به عنوان کوکی ها کاهش سه شرکت adtech در حال هل دادن به تلویزیون متصل

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

به عنوان شخص ثالث کوکی ها از بین برود و بیشتر مردم قطع بند ناف سه adtech شرکت ها به دنبال به ساحل تا خود را به تلویزیون متصل کسب و کار.

تبلیغ باید کمتر از دو سال از چپ به استفاده از کوکی های شخص ثالث به هدف قرار دادن کاربران در باز کردن وب سایت. تلویزیون متصل کوکی ها را پشتیبانی نمی کند اما متوسط نسبتا جدید فاقد استاندارد راه شناسایی بینندگان و ساختمان مخاطبان است.

موم و Beachfront Media شروع خواهد شد با استفاده از LiveRamp هویت محصول, هویت, لینک (IDL) به تلویزیون متصل مبارزات ساختمان های موجود خود را با استفاده از IDL برای دسکتاپ و موبایل مبارزات.

تبلیغ در حال اجرا مبارزات انتخاباتی دست بیش از برخی از آن اول داده ها به LiveRamp که پس از آن بازی هایی است که داده های خود را با خانواده گراف برای ایجاد یک ID سازگار و یا گواهینامه رانندگی بین المللی برای یک کاربر داده شده. LiveRamp پس از آن می گذرد که IDL به سمت تقاضا پلت فرم و یا با عرضه پلت فرم که با استفاده از آن شناسه به جای یک کوکی برای اجرای یک خرید.

“وجود ندارد کوکی یا مشابه ID منحصر به فرد است که مداوم [در CTV] به طوری که قادر به استفاده از اول داده است که واقعا پیشرفت” گفت: آری Paparo ارشد اجرایی از موم.

Paparo گفت: CTV در حال حاضر باعث می شود تا از 10 ٪ -15 ٪ از کسب و کار برای موم سمت تقاضا پلت فرم.

Beachfront Media, یک عرضه پلت فرم به صورت تصویری, تبلیغات بیش از 160 ناشر همکاران از جمله Philo پنیر چدار و مرز ارتباطات است.

آگهی صرف CTV است که انتظار می رود به پیش افتادن از $10bn تا سال 2021 با توجه به eMarketer اما هزاران سیستم عامل با متناقض شناسه تبلیغات را یک چالش است.

“در حال حاضر آن را بسیار شکسته” گفت: Daniel کلیسا مجتمع رسانه مدیر برنامه ریزی. “به طوری که آن را واقعا باعث می شود آن را سخت برای یک خریدار در… تلویزیون متصل به دلیل هدف قرار دادن توانایی در هر [افزاری] متفاوت است.”

هر دو به پایان می رسد از عرضه مسیر معاملات در همان ID را باید خرید CTV مبارزات آسان تر برای تبلیغ اما دیجیتال خریداران استفاده می شود به یک-به-یک هدف در سراسر دسکتاپ و موبایل خواهد شد که برای رسیدن به گسترده تر خانوار در سطح هدف قرار دادن تلویزیون است.

“هدف قرار دادن یک کمی شل تر دلیل این که شما به هدف بر اساس آن خانواده داده گفت:” کلیسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>