به عنوان موارد موج 3 در 4 ما بیمارستان ها در حال حاضر رو COVID-19

واشنگتن — سه مورد از چهار متحده بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19 با توجه به گزارش فدرال است که در می یابد بیمارستان ها انتظار به ضعف به عنوان موارد موشک خود را به سمت خود بینی قله.

گزارش دوشنبه از فدرال ناظر سازمان هشدار می دهد که های مختلف به طور گسترده ای گزارش مشکلات در حال تغذیه کردن هر یک از دیگر در یک چرخه معیوب. از جمله مشکلات عبارتند از: ناکافی آزمون آهسته نتایج کمبود دنده محافظ, کمبود دستگاه تنفس بیماران به طور جدی بیمار و سوخته کارکنان مضطرب برای ایمنی خود را.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

“وجود دارد این نوع از اثر دومینو” گفت: ان ماکسول دستیار بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. “این چالش ها بازی کردن هر یک از دیگر و این وضعیت را تشدید کند. وجود آبشار اثر است.”

بازرس کل گزارش بر اساس یک نظرسنجی تلفنی از 323 بیمارستان ها در سراسر کشور از مارس 23-27. با صدها نفر از کروناویروس جدید, موارد, روزانه, وضعیت وخیم تر شدن برای بسیاری از ملت 6000 بیمارستان. دیگران هنوز هم می تواند تقلا برای آماده سازی.

“بیمارستان گزارش شده است که خود مهم ترین چالش های محور در تست و مراقبت از بيماران شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 و نگه داشتن کارکنان امن” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

“این احتمال وجود دارد که هر بیمارستان در آمریکا است که باید به مقابله با این” ماکسول گفت.

در اکثر افراد coronavirus باعث خفيف علائم. دیگران به خصوص افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت توسعه می تواند تهدید کننده زندگی مشکلات تنفسی. ایالات متحده بیشتر موارد تشخیص داده شده در جهانی همه گیر بیش از هر کشور دیگر با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. پیش بینی ها نشان می دهد این ملت را به اوج تاثیر در اواخر این ماه.

ماکسول گفت: کلید بینش از این گزارش این است که مشکلات مختلف — معمولا خطاب به صورت جداگانه — در حال ساخت در هر یک از دیگر به پروازش کل سیستم.

برای مثال عدم تست و آهسته نتایج به معنی بیمارستان ها باید بیماران مبتلا تایید نشده coronavirus بیماری طولانی تر است.

که طول می کشد تا با ارزش تخت و با استفاده از تجهیزات حفاظتی مانند لباس و ماسک و چهره سپر از پزشکان و پرستاران باید فرض کنیم که بیماران با علائم ديسترس تنفسی ممکن است مثبت باشد.

افزایش حجم کار را افزایش می دهد استرس در کارکنان بالینی که هم نگران آنها ممکن است قادر به درستی از خود محافظت کنند.

“مراقبت های بهداشتی کارگران احساس مانند آنها در جنگ در حال حاضر” یک مدیر بیمارستان در شهر نیویورک گفت: بازرس کل محققان. آنها “در حال دیدن مردم در 30s خود را 40s, 50s در حال مرگ است. … این طول می کشد زیادی تلفات عاطفی.” بازرس کل را نمی شناخت بررسی پاسخ دهندگان با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

اضافه کاری ساعت و افزایش استفاده از منابع بالا بردن هزینه در همان زمان که بسیاری از بیمارستان ها از تجربه یک بحران درآمد به دلیل اعمال جراحی الکتیو لغو شده است. که به تازگی فدرال محرک لایحه پمپ پول به بیمارستان.

“این در واقع یک چالش ملی نه فقط از نقاط داغ اما از سراسر کشور” ماکسول گفت. بیمارستان های روستایی آسیب پذیر هستند به دلیل تعداد محدودی از تخت و کوچکتر کارکنان.

از 323 بیمارستان در بررسی 117 گزارش داده اند که درمان یک یا بیشتر بیماران با تایید COVID-19 در حالی که 130 گفت: آنها درمان یک یا بیشتر بیماران مشکوک به این بیماری است. مشکوک به عفونت درمان به طور مشابه به دلیل ابهامات در سراسر تست. تنها 32 بیمارستان ها گفت: آنها در درمان هر بيمار مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19. یکی دیگر از 44 بيمارستان را ارائه نمی دهد که اطلاعات.

“بیمارستان ها پیش بینی شده توسط موج در COVID-19 بیماران که نیاز به تخصص تخت و جداسازی مناطق برای درمان موثر” این گزارش گفت:.

رئیس یک گروه به نمایندگی از برای سود بيمارستان روز دوشنبه گفت که در بالا از مشکلات در این گزارش امکانات در حال پیدا کردن که COVID-19 بيمار را به بهبود می یابند.

“ما در حال پیدا کردن خود را در طول اقامت هستند بسیار طولانی تر در مقایسه با بیماری هایی مانند ذات الریه و آنفولانزا و آنها نیاز به مقدار زیادی از مواد مخدر” گفت: تراشه کان رئیس فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی.

بخش هایی از اروپا ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در بیمارستان در ایالات متحده در حال تلاش برای جلوگیری از. AP گزارش هفته گذشته که برخی از کشورهای اروپایی در حال پرتاب با هم موقت بیمارستان ها و حمل و نقل coronavirus بیماران از غرق شهرستانها از طریق قطار با سرعت بالا و جت های نظامی. در اسپانیا پزشکان نیاز به تصمیم دردناک تصمیم گیری می شود که در مورد بهترین مراقبت. در ایالات متحده دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی های مستقر شده اند و بیمارستان ساخته است.

چگونه به مجموعه ای از اولویت ها برای استفاده از پنکه, دستگاه تنفس است که می تواند به حفظ زندگی یکی از نگران کننده ترین سوالات. بیمارستان ها از لوئیزیانا به نیویورک و میشیگان در حال حاضر مقابله با پیش بینی کمبود AP گزارش هفته گذشته است.

“دولت نیاز به ارائه دستورالعمل در اخلاق اگر سلامت منابع محدود هستند و تصمیمات باید در مورد ساخته شده است که بیماران برای درمان” یک بیمارستان رسمی در شهرستان Broward, فلوریدا گفت: بازرس کل ، “در حال پزشکان در قبال تصمیمات خود را اگر که اتفاق می افتد؟”

بسیاری از بیمارستان ها در پاسخ با بداهه راه حل های خود را. برخی از کاوش خرید ماسک صورت از ناخن سالن با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. دیگران تلاش کرده اند خود را به ضد عفونی کننده دست با ترکیب ژل سونوگرافی با الکل از محلی مشروب.

ابتکار و خلاقیت می تواند ایجاد نگرانی خود را دارد.

“ما در حال پرتاب همه ما PPE بهترین شیوه از پنجره به بیرون” یک بیمارستان مدیر در غرب تگزاس گفت: بازرس کل ، “است که یک خواهد آمد و نیش ما است.”

آسوشیتد پرس محقق جنیفر Farrar کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im