Paterimos بازگشت به نوار و سقوط منجر برادر بزرگتر خود, سانتیاگو, بونو, به عجله کردن درب و مقابله با سابق دریایی در خارج از نوار خانواده گفت. بونو که آموزش در هنرهای رزمی برگزار مرد خارج از مسئولان و خانواده اش گفت.

دنیس آگور Paterimos’ مادر بزرگ گفت که او متن خود را چند بار در هفته به او بگویید که او ساخته شده او صبحانه در کافه و آن را در دسترس برای او انتخاب کنید تا در راه او به کار می کنند.

“او در راه است که در مورد او,” او گفت:. “او بسیار خوب در ساخت هر کس احساس خاص است.”

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>